Treść opublikowana przez Grzesiek_CH
-
[B5 ABC] Klima działa jak jadę, a jak stoję leci ciepłe powietrze
Masz manualna klime czy climatronica? Sprawdzenie wentylatora to przeciez banalna sprawa, wlaczasz klime i widzisz czy wentylator chodzi czy nie.
-
[B5 AFN] Drgania z tyłu auta
Mi to wygloada na mocowanie tlumika, o te gumowe zaczemy mi chodzi ale skoro mowisz ze to sprawdziles to ciezko okreslic co tam innego moze jeszcze stukac.
-
[B6 AWX] Piski podczas hamowania
Jak na moj gust to niema sensu wymieniac od razu wszystkiego, mechanik mowil Ci ze masz tarcze jeszcze ok wiec po co je wymieniac. Wymien sobie klocki bo nie jest strasznie duzy koszt i moze przestanie piszczec a jak dalej bedzie piszczalo to wtedy mozesz pomyslec o wymianie tarcz. Po co wydawac niepotrzebnie pieniadze Ja osobiscie uzywam klockow Lucasa od kilku lat i jestem zadowolony
-
[B5 ADP] Problem z immo musze odlaczyc klemy zeby odpalic auto
Ja niedawno mialem problem w innym aucie z immo ale pierwsze co zrobilem to uzylem zapasowego kluczyka i bryka odpalila :>
-
[ALL B6] Kostki do lamp przednich
No to super, bo jak mam ciac oryginalna instalacje to mi sie xenonow odechciewa.
-
[ALL B6] Kostki do lamp przednich
Szukalem, nie znalazlem wiec pisze. Czy kostki ktore sa podpiete do oryginalnych lamp w modelu b6 pasuja do lamp xenonowych? Jesli nie to czy jest mozliwosc dokupienia ich? W poprzednim samochodzie mialem z tym dosc duzy problem bo kostki byly inne i niedalo sie ich dokupic w ASO bo to byla czesc instalacji elektrycznej.
-
[B6 BRE] Spadek mocy po wymianie oleju
Witam. Po wymianie oleju pojawil mi sie problem z Turbina, przez pierwsze 2km wogole sie nie wlaczala turbina, po zatrzymaniu i ponownym odpaleniu silnika turbina zaczela pracowac ale juz niedziala tak jak przed wymiana oleju. Dziwna sytuacja ale wymiana oleju zjadla mi ze 20 koni. Jesli ktos cos wie na ten temat prosze o jakies porady. A mowa tutaj o silniku 1.8T 163 PS Pozdrawiam
-
[B6 BFB] Wymiana oleju silnikowego
Witam. Mysle ze wybrales dobry olej do wymiany, ja juz od kilku lat uzywam tego oleju w roznych samochodach i mysle sa dobra ochrona dla silnika. Teraz w nowej A4 tez zalalem ten olej. Polecalbym Ci Castrol GTX Magnatec ale prawdopodobnie w UK niedostaniesz tego oleju, chociarz moge sie mylic, ja wukalem w kilkunastu sklepach i wkoncu musialem zalac zwyklego Castrola Magnateca. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemaneczko Wszystkim. Mam na imie Grzesiek i mam 25 lat, mieszkam od kilku lat w Londynie, jezdze niedawno zakupiona A4 1.8T Sport z 2001r. Pochodze w okolic Rzeszowa ale juz prawie 6 lat jestem na obczyznie.