Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KUBAS2012

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KUBAS2012

  1. Osobiście poszedłem lekko po bandzie... I taki o to efekt wyszedł http://zapodaj.net/77e15894a8719.jpg.html http://zapodaj.net/03c5fb6d4c763.jpg.html http://zapodaj.net/6aafaff40aa1c.jpg.html
  2. Hmm też się właśnie zastanawiałem czy nie walnąć dwóch kolorów... Ale co chwila mam inną koncepcję...
  3. Hmm a może biały
  4. Tak też myślałem... Zapodaje link ze zdjęciem auta http://zapodaj.net/931eff28913a7.jpg.html
  5. A jeszcze jedno pytanie... czy do zacisków trzeba używać farb do tego przeznaczonych czy można innych ? Bo zastanawiam się nad ciemnym fioletem ... lecz takiego koloru nie dostanę w lakierach do zacisków
  6. No właśnie zastanawiałem się nad zwykłym srebrnym.. co by nie szalec, w końcu to tylko 1,9 Ktoś pisał wcześniej że ten zielony fajnawo wygląda ale przy dużych zaciskach... dylemat
  7. Ja dziś założyłem alu, są one pomalowane w kolor czarny mat, buda ciemny granat, i zacząłem się zastanawiać na jaki kolor prysnąć zaciski, bo ten rudawy ciemnawy kolor ni jak się ma do nawoskowanej buty i zregenerowanych alu Zapewne czerwień była by najlepsza... lecz mi jakoś nie zbyt podchodzi... Jaki inny kolor mógłby wchodzić w grę ?
  8. Panowie będzie ktoś zainteresowany zakupem lampy przedniej prawej do lifta ?
  9. Kiedyś na sprawdzenie kupiłem z Auchanie, fajnie świeciły ale tez po czasie zaczęły udawać stroboskop Ale tak jak piszecie trzeba założyć te z Can Bus
  10. Witaj Nie jestem zbytnio znawcą w tym temacie ale zdaje mi się że odpowiedz masz w pytaniu.... czyli inny nr pompki i nie będzie trybić tak jak trzeba ja u siebie kiedyś na próbę wkąłdałem inne pompki z inna literą na końcu i żadna nie chciała należycie działać
  11. Witam Nie wiem czy w dobrym dziale, jak coś to sory Mam uszkodzoną lampę lewą przednią, prawa za to świeci już słabiej więc zapewne musiał bym dać do regeneracji, ale zastanawiam się czy nie taniej mi wyjdzie zakupić komplet nowych zamienników Ceny na alledrogo zaczynają się od 400 zł więc cena d.py nie urywa, tylko czy to jest coś warte ...? Testował ktoś któreś zamienniki z tych na allegro ? Dodam że te które posiadam to Valeo Z góry dzięki za wszystkie rady i porady
  12. KUBAS2012 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Witam Polecam dać jakiemuś elektrykowi pompkę niech popoprawia zimne luty U mnie pomogło
  13. Witam Nie wiem czy dobry temat wybrałem na to pytanie... ale pytam Jak to jest teraz z odszkodowaniami z OC sprawcy Baba mi dzisiaj wycedziła lekko w przód auta, spisaliśmy oświadczenie, ma ubezpieczenie w Warcie Czy wycena i wypłata odszkodowania jest na "gębę" ? czyli ja im opisuje co jest uszkodzone a oni mi wyliczają kwotę i jeśli się zgodzę przelewają na konto ? Bo ok 2 miechów temu miałem tak ale w PZU, a z tego co słyszałem to większość ubezpieczalni ma mieć takie procedury ...
  14. Dziś okazjonalnie zakupiłem oponki Co się okazało klient sam nie wiedział co dokładnie ma, kupilem 205 50 17 ale w sumie za grosze dostałem też 215 50 17, i pytanie czy 215 ujdą ? nadają się ? myślałem o założeniu jak coś na tył...
  15. Panowie bagażnik dachowy na relingi od Passata B5 będzie pasował do A4 B5 ? Chcę skompletować bagażnik rowerowy a znalazłem od passata niby Thule w ciekawej cenie. http://olx.pl/oferta/bagaznik-dachowy-passat-b5-vw-thule-CID5-ID93lBh.html#37391674e6 Tylko czy on oby jest do relingów czy też pod drzwi ? ...
  16. A są tam jakieś ciekawe szroty ? Chodzi bardziej o jakieś rozbitki, co by na części wziąć ... jestem tam co tydzień ale kurcze brak więcej czasu aby dokładniej poszukać, a jak wiadomo Berlin mały nie jest
  17. To i ja nie polecam : Warsztat na Słonku za zajezdnią autobusową, ogólnie lakierują gdzieś na Płoni Nawet listwy dolnej z drzwi nie ściągnęli do malowania ...
  18. Okej dzięki za poradę... Więc zaczynam poszukiwania 205 50
  19. A duża różnica w wysokości , 5 mm ? Dodam że auto jest obniżone... lepsiejszy komfort ?
  20. Pany mam alu 17 Parametry ET 35 7,5 j 17 h2 Na alu były opony 225 45 17 Zrzuciłem oponki i chcę wcisnąć węższe... 215 45 lub 205 45 (najlepiej), tylko czy te drugie nie będą za wąskie ? A jeśli szukać takich to zapewne z rantem ochronnym ?
  21. Zapewne ciemna buda
  22. Hmm Chyba że na niemieckich się nie znają bo kuzyn był Alfą
  23. Jest jeszcze jeden koło Scani na Struga Kuzyn tam kiedyś był i chwalił , ogólnie nie słyszałem złych opinii o nich
  24. KUBAS2012 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    a w Trans Caargo podstawa czyli jakieś półtorak plus ok 30 gr za km... Ci to dopiero są pogięci Swoją drogą co się dziwić że kierowców brak, młodych nie stać na kursy szkolenia itd, a starzy tez już mają w d*pie zapierdylanie za grosze Mój ojciec trzyma się bo sie trzyma do emerytury (zapomogi raczej .... ) podstawa, plus diety i takie tam, i ma czwórkę i 3 tygodnie dania - szwecja i tydzień w domu, i narobi sie, jak w kurierce ... kilkanaście załadunków i rozładunków ...
  25. Rower Merida s Matts , amorki z tego co widać Sr Suntour , tylko jak odchylam gumę ochronną to widzę sprężynę ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.