Treść opublikowana przez KUBAS2012
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Kuzyn ostatnio w którymś wykukał Na liczniku 129 tyś a pod maską kartka z ostatnią wymianą oleju 179 tyś autko Seat
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Ha ja też mam nie miłe wspomnienia, żona miała mały wypadek na parkingu... tym po lewej jak się zjeżdża w stronę plaży.. nie polecam Pajace
-
Strefa Śmiechu
Murzyn szedł pustynią spragniony i zmęczony. W pewnym momencie znalazł złota rybkę, która przemówiła: - Wypuść mnie, a spełnię Twoje 3 życzenia. - Chcę być biały, mieć dużo wody i dużo d*p! Zatem rybka zamieniła go w sedes.
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Widać nie tylko ja tam wczoraj byłem ...
-
Sezon Rowerowy 2016
A masz jakieś foto ?
-
Sezon Rowerowy 2016
Witam Zakupiłem błotniki, aukcja poniżej SUPER BŁOTNIKI SIMPLA RAPTOR SDS NA ROWER 26 i 28 (4324976183) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Mam mały kłopot przedni na nierównościach i wybojach ''kolepocze'' dość głośno uderza o przednie koło Rower Merida matts Jest to dość wkurzające Czy miał ktoś podobny problem, jakieś porady jak temu zaradzic, boję się też że się mocowania wyrobią i w koncu odpadnie ...
-
Podziękował Klubowicze !!!!
- Zachodniopomorskie pogaduchy
na Stobnie mają sporo części na olx poszukaj Trooky co do CB to jest dobry magik gdzieś na Bohaterów, jest też kolo w Zdrojach- Strefa Śmiechu
eennoo 3 koła widać się zachowały ale że aż tyle kasiory są warte... platyna- Spoty Katowice i okolice
Witam Znajoma zapodała na fejsie Jakby ktoś coś widział lub wiedział to szybki info https://www.facebook.com/photo.php?fbid=869129616445138&set=a.182100675148039.43243.100000443243638&type=1&theater- Zachodniopomorskie pogaduchy
Nie no kuzyn zaczął chorować na A4 Fajnie się prezentuje to fakt, z tego co kuzyn mówił to kolo ma niby3 zestawy kół do niej No drewno to pierwsze co bym osobiście zrobił oklejając czymś ciekawszym A może macie jakiś propozycje A4 w naszej okolicy wartej uwagi w podobnej cenie.- Zachodniopomorskie pogaduchy
Pany wie ktoś coś na temat tej sztuki ; ? audi A4 1.9 tdi Super stan (4272389425) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Warta uwagi ... ?- Truckerzy
Dzisiaj leciałem za tandemem z jakimś bydłem, dodam że leciałem pierwszy raz a takim zestawem Nie wiem czy to normalne ale tańczył po całej drodze, to normalne ? Czy może kierowca był na % ...- Zachodniopomorskie pogaduchy
Poszukuje dobrej firmy ze Szczecina zajmującej się dochodzeniem odszkodowań od ubezpieczalni Uszczerbek na zdrowiu, wypadek w domu nic wspólnego z komunikacją- 25.05.2014 SKM Makowice Fotorelacja By MartineZ
no chłop miał korbę z tym projektem Szybcy się wściekli- Zachodniopomorskie pogaduchy
pała z ortografii- Jaki wosk ? od A do Z
Mycie parą... kto to wymyślił- Piłka nożna
Kutwa... Pogoń znów w plecy :wallbash::wallbash:- Jaki wosk ? od A do Z
Przyjedź na spota to coś pomyślimy Dzięki za info- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
A no tak a byłeś ? bo w sumie z audi to tylko a3 widziałem W sumie to ciemny granat A byłem, czarna z czarnymi alusami na gwincie. Mineliśmy się chyba na lotnisku wcześniej, bo widziałem że później dojechałeś ( myślałem źe na spot nikt nie przyjechał była 12:20 to mówie jadę w stronę Stargardu bo na Szczecin korek, widziałem że tylko jedna audiczka przyjechała ale swtierdziłem że ktoś przyjechał przypadkiem po drodze sie zatrzymać. Jak ruszyłem w stronę Stargardu to zobaczyłem że wszyscy byli dalej ) To kątem oka widziałem coś czarnego Byłem z Córką i mi marudziła z tyłu ... Podjechałem na ten drugi parking bo myślałem że jednak może ktos będzie, lecz pusto więc wróciłem tam gdzie byli wszyscy Trudno może następnym razem będzie okazja spotkać się ze wszystkimi- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
A no tak a byłeś ? bo w sumie z audi to tylko a3 widziałem W sumie to ciemny granat- Jaki wosk ? od A do Z
ha ha ha ... Poszukuje maszyny polerskiej ...- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Jako że do ostatniej chwili nie wiedziałem czy się w końcu pojawię więc nie pisałem... Ale jednak zawitałem dziś na Chociwielskiej, ale co widac było spocik jednak nie wypalił było troszkę beemek i poldków latających bokiem i sporo gapiów Może do następnego- Piłka nożna
W końcu wygrana i oby tak dalej. Hmmm odmieniona Pogoń niestety "w końcu" przegrała- Prośba o VT
Hmm to może nie biały nie czarny lecz coś żywszego Czerwony, pomarańcz, zieleń... - Zachodniopomorskie pogaduchy