Treść opublikowana przez KUBAS2012
-
Strefa Śmiechu
- Zachodniopomorskie pogaduchy
Pany potrzebuje w rozsądnej cenie listwę drzwiową prawą przednią dolną do a4 b5 2000 rok- Przyciemnianie szyb - Zachodniopomorskie
Ja polecam ekipę na Przestrzennej- Zachodniopomorskie pogaduchy
Fajny filmik- Polecane opony letnie
Chyba masz na myśli 205/55r16 - tak, to dobry rozmiar. 205/45r16 to bardzo małe kółko, niższe o 4 cm od zalecanego (6,5%) No właśnie myślałem o takim niskim profilu, tylko mam obawy czy nie będą mi plomby z zembów wypadać i nie będzie za nisko, skoro mam już około 3 cm niższy niż standard- 30.03.2014 Spot Waly Chrobrego-szczecin Fot. By MartineZ
Oj chyba do Kaskady Ja leciałem na Wyszyńskiego a Ty skręcałeś w lewo w Potulicką- Polecane opony letnie
Tak jak pisałem wcześniej mam balony na felach więc muszę założyć coś węższego na lato, lecz myślę też o niższym profilu Mam 215 55 16 a myślę o 205 45 16 Miał ktoś taki rozmiar na poniższej feldze ? Jakie wrażenia z jazdy, jak to wygląda ? Jeśli macie jakieś foty to proszę o załączenie- 30.03.2014 Spot Waly Chrobrego-szczecin Fot. By MartineZ
A tą ładną A8 na ZGLach dziś widziałem w okolicach Bramy Portowej fakt faktem tylko jej tył- Dobór sprężyn obniżających
To tył masz już obniżony że Ci tak siedzi ? Bo dziwnie to wygląda, ja u siebie mam sprężyny obniżające o ok 30 mm i tył jest wyżej niż przód- Kratka/siatka w stylu RS4 B5
Jak już coś wymiodzisz to zapodaj foty, ciekaw jestem efektu końcowego- Polecane opony letnie
Nie tylko da radę, ale też powinny być mniejsze -> 205/55. A 205 45 Czy może być ciężko i nie za wygodnie- Polecane opony letnie
Mam pytanko Mam na alu obecnie 215 55 16 zimówki, czas zakładać letnie Patrząc na te zimówki wydają mi się takie balonowate, Myślicie że da radę wrzucić niższy profil ? Autko mam jakieś 4 cm obniżone Nie chcę zbytnio szaleć aby nie szorować po glebie, ale jakby udał się wizualnie polepszyć wygląd felg z oponkami ... to coś bym pokombinował Liczę na jakieś porady i sugestie- Tiptronic ślizga na 2 i 3 biegu
Jak mi się uda to zrobię filmik i go zapodam pokazać jak to u mnie dokładniej wygląda- Tiptronic ślizga na 2 i 3 biegu
Arturoo sorki lecz mi 3 bieg wchodzi jakby dwu etapowo Dwójka z jedynki wchodzi normalnie, co do przeciągania to na dwójce czasem nawet na ciepłym przeciąga- Tiptronic ślizga na 2 i 3 biegu
Normalne ? ... Jakieś to dziwne jest... No a co w końcu z tym wkur przeciąganiem ...- Tiptronic ślizga na 2 i 3 biegu
Czytam i czytam i normalnie sam już nie wiem Kiedyś zakładałem temat odnośnie takich objawów, myślałem że jak wymienię olej i filtr będzie okej lecz dalej jest lipa z 2 na 3 jest dziwny uskok, jakby zamiast od razu wskakiwał na 3 łapał przez chwilę jakąś połówkę, jest to i na automacie i ręcznym przełączaniu, coś jakby dostawał poslizg Dodam że na zimnym bezczelnie przeciąga na dwójce i od pewnego czasu przeciąga też na jedynce, ale to głównie na zimnym silniku, na dwójce potrafi nawet na rozgrzanym silniku Biegi wchodzą dobrze bez stuków itp, redukuje też bardzo dobrze Boję się trochę dać mechanikom aby nie nadłubali mi lub na wymieniali od cholery części a efektu nie będzie i wywalę kupę kasy Chyba że znacie kogoś w Szczecinie kto jest obeznany w temacie tych skrzyń i bez obaw można mu dać do roboty Podczepiłem się lecz dopiero zobaczyłem że to B6 ... ale skrzynie chyba te same- Strefa Śmiechu
Co to ku.... jest ??- Muli wolno wkręca się na obroty
Dzięki za informację. Będę musiał znaleźć jakiś kompetentnych fachowców w swoim rejonie Gadałem z mechanikiem i w sumie powiedział że lepiej podłączyć go pod kompa najpierw i po sprawdzać co dokładnie dolega Mówi że to nie musi być koniecznie turbo...- Muli wolno wkręca się na obroty
Czyli czyszczenie turbiny ?- Zaślepka wnęki tablicy rejestracyjnej
Się lub szybko przelatywać kolo fotoradarów ?- Muli wolno wkręca się na obroty
Dziś przelatane 400 kilosów i wsio okej Więc przypuszczam że to był jakiś fałszywy alarm... na szczęście ---------- Post dopisany 03-03-2014 at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany 27-02-2014 at 19:39 ---------- Dziś miałem ciężką nogę... i okazuje się że zamulacz powraca w raz z moją ciężko nogą Przycisnąłem autko i na 3 biegu koło 2700 obr/min zaczął tracić moc, zatrzymałem się i zacząłem gwałtowniej ruszać i niestety cały czas muł, zatrzymałem się zgasiłem auto na 10 s odpaliłem i wszystko było okej... Co to u diabła może być ?- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
267... czy prawdziwy nie wiem Poprzednim posiadaczem był kolo który niby sam dla siebie go ściągnął i książkę serwisową jako tako prowadził...- Muli wolno wkręca się na obroty
Po jakiś 3 godzinach jak auto postało na parkingu znów się przejechałem i wszystko było okej I na zimnym jak przyspieszałem i na ciepłym... więc nie wiem co to sie stało że tak było Możliwe że był jakiś błąd że tak się działo?- Muli wolno wkręca się na obroty
Dziś zauważyłem iż moja A4 coś zaczęła mulić Bardzo wolno rozpędzają się obroty silnika, jak stanę i dam w pędzel to normalnie się wkręca lecz jak ruszam to muli totalnie Mam skrzynię Tiptronic, silnik 1,9 TDI rok 2000. Co to może być? Stawiałem na filtr paliwa ale skoro na postoju normalnie się wkręca to chyba nie to... a może... Miał ktoś coś podobnego?- YouTube - filmy warte obejrzenia
Elaborat... powiedział co wiedział Dajcie mu Oscara - Zachodniopomorskie pogaduchy