Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

giemar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez giemar

  1. Temat do zamknięcia, problem rozwiązany... Bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi..... Pozdrawiam
  2. Panowie proszę o pomoc nie mogę otworzyć tylnej klapy w awancie, nie działa mi klameczka, mogę tylko otworzyć środkowym przyciskiem na pilocie... Sprawdziłem chyba wszystko co było możliwe: kable na przelotkach,wszystkie przedzwoniłem są bez uszkodzeń, wspomnę że podświetlenie tablicy i wnętrza bagażnika działa. Siłownik rozebrany i zastosowanie blaszki, dalej nic...Mikrostyki sprawdzone.... Proszę o pomoc bo już nie mam pomysłów, czy jest możliwe aby komfort nie dawał sygnału, błędów brak..
  3. giemar odpowiedział(a) na Avaxus temat w 1.9TDI
    jak zgasł to na pewno błąd będzie zapisany w sterowniku- sprawdź błędy!
  4. Zakładaj oryginalną uszczelkę i będzie dobrze.... Miałem identycznie co ty!!!! Niby uszczelka identyczna ale jednak nie do końca--erling nie zawsze się sprawdza..
  5. A założyłeś tą oryginalną uszczelkę??
  6. według mnie dwumasa..
  7. Koledzy myślę że to dwumasa! A jak jedziesz ze stałą prędkością i popuścisz lub dołożysz gazu nie masz szarpnięcia czasem??
  8. Tak myślałem, dzięki, jak będą warunki to poprawię
  9. Witam Panowie proszę o pomoc, zrobiłem logi dla turbiny.. Miałem ciężko przez warunki drogowe ale proszę popatrzcie bo ręce już opadają..Może z tego coś wyczytacie... Wszystkie zaworki wymienione przewody szczelne.. LOG-01-011-xxx-xxx.CSV
  10. Witam-- Panowie,proszę o pomoc!! chodzi o roletę drzwi jak ją wymontować z boczku, co się namęczę i nic.. odkręciłem cztery śrubeczki, odkręciłem te czarne plastiki po bokach rolety co zwijają ją, a tego całego ustrojstwa co jest przymocowane do tapicerki za nic nie chce odejść, może macie jakieś wskazówki aby to odeszło...
  11. nie ma takiej możliwości abyś odkręcił kierownicę z pierwszego zdjęcia a wkręcił z drugiego, trzeba jeszcze wymienić taśmę,moduł,kostkę do taśmy, i kodowanie...
  12. Robiłem ale nadal bez zmian- rozmawiałem z kolegą z forum który też robił wszystko według opisu, i też nie poradził...Wizyta a raczej podłączenie pod inny interface pomogło..
  13. wymieniałem kierownice a więc i moduł na literkę Q
  14. no nie wiem już co robić no niby wszystko robię jak w opisie
  15. koledzy mam dokładnie to co kolega wyżej co to może być ze te wartości skrętu się nie zmieniają... Dodam ze jeszcze odłączyłem akumulator na chwilę...
  16. Sprawdź jeszcze oringi od żarówek kierunkowskazów....
  17. Kolego sprawdź jeszcze czy czasami nie puszcza na oringu od złącza co idzie na pompowtryski.... To jest z tyłu silnika!!
  18. Koledzy możecie mi podać rozpiskę kostki co idzie do przełącznika FUNK lub wyłączenie parktronika... Proszę o pomoc...
  19. giemar odpowiedział(a) na wielgo13 temat w Audi A4 B6/B7
    Jestem w szoku po przeczytaniu tekstu autora....I pomyśleć że takich może być więcej..
  20. giemar odpowiedział(a) na Picknick temat w 1.9TDI
    A sprawdzany był czujnik położenia wału?? Jeśli Wam nie zapali autko to odepnijcie na chwileczkę wtyczkę popielatą co się znajduje za zbiorniczkiem płynu chłodzącego... Jak zapali to czujnik do wymiany....
  21. koledzy, miałem to samo, to jest właśnie układ kierowniczy to nie jest jedna część tylko wiele i to kosztowne, nie musicie mnie słuchać ale ja po prostu wlałem ceramizer to wspomagania, to przecież nie zaszkodzi a może pomoże.... I tak się stało jeżdżę już drugi rok a dźwięku brak... Może zacznijcie od wymiany płynu a później zastanówcie się nad tą metodą co ja zastosowałem...
  22. A kodowałeś kluczyki???? Po odpięciu akumulatora trzeba przyuczyć kluczyki, tak jest bynajmniej u mnie.....
  23. Bardzo pomocne informacje też się kiedyś zastanawiałem jak tą listwę się wsadza.... Życzę powodzenia..
  24. giemar odpowiedział(a) na Mariusz temat w 1.9TDI
    Tak możesz, zakładałem u siebie taki sam i jest ok.
  25. Pewnie czujnik zaolejony... Przemyj, przedmuchaj może pomoże, do zlokalizowania na plastikowej rurze od góry z tyłu silnika( nie ściągasz osłony silnika) przykręcony dwoma wkrętami, wygląda tak:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.