Treść opublikowana przez luki89
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
kurde co tak malo chetnych spot bedzie jak zwykle 3 osobowy ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jakis spot okolice 20go 21go ?
-
[B7 BPG] 2005 WERSJA US
a auto z linku na pierwszy rzut oka nie ma zderzaka z przodu US oo czytam za dużo wątków na raz sorry za pomyłkę
- b7 z usa
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
I darmowa wymiana oleju dla kazdego ;p dla co 20-go klubowicza darmowe zakupy w REAL i masa innych atrakcji
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ok
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Mnie tez pasuje będę na 100 i będzie jeszcze jeden gość z poza forum może dwóch
-
Skrzynia Tiptronic
JJE kolego po temacie sterownik już zrobiony
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Da chyba najbardziej ceniony fachowiec w naszych okolicach. A moze tak przy okazji jakis spot;p ?
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Daj znać jakie wrażenia po zmianie
-
Downpipe decat do 2.0 TFSI QUATTRO gdzie kupić ?
No to jasne ze chce daj więcej info na priv. jaka średnica rury ?
-
Płukanka silnika przy wymianie oleju.
Spoko. W takim układzie i ja wypróbuje.
-
Opinia Odnośnie Czarnego Grila i środka Lamp
Kurde tez własnie nosze się z takim zamiarem ale chciałbym odrazy felgi prysnąć na czarno a są świeżo po renowacji i troche szkoda
-
Stożek 2.0 TFSI
Ja mam k&n i po za syczeniem powietrza nie zauważyłem żadnych zmian he Ale to z Twojego linku świetnie wyglada.
-
Downpipe decat do 2.0 TFSI QUATTRO gdzie kupić ?
I co w tym temacie ?
-
Płukanka silnika przy wymianie oleju.
Ja słyszałem ze silnik po takich płukankach się niejednokrotnie rozszczelniał i były male wycieki oleju. Powiedzcie mi czy jest to możliwe ?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Jak dla mnie jest oryginał. I faktycznie nie jak co 2-gi czerwony lub niebieski. Ciekawe jak będzie za kołem ..
-
[A4 B7] 2.0 TFSi i kilka malych zmian
Jest oko
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Nie sposób nadrobić wszystkiego ale próbowałem he Jest full opcja zastanawiam się czy jest jeszcze coś co możesz dołożyć ? ;p he
-
[A4 B7] 2.0 TFSi i kilka malych zmian
Dużo nadgodzin i zmieniaj cale oświetlenie na Led razem z oświetleniem wnętrza auto wygląda dużo młodziej. akjam Niestety listwy się jeszcze nie załapały na zdjęcie ;p Dokładka faktycznie w kolorze
-
[A4 B7] 2.0 TFSi i kilka malych zmian
Zdjęcia w linkach poniżej http://www.directupload.net/file/d/3755/henn4xph_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3755/ucx6mryt_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3755/sbwdgcbm_jpg.htmjownk_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3755/ilsk88js_jpg.htm e60 tez przyzwoite ja jednak wolałem a4 e60 ze zdjęcia należy do dziewczyny wiec i tak jest okazja pojeździć.
-
[A4 B7] 2.0 TFSi i kilka malych zmian
Próbowałem zmienić info. na temat skrzyni juz kilka razy i nic z tego.. Końcówki już poprawione. Niestety była mała przerwa przy modyfikacjach z racji na awarie skrzyni. Ciężko było znaleźć kogoś kto umie sobie z ta awaria poradzić ale po prawie 4 miesiącach udało się i z tego miejsca chce podziękować p. Damianowi z firmy ASB Długołęka za profesjonalna obsługę i naprawę, wszystkim polecam. Na tym etapie po za naprawa skrzyni auto dostało nowe zawieszenie KW INOX1 bo niestety FK okazało się wadliwe i chociaż na diagnostyce wykazało perfekcyjna prace i zero zużycia podczas jazdy słychać było stuki z okolic przednich amortyzatorów jest na sprzedaż he zainteresowani priv. Doszły również listwy zewnętrzne s-line dokładka tył s-line przód cupra r wzmacniacz u,dimension ze skrzynia JBL. http://www.directupload.net/file/d/3754/biqigl3c_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3754/i8dp8gyp_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3754/yu5bkmfl_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3754/jpnuck5h_jpg.htm
-
Skrzynia Tiptronic
tak 2006 a co do kodu silnika to niestety nie znam a nie ma mnie w PL ew. jeżeli to jest konieczne to jutro zadzwonię do mechanika i dodam. ---------- Post dopisany 16-07-2014 at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2014 at 04:02 ---------- Z tego co sie dowiedzialem moja skrzynia ma oznacznie 3M87 na allegro jedyne skrzynie jakie sa do sprzedazy do mojego auta sa z oznaczeniem 3M61. Ma ktos pojecie jakie sa roznice miedzy tymi skrzyniami ? ---------- Post dopisany 20-07-2014 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 16-07-2014 at 14:39 ---------- Kurde nikt nie wie ? Nie da sie tego sprawdzic jakos nie wiem w vagu ? W tym temacie polecam ASB Długoleka profesjonalne podejscie i szybka naprawa z gwarancja.
-
Tiptronic 6Hp19
Powiedz mi gdzie naprawiałeś auto ?
-
Tiptronic 6Hp19
Czekam na info ja póki co odesłałem swój sterownik do innej firmy jutro mam dostać informacje co dalej w każdym bądź razie pojawiła się odrobina nadziei na naprawę. Firma która zajęła się teraz naprawą ma sprzęt który pozwolił na połączenie się z moim sterownikiem gdzie wcześniejsza firma stwierdziła totalna śmierć sterownika i brak jakiej kol wiek możliwości reanimacji.