Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

luki89

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luki89

  1. Problem prawdopodobnie ze sterownikiem ja sam borykam sie z podobnym tematem juz 2 miesiace i auto stoi unieruchomione. Kontaktowalem sie z ludzmi z ZF i nie udzielili mi informacji jaka jest roznica miedzy skrzyniami 6hp19 jje a innymi 6hp19... w kazdym badz razie z informacji ktore mi udzielili skrzynie te sie nie zamieniaja zreszta to samo potwierdzili w ASO.
  2. Witam. Mam prośbę czy mógł by mi ktoś podać nr. nie wiem seryjny albo części cokolwiek co pomoże mi znaleźć skrzynie do 2.0 TFsi 200hp quattro ?
  3. Tapiflock na necie znajdziesz info ja nie korzystalem wiec nie powiem a jezeli chodzi o lakiernika to gosc z al. piaskowej ja sam malowalem u niego i duzo pozytywnych opinii od ludzi ktorzy tez korzystali z jego uslug najlepsze opinie wg. mieszalni w Tarnowie ale nazwiska nie pamietam
  4. Świetna furka jeszcze trochę posadzić i jak dla mnie bajka. Pokaz funkcje tego nowego fisu
  5. 2.0 Turbo FSI (170,200Ps)ZOBACZ WYKRES (SERIA) Stage 1 (240-250Ps, 340-350Nm) Chiptuning ZOBACZ WYKRES (STG1) Stage 2 (260-270Ps, 360-370Nm) Kompletny układ wydechowy ZOBACZ WYKRES (STG2) Stage 3 (315-325Ps, 390-410Nm) Wydajniejsza turbosprężarka K04/06 Wydajniejszy intercooler Oprogramowanie DSG/S-Tronic ZOBACZ WYKRES (STG3) Stage 4* (340-350Ps, 430-450Nm) Wydajniejsze wtryskiwacze Wydajniejsza wysokociśnieniowa pompa paliwa Układ dolotowy I z tego co się orientowałem sprzęgło daje rade nawet na 4 stagu na razie jednak i tak interesuje mnie stage 2 ale potrzeba zmienić downpipe jeszcze. Turbo i icek to już spory wydatek wiec na razie będę się musiał wstrzymać choć nie ukrywam ze fajnie by było mieć ponad 300 km he
  6. no ja jade i jedzie Arek czyli juz dwie a4-ki he a moze sie ktos dolaczy
  7. Jedzie ktos jutro na to rozpoczecie sezonu ?
  8. Jak byście się zbierali gdzieś wcześniej to chętnie dołączę
  9. Planujecie jakiś klubowy wjazd ?
  10. 100 panie kolego
  11. Trzeba więcej ruchu w tym temacie Może ustalmy wspólnie jakiś dalszy termin kiedy wszyscy będą mieli chwile np. nie wiem w okresie świat ?
  12. Na razie się nie przyczepili ale na wszelki wypadek wożę prawdziwa tablice Dawaj znać jak będziesz się wybierał do Tarnowa to pokaże Ci jak się tak parkuje heh
  13. Tak mogę ale to Ci wyświetli cyfrowo przebieg w milach lub km. prędkościomierz zawsze jest wyskalowany w milach i km. mile większe km male pod milami. W każdym bądź razie nie jest to dla mnie wielkie utrudnienie ;po prostu jeżdżę trochę szybciej heh
  14. odpycha się nie nagannie ;p szukam licznika w kolorowym fisie hmm a jeżeli chodzi o wydech to co konkretnie Ci nie pasuje można poprawić ;p
  15. Dzięki panowie USA jest ok ale ciężko mi się przyzwyczaić do licznika heh. A kolor osobiście przed zakupem bardziej podobał mi się czarny heh ale jak już wpadło kolo i auto poszło w dol zaczął mi się coraz bardziej podobać teraz myślę nad zmiana koloru felg i chromów na czarny może będzie fajny kontrast.
  16. Witam wszystkich. Chciałem przedstawić wszystkim moją A4, jest z 2006r, 2.0T quattro wersja USA. Wcześniej jeździłem dwoma a6 c5 2.5tdi i 1.9 tdi próbowałem tez BMW Mercedesa był nawet Peugeot he ale jednak Audi pasuje mi najbardziej. Wyposażenie. -Quattro ) -Bixenon -Skórzana Tapicerka -Szyberdach -el.szyby tył ;p -Kierownica skórzana z MF Chyba tyle he z takich po za standardem. Plany. Jest ich bardzo dużo i cały czas pojawiają się nowe -Zderzak przód s-line. Gotowe -Lampy Led tył. Gotowe -Oświetlenie wnętrza zamiana na led. Gotowe. -Oświetlenie tablicy rej. led. Gotowe. -Żarówki led do świateł dziennych. Gotowe. -Tablica rej. Tyl w rozmiarze USA he. Gotowe. -Zawieszenie gwintowane. Gotowe FK Highsport mam nadzieje ze tylko do poprawy bo coś stuka. (niestety okazalo sie uszkodzone) -Gwint KW Inox1 jest perfekcja. Gotowe. -Felgi Ronal ;p RS6 18". Gotowe. -Montaż pełnego Fis-u. Gotowe. -Emblematy s-line czarne. Gotowe. -Wydech Magnaflow 16601 )). Gotowe. by Łuki1984 -Stożek K&N 57i Performance Induction Kit. Gotowe. by Łuki1984 -Kierownica S4 z Łopatkami. Gotowe. -Progi S4. Gotowe. -Sufit S4. Gotowe. -Nowy soft ) -Listwy drzwiowe s-line. Gotowe. -Adapter DV Forge. Na razie leży w garażu. -Dokładka zderzaka s-line tył. Gotowe. -Może ściemnię szyby. -RNS-e. -Licznik z kolorowym Fis-em. Gotowe. -Fotele S. -Zewnętrzny wzmacniacz. Gotowe. -itd. itp. heh Zdjęcia auta przed modami. A tu już po paru zmianach.
  17. luki89 odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Ja nie widze zadnych minusow 200 koni turbo guattro no kocham ten woz ;pp heh
  18. Ruszmy coś w tym temacie tyle a4 po Tarnowie sie kreci.. Ustalmy jakis termin oczywiscie po 20-tym ;p
  19. Będę w PL po 20 lutym mam nadzieje ze coś zorganizujemy.
  20. Ja nie mam fb ale na bieżąco będę śledził temat.
  21. Ja z chęcią bym wpadł na taki spot jeżeli są jacyś chętni spróbujmy coś zorganizować.
  22. Witam wszystkich. Mam na imię Łukasz i jestem z Tarnowa. Fanem Audi jestem od dziecka na ten moment stałem się posiadaczem A4 b7 2.0 tfsi quattro z 2006r. Moim pierwszym autem było Audi a6 c5 1.9 tdi potem mały przeskok był mercedes s430 ;p Peugeot 407 BMW e36 he kolejne audi a6 c5 2.5 tdi no i w końcu coś z napędem na wszystkie kola. Na początek chyba wystarczy o mnie jeszcze raz witam i pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.