Treść opublikowana przez deamone
-
1.8T AVJ Prośba o analize logów
Hej To i ja dorzucę swoje logi do oceny Grupy 003, 020: http://vaglog.pl/log-003_020_t8mvhe9.html Grupy 115, 118: http://vaglog.pl/log-115_118_z6l8D.html Grupy 002, 033: http://vaglog.pl/log-002_033_iWpWRN.html Nie znam się na tym, ale raczej coś jest nie tak ;/
-
Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych
Hej Na zwykłych silniczkach szybciej nie będzie. Tak, nadal je sprzedaje Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
-
Bixenon Xenon od A do Z
Tylko w bixie jest P&P z adapterami. W Xenonie trzeba powiększyć otwór w obudowie soczewki, xenon ma 2.5 a Bix 3 cale
-
Montaż podświetlenia uchwytu na kubek w Audi A4 B7
To jest to! jeszcze dzisiaj biorę się za rezanie
-
Słabe światła mijania rozwiązanie
Płaski śrubokręt i wypychasz ją na zewnątrz, powinna wyskoczyć Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka
-
tunel środkowy i kieszeń od Anglika czy pasuje do EU ?
Przekładałem pasuje bez problemu Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka
-
tunel środkowy i kieszeń od Anglika czy pasuje do EU ?
U siebie robiłem przekładkę z anglika i tunel został bez zmian, wszystko jest jak w europie
-
Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych
Ktoś chętny na imitacje pod zwykłe silniczki? do silniczków od bixow jeszcze nie zrobiłem.
-
ChipTuning, Hamownia 4x4, Diagnostyka, Elektronika
Kolega pomógł mi rozwiązać problem z brakiem połączenia z modułem komfortu/kierownicy itd. Diagnostyka VCDS dla niego to pikuś ;D w dodatku bez problemu można się z nim umówić w prawie dowolnym miejscu i służy dobrą radą (w dodatku wszystko za free) Śmiało POLECAM!
-
Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych
Ok, dam znac Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka
-
Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych
Ten moduł który opisałem wspiera jedynie silniczki ze zwykłych lamp. Mam w planach zrobienie modułu do bixow bez zmiany silniczków, jednak jego cema też będzie większa Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka
-
Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych
Jeżeli silniczki ze zwykłych lamp zamontujesz do xenon to będzie działać Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
To ja pytałem tego Allegrowicza no nic, jeżeli znajdę gdzieś ten spray to dam znać. Dzięki za info! Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Jeżeli ktoś znajdzie ten spray Eurocolor w jakimś markecie to dajcie znać Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Rozróżnijmy dwa oddzielne pojęcia. Naklejka a naklejka-szablon to dwie różne rzeczy. Na allegro są zwykłe naklejki, jak i szablony które naklejasz, malujesz i po całym zabiegu odrywasz Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka
-
Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych
No racja, ale niektórzy chcą mieć szybka regulacje z silniczkami krokowymi i też sterować z wnętrza samochodu. Myślę że da się to zrobić montując trochę inny moduł w lampie Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka
-
Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych
Tak, ale jednak większość która ma xenon/bixenon ma lampy z silniczkami krokowymi, a tych ten moduł nie wysteruje. Wszystko zależy od tego jaki silniczek macie w środku Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka
-
Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych
Na zwykłych silniczkach szybciej się nie da. Jak dorwę uszkodzona lampe xenon to pomyśle nad wersja dla xenon bixenon Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka
-
Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych
Jeżeli będzie 5 chętnych to puszcze po 80zl Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka
-
Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych
Ktoś jeszcze jest chętny na imitacje?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wag 12.12 od Herdasa nie dał rady, ktoś ma jakieś pomysły?
-
Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych
Nie ma wyjścia, musi zadziałać Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie mam tempomatu, mam podstawową wersje modułu kierownicy. Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Hej Potrzebuje kogoś z jakimś innym kablem diagnostycznym niż ten za 50zl od viakena. Chciałem zaprogramować sobie full fis, jednak mój kabel nie widzi modułu kierownicy, kupiłem drugi moduł i jest taka sama sytuacja. Słyszałem ze modele z 2001 maja problem z niektórymi modułami i trzeba jakiś lepszy interfejs. Jest ktoś z okolic Lublina kto mógłby mi pomoc potwierdzić ta teze? Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka
-
Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych
90 - przelewem na konto, wysyłka pocztą polską (poleocny priorytet) 105 - pobraniowo kurierem Jeżeli lampy są ori na zwykłych żarówkach i obecnie pokrętłem da się regulować to wszystko będzie działać.