Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zielona żabka + 4 osiemnastki i gwint ;)


Misiek600

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego wkładaj wtryski od AFNa są tańsze od 216 tylko sprawdzone u pompiarza. Mi po samej zmianie stuknęło 137Km a po programie 147KM. Wtryski uzywki sprawdzone 400zl a za stare wziołem 200zl. Program 800zl

A nie lepiej dołożyc i kupic 216?? I tak planuje montaż FIMC. Afn ma 205??

JAka jest różnica w jezdzie ?? :naughty:

jak chcesz wtryski od AFN'a to możemy zamienić się pompami :gwizdanie:

Powiem ci szczerze że jakoś mi moja pompa odpowiada :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na autko Łapek85 silnik potęga, jak sie zbierzesz, znajdziesz fundusz to nie duzym kosztem bedziesz miał przyrost 100% mocy, opłacalne pod wzgledem włozonej kasy a uzyskaniem mocy :kox:, do tej pompki tylko 216ki, ja za tydzień bede miał taka samą :kox:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 13:08_________________________________________________

Myśle że 150KM mi wystarczy. :)

150km nie jeżdzi wiem bo mam, to tylko brzmi dumnie :gwizdanie: a prawda jest taka ze średnio sie odpycha taka moc :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec nie rozumiem po co Fmic i 216 zbędne koszta. Tak to w 1000zl ogarniesz jak dobrze pójdzie, a nie 2000-2500zl

Po to że jeśli bedzie tak jak mówi kolega Kowi87 że sie to bedzie tylko "odpychało" to wtey pojdziemy dalej pod 160-170KM

Wtryski już by pewnie były ale siostrzenica ma chrzciny i jako chrzestny musze kupić 4 kółka pod pseudonimem "Wózek" a to wydatek około 900zł :>[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 13:30_________________________________________________Dziś wziąłem wolne w robocie i cały dzień poświęciłem mojej Żabce :)

Audi wzbogaciło się o :

- Nowe kompletne sprzęgło Sachs

-Komplet tarcz i klocków hamulcowych TRW

- Nowe wszystkie filtry + Olej Full Syntetyk 5W40.

:decayed:

[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 17:57_________________________________________________Wczoraj w odstawkę poszły znaczki z tyłu , polerka i dalsza rozbudowa systemu audio :)[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 10:56_________________________________________________NO i stało sie ;D:D:D:D 18 cali plus gwint ;)

20110930066.jpg

20110930067.jpg

20110930068.jpg

20110930069.jpg

20110930073.jpg

20110930075.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TA-Technix ale jeżdze na nim już 2 miechy i jestem zadowolony a wczoraj do kompletu doszły felgi i oponki Continental

kurfa co za badziewny zestaw :thumbdown::polew:

żarcik, mam taki sam i póki co jest ok

sam montowałes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ;) ja wszystko sam robie ;)

przesmarowałes powierzchnię po której porusza się odbój?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niżej ją bo na razie nie widać że masz gwint :cool1:

no :decayed: tylko wtedy trudno w większych koleinach jechac :gwizdanie: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...