Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zielona żabka + 4 osiemnastki i gwint ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kolego wkładaj wtryski od AFNa są tańsze od 216 tylko sprawdzone u pompiarza. Mi po samej zmianie stuknęło 137Km a po programie 147KM. Wtryski uzywki sprawdzone 400zl a za stare wziołem 200zl. Program 800zl

A nie lepiej dołożyc i kupic 216?? I tak planuje montaż FIMC. Afn ma 205??

JAka jest różnica w jezdzie ?? :naughty:

jak chcesz wtryski od AFN'a to możemy zamienić się pompami :gwizdanie:

Powiem ci szczerze że jakoś mi moja pompa odpowiada :cool1:

Opublikowano

Jeśli masz większy budżet i planujesz ponad 150Km to kupuj 216.

Opublikowano

Wiec nie rozumiem po co Fmic i 216 zbędne koszta. Tak to w 1000zl ogarniesz jak dobrze pójdzie, a nie 2000-2500zl

Opublikowano

Zobacz na autko Łapek85 silnik potęga, jak sie zbierzesz, znajdziesz fundusz to nie duzym kosztem bedziesz miał przyrost 100% mocy, opłacalne pod wzgledem włozonej kasy a uzyskaniem mocy :kox:, do tej pompki tylko 216ki, ja za tydzień bede miał taka samą :kox:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 13:08_________________________________________________

Myśle że 150KM mi wystarczy. :)

150km nie jeżdzi wiem bo mam, to tylko brzmi dumnie :gwizdanie: a prawda jest taka ze średnio sie odpycha taka moc :naughty:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Wiec nie rozumiem po co Fmic i 216 zbędne koszta. Tak to w 1000zl ogarniesz jak dobrze pójdzie, a nie 2000-2500zl

Po to że jeśli bedzie tak jak mówi kolega Kowi87 że sie to bedzie tylko "odpychało" to wtey pojdziemy dalej pod 160-170KM

Wtryski już by pewnie były ale siostrzenica ma chrzciny i jako chrzestny musze kupić 4 kółka pod pseudonimem "Wózek" a to wydatek około 900zł :>[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 13:30_________________________________________________Dziś wziąłem wolne w robocie i cały dzień poświęciłem mojej Żabce :)

Audi wzbogaciło się o :

- Nowe kompletne sprzęgło Sachs

-Komplet tarcz i klocków hamulcowych TRW

- Nowe wszystkie filtry + Olej Full Syntetyk 5W40.

:decayed:

[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 17:57_________________________________________________Wczoraj w odstawkę poszły znaczki z tyłu , polerka i dalsza rozbudowa systemu audio :)[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 10:56_________________________________________________NO i stało sie ;D:D:D:D 18 cali plus gwint ;)

20110930066.jpg

20110930067.jpg

20110930068.jpg

20110930069.jpg

20110930073.jpg

20110930075.jpg

Opublikowano

jakiej firmy gwint?

Opublikowano
  • Autor

TA-Technix ale jeżdze na nim już 2 miechy i jestem zadowolony a wczoraj do kompletu doszły felgi i oponki Continental

Opublikowano

TA-Technix ale jeżdze na nim już 2 miechy i jestem zadowolony a wczoraj do kompletu doszły felgi i oponki Continental

kurfa co za badziewny zestaw :thumbdown::polew:

żarcik, mam taki sam i póki co jest ok

sam montowałes?

Opublikowano

tak ;) ja wszystko sam robie ;)

przesmarowałes powierzchnię po której porusza się odbój?
Opublikowano
  • Autor

założyłem pod to jeszcze cieniutkie podkładki teflonowe.

Opublikowano

założyłem pod to jeszcze cieniutkie podkładki teflonowe.

:good:
Opublikowano
  • Autor

Ale różnica jest ogromna, każdemu polecam ;) Ja sie dziwie że tego wcześniej nie miałem założonego ;) I nie ma sie co bać 18" , wygląd super i jazda za***ista ;D :naughty::evil:

Opublikowano

niżej ją bo na razie nie widać że masz gwint :cool1:

Opublikowano

niżej ją bo na razie nie widać że masz gwint :cool1:

no :decayed: tylko wtedy trudno w większych koleinach jechac :gwizdanie: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.