Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Sonda problem ?


Vinox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wymieniałem sondy w audicy hmm 2 razy i znów jest ten problem

http://img697.imageshack.us/img697/7544/sondak.jpg

czy ktoś może mi powiedzieć czy co mam reklamować 3 raz? (oczywiście dostanę pewnie nową bo wtedy też ten sam problem był) czy jeździć ?

błąd kasuje przejadę się samochodem i znów pojawia... na LPG i na benzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz sposób masz na sprawdzanie? miernikiem ? bo mam 4 kable od kostki do sondy. i każdy kabel z osobna sprawdzić? czy nie jest przerwany?

ale problem pojawia się po wymienianie sondy po kilku miesiącach ale sprawdzić przewody nigdy nie zaszkodzi. [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 21:08_________________________________________________Dodam jeszcze ze przy prędkościach 130 (na zimnym silniku) strzela z wydechu gdy jadę 130 km\h i hamuje silnikiem dodaje gazu i buch :) strzela z rury dosyć mocno. [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 12:09_________________________________________________wymieniłem sondę już nie ma problemów a może ktoś mi odpowiedzieć na pytanie czy to normalne ze wymieniam już 3 raz? i każda lata około pół roku ? zawsze siada podgrzewać jakiś w sondzie. co może być powodem zakładając że samochód psuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem i nie wiem co z tym zrobic:/

tez juz myslalem o wymianie sondy ale moze to tez byc problem w komputerze ktory jest w prawym gornym rogu pod maska(tak slyszalem). no i teraz mam dylemat co zrobic... jutro bede mial schemat budowy tego komputerka i moze cos da sie zrobic bez wydawania kasy :) jak cos da sie zrobic to wstawie zdjecie tego schematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...