Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu wziąłem do ręki aparat i patrze a tu Morze Bałtyckie o zachodzie słońca na tle Adasia :gwizdanie:

piPci.jpg

:mysli::naughty: :naughty:

Bałtyk się beze Mnie nie pokazuje :przebiegly::naughty:

Opublikowano

pewnie nie pamięta nawet kiedy je zrobiłeś :polew:

Opublikowano

Fazy z Redzikowa :decayed:

Zaczyna się :naughty: :naughty: :naughty:

Wklejajcie jakieś fotki :tongue4:

Do mnie też dzisiaj doszło , hyhyhy , byłem najebany i tylko 80 coś , szybciej mi się obraz zamazywał :polew:

A Tobie jakim cudem ? Miałeś pikawkę włączoną ? Chyba, że olałeś sygnały :wink4:

Opublikowano
A Tobie jakim cudem ? Miałeś pikawkę włączoną ? Chyba, że olałeś sygnały wink4

A może stali akurat koło jakiegoś CPN i zlałem .

Opublikowano

może zrobić wątek -" Fotki zlotowe z fotoradarów" :evil:

Opublikowano

A może stali akurat koło jakiegoś CPN i zlałem .

Słuchaj kur...wa cycu, nie po to się męczyłem i zrobiłem Ci spis częstotliwości żebyś to olewał (aczkolwiek w Twoim przypadku to wcale mnie to nie dziwi) - chcesz w ryj ? :naughty: :naughty: :naughty:

Raczej łatwo jest odróżnić fałszywkę z CPN od sygnału w Ka, a taki najprawdopodobniej był :kox:

Dawaj fotę :tongue4:

Opublikowano

Możliwe że wiedziałem ale często mi sie jebią mile z km , jechałem 50 Mil/h a to właśnie 85 km/h :polew:

fotot.jpg

Opublikowano

Możliwe że wiedziałem ale często mi sie jebią mile z km , jechałem 50 Mil/h a to właśnie 85 km/h :polew:

fotot.jpg

ładna widokówka :kox:
Opublikowano

Cóż, fota zrobiona prawidłowo ... trzeba będzie zapłacić :tongue4:

Opublikowano

Możliwe że wiedziałem ale często mi sie jebią mile z km , jechałem 50 Mil/h a to właśnie 85 km/h :polew:

fotot.jpg

Mało miałeś :decayed:

Opublikowano

Ciekawe ile ty byś miał po 3 dniach picia :kox:

Opublikowano

Ciekawe ile ty byś miał po 3 dniach picia :kox:

Ja bym nie wsiadł :polew: :polew:

Opublikowano

Trza być twardym a nie miętkim :D

Opublikowano

Trza być twardym a nie miętkim :D

Po 3 dniach picia to pewnie w moczy miałeś alkohol :polew: :polew:

Opublikowano

Możliwe że wiedziałem ale często mi sie jebią mile z km , jechałem 50 Mil/h a to właśnie 85 km/h :polew:

fotot.jpg

Mało miałeś :decayed:

Byl wlasnie na melanzu i wlasnie mial zamiar dwojke wrzucic :decayed:

Powinni wogole go pochwalic ze sie tak hamowal... :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Mało miałeś :decayed:

No we krwi to juz malo mial :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tomeks to dlatego przyjechałeś 2 dni później do domu,to nie wstyd mogłeś od razu powiedzieć :wink4::decayed:

LsBVS.jpg

Opublikowano

hmmm znowu chłopakom zmieniły się kolorki :shocked: ciekawe czemu :mysli: na osłodę jeszcze raz im podziękuje za organizacje :notworthy: nie przejmujcie się różowy też ładny :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.