Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TV + Internet z Cyfrowy Polsat?


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się was zapytać czy ktoś ma styczność z internetem Cyfrowy Polsat?

Korzystamy z telewizji tego dostawcy i dodatkowo przydały by się jeszcze dwa dekodery ale nie o to chodzi.

Aktualnie mamy tv w pakiecie za 37.90 oraz internet radiowy lokalnego dostawcy Zapnet o prędkości 1.5mb/s za 59zł z którego mimo wszystko jestem bardzo zadowolony. Razem wychodzi to 96.90zł.

Cyfrowy Polsat oferuje TV + Internet w tym pakiecie filmowym oraz internet np 12MB (co jest 8 razy szybsze od mojego) za łączną kwotę 86.90zł - co mnie taniej wynosi a mam dużo lepsze połączenie z netem (teoretycznie). No właśnie, pytanie - jak to jest w praktyce? Czy internet również jest nadawany radiowo czy poprzez telefon stacjonarny (z którego nie korzystamy, a łącze Neo jest od 2 lat prawdopodobnie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje CP nadaje internet w technologii HSPA+ (standard UMTS w "stylu" Orange/Era/Plus/Play). :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli? tak łopatologicznie? :decayed:

Internet z karty SIM :tongue4:

Podpytaj sasiadow czy ktos ma "mobilny internet"oraz jak sie sprawuje, w necie poszukaj mapy zasiegu CP. Z doswiadczenia wiem, ze nie tylko w pipidowach potrafi nie dzialac :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha. no nie chciałbym, żeby było gorzej. bo mam wszystko na miejscu - calą obsługę jak coś siądzie itp. jeszcze kumpel - sąsiad tam pracuje więc nie mam żadnych problemów. no obczaję jak to tu jest z zasięgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasięg teoretycznie powinieneś mieć ale różnie to bywa np. żelbeton osłabia sygnał. Lepiej zostań przy tym co masz albo weź coś na kablu jak masz możliwość (upc czy cos). Ewentualnie netia bo po taniości wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z netią to są dopiero jaja z tego co wiem.

zostaję przy tym co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...