Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Odcina Turbo


maro30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koledzy mam taki klopot z moja A4 1.9 tdi jak jade predkoscia 140km to odcina mi sie turbina ale jak wylacze silnik i wlacze jest ok! a bylem ostatnio na diagnozie i wyszlo ze 1 i 3 wtrysk sa slabe czy to moze byc ta przyczyna?Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kręć go pod te obroty co ci przycina, ale nie przekraczaj i tak jeździj, za jakiś walinij dłuższą trasę z butem w podłodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jest o tym pełno. Jak byś poszukał to byś wiedział. Tylko sie nie chce. Zrób logi dynamiczne i będzie wiadomo co padło. Ale na 90 % masz pewnie turbo zawalone syfem. Wywal kata.

Pozdro

ZC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczyny mogą być różne....mi to wygląda na nieszczelność w dolocie :hi:

przeładowanie przyczyną nieszczelności w dolocie :shocked: - nie ma takiej opcji.

Przycina się zmienna geometria w turbosprężarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sorki ze nie odp.na koniec tej mojej przyczyny kolega Szamotel dobrze mi pisal Pozdrawiam ... wymienilem turbo na nowe po regeneracji z gwarancja pol roczna odalem moje turbo i wydatek z robota 950zl,i teraz juz od miesiaca nic sie nie dzieje :good: smiga jak szalona :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruszka turbiny ? (taki siłownik ?)

Jak tak to też da się to osobno kupić na np. allegro :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów!! Mam podobny problem.. Odcina mi turbo ok 3 tyś obrotów- 1.9 tdi 131PS. Smarowanie zaworka pomoglo na 2 dni.. Czy ktoś wie czy powinno się wyciągnąć calość do przeczyszczenia i pożądnego smarowania, czy jest do wymiany? Bo smarowanie przeprowadzilem tylko zewnętrzne-z kanału WD-40 na cięgło i rozruszalem kombinerkami.. Jest jakiś lepszy sposob na smarowanie? Pozdrawiam!![br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 16:22_________________________________________________co do wymiany turba to kolegę powiozła fantazja.. ktoś dobrze naciągnął..[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 16:24_________________________________________________Ogolnie to wracając do mojej wypowiedzi chcial bym się dowiedzieć czy jest lepszy i skuteczniejszy sposob smarowania niż WD-40 na cięgiełko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...