Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ragga to folia jest??

Wszystko węgiel 100 % :kox:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

BTW pochwaliłbyś sie w końcu tą swoja padaczką :decayed:

ragga to folia jest??

Rychu , prosze Cie , Ty nie zauważasz różnicy między folia a węglem ???

Opublikowano

Nie wiem o którym mówisz :decayed:

Kolo jest dobry..nawala wszystko co możliwe.

wiesz - Kamil z forum civica :wink4:

No kiedyś Ci podawałem do niego namiary. Kontaktowałeś się ?

Z civica czy nie ja go wychwyciłem na passwordjdm.pl :)[br]Dopisany: Czerwiec 03, 2011, 09:27:04 _________________________________________________

BTW pochwaliłbyś sie w końcu tą swoja padaczką :decayed:

Nie ma czym..total seria i kraty w środku :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No kiedyś Ci podawałem do niego namiary. Kontaktowałeś się ?

Z civica czy nie ja go wychwyciłem na passwordjdm.pl :)

gadałem , ma mi robić słupki między drzwiami

Opublikowano

No kiedyś Ci podawałem do niego namiary. Kontaktowałeś się ?

Z civica czy nie ja go wychwyciłem na passwordjdm.pl :)

gadałem , ma mi robić słupki między drzwiami

po ile ? Bo mi powiedział za dekory po 120 zł za element :mysli:

A na słupki to i ja bym się połasił do kompletu :)

Opublikowano

BTW pochwaliłbyś sie w końcu tą swoja padaczką :decayed:

ragga to folia jest??

Rychu , prosze Cie , Ty nie zauważasz różnicy między folia a węglem ???

korzystam z telefonu i nie bardzo widac dokladnie zdjęc

ciekawe jak to robi :mysli:

Opublikowano
  • Autor

korzystam z telefonu i nie bardzo widac dokladnie zdjęc

ciekawe jak to robi :mysli:

loooz

jak to robi ??? żywica , na to węgiel , potem znowu żywica , potem tkanina , jak zaschnie to polerka i tyle w temacie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 09:35_________________________________________________

A na słupki to i ja bym się połasił do kompletu :)

no ja chciałem sobie yebnąć słupki i lustra - taki komplecik :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

No no no ja też bym zdziałał lustra i słupki..ale później bo wydech chciałbym przeatakować na kwaśno :decayed:

Opublikowano
  • Autor

54831052.jpg

76518906.jpg

45461686.jpg

18092514.jpg

Opublikowano

Fajnie, ale prawa osłona zdała by sie od VR5, jest większa i ładniejsza :kox:

Opublikowano
  • Autor

Fajnie, ale prawa osłona zdała by sie od VR5, jest większa i ładniejsza :kox:

która ???

Opublikowano

Fajnie, ale prawa osłona zdała by sie od VR5, jest większa i ładniejsza :kox:

która ???

taka jak u mnie :tongue4:

osłona z passka VR5 na filtr powietrza :wink4:

Opublikowano
  • Autor

osłona z passka VR5 na filtr powietrza :wink4:

ale tam docelowo i tak bedzie stożek wiec nie ma sensu pchać sie w koszty :wink4:

Opublikowano

Fajnie wyszło ale burdel masz pod maska jak cholera

Detailing, moskal detailing :naughty:

Opublikowano

osłona z passka VR5 na filtr powietrza :wink4:

ale tam docelowo i tak bedzie stożek wiec nie ma sensu pchać sie w koszty :wink4:

swoją za 30zł dostałem :decayed:

oslony.th.jpg

Opublikowano

Moskal, ja się pytam gdzie jest podszybie z polifta :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

swoją za 30zł dostałem :decayed:

oslony.th.jpg

ta co jest teraz była od początku , tylko na ABS jest dołożone

A gdzie białe napisy :mysli:

czekam na pedzelki , w kazdej chwili mozna dorobić

Moskal, ja się pytam gdzie jest podszybie z polifta :gwizdanie:

docelowo bedzie - brak hajsu na razie , mam inne wydatki :decayed:

Opublikowano

Srednio ziom..srednio :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Fajnie wyszło ale burdel masz pod maska jak cholera

Detailing, moskal detailing :naughty:

przeciez fotka na szybko robiona.

zastanawiam sie czy nie malować pasa przedniego na czarny mat bo jest tak zjebany , pokryty jakims gównem , niczym nie mozna tego wyczyścić :thumbdown:

Srednio ziom..srednio :decayed:

fakju :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.