Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fakju :decayed

:lol1:

Ziom z natury jesteś energiczny pacjent..a zrobiłem se pod maską po emerycku..jebnij jeszcze napisy na biało lub czerwono to będzie komplet nudy :decayed::naughty:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Zdejmij te plastiki w pisdu jak będziesz jechał do mnie to Ci machnę w biały połysk bo zostało mi trochę farby ;) rure walniesz na niebiesko i będzie cudnie :P

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Zdejmij te plastiki w pisdu jak będziesz jechał do mnie to Ci machnę w biały połysk bo zostało mi trochę farby ;) rure walniesz na niebiesko i będzie cudnie :P

fakju

Opublikowano
:friends::hahaha:
Opublikowano

wuja wpadasz do McD dzisiaj o 20 ?

Opublikowano
  • Autor

wuja wpadasz do McD dzisiaj o 20 ?

nie , mecz leci :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

to nagrasz sobie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to nagrasz sobie :wink4:

wychlałem dzisiaj 6 browarów , nie powinienem wsiadać za kółko :decayed:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 19:35_________________________________________________poprosze o VT :

1. plastiki wokól rury "Y" na biało reszta zostaje (napisy na czarno)

2. plastiki wokól rury "Y" na biało + plastik osłony pompy ABS i filtra powietrza na biało

95824344.jpg

Opublikowano

cycu a nie będzie za biało pod machoom? Ten pas przedni burzy całą koncepcję i zbiorniczek wyrównawczy yebnąć na biało w te takie mazy jak Y :naughty:

Opublikowano

95824344.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Specjalnie dla ciebie my friend :drinks:

Opublikowano
:slina: :slina: :slina::blink::shocked::kox: :kox: :kox:
Opublikowano

ale nie malujcie mu tego sprayem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

95824344.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Specjalnie dla ciebie my friend :drinks:

KOSA :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 12:34_________________________________________________Buba zjebałeś troche temat bo pomalowałeś mi łuszczelkie :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 12:36_________________________________________________

Ten pas przedni burzy całą koncepcję

pas przedni bedzie j**nięty czarnym matem , teraz jest uj***ny od jakiegoś świnstwa i nie idzie tego ogarnąć konwencjonalnymi środkami :thumbdown:

Opublikowano

kufa faktycznie, zaraz poprawiam :good:

:decayed:

Opublikowano

a warto to tak w anglika inwestować ? przecież od razu widać że ściana grodziowa wspawana :tongue4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

95824344.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Specjalnie dla ciebie my friend :drinks:

KOSA :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 12:34_________________________________________________Buba zjebałeś troche temat bo pomalowałeś mi łuszczelkie :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 12:36_________________________________________________

Ten pas przedni burzy całą koncepcję

pas przedni bedzie j**nięty czarnym matem , teraz jest uj***ny od jakiegoś świnstwa i nie idzie tego ogarnąć konwencjonalnymi środkami :thumbdown:

kup Dimer do Tirów, wymyje każdy tłuszcz z auta :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kup Dimer do Tirów, wymyje każdy tłuszcz z auta :naughty:

ale to nie jest tłuszcz , coś takiego jak zaschnięta żywica ? ???

Opublikowano

kup Dimer do Tirów, wymyje każdy tłuszcz z auta :naughty:

ale to nie jest tłuszcz , coś takiego jak zaschnięta żywica ? ???

no to lipa, może przy lakierowaniu im bezbarwny kapał :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

no i zrobi ktoś (michał) to VT ???

Opublikowano

myju myju :naughty:

zdjcie0375k.jpg

Opublikowano

Koła coś uwalone :gwizdanie:

:tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.