Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Wibracje


nazarAudi

Rekomendowane odpowiedzi

ja juz doszedłem skąd te wibracje biorą się one gdy włączam klimkę obroty minimalnie spadają i auto dziwnie drga doszłem do tego ostatnio jak stałem w korku wyłączyłem klimę i spokój włączyłem i znów przyczyna już jest ale czy tak powinno być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz doszedłem skąd te wibracje biorą się one gdy włączam klimkę obroty minimalnie spadają i auto dziwnie drga doszłem do tego ostatnio jak stałem w korku wyłączyłem klimę i spokój włączyłem i znów przyczyna już jest ale czy tak powinno być

mam dokladnie tak samo

slyszalem ze moze to miec zwiazek z rozladowanym acu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie napewno gaz :wallbash: bo teraz na benzynie śmigam to wszystko elegancko żadnych wibracji, zadnych falowan obrotow :) na dniach znowu jade do mego speca gazownika... moze wreszcie cos wymysli :przebiegly:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 15:05_________________________________________________Wibracje jak byly na gazie to i sa choc mniejsze :chytry: jednakze odkryli tego mozliwy powod, wtryskiwacze, badz cewki zaplonowe :przebiegly: . Jesli chodzi o falowanie obrotow to w ciagu tygodnia po trzech wizytach u speca mego, wymienili mi dysze na mniejsze,to narazie niema choc pewnie jutro z rana odpale to znowu beda obroty skakac jak temperatura zejdzie ponizej zera :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...