Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lalka 100% :D


adam_ptb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to jest moje Audi A4 z 2001r wersja włoska

Jest:

-1.9 130 koni ( chodź wydaje mi się ze trochę już tych koni uciekło) :rolleyes:

-audio 4 głośniki i radyjko Audi Concert CD ( seryjnie audisia wyszła bez radia) :angry:

-felgi: *lato 17" opony 225/45

*zima 15" ori

-listwy drewniane

- 4 ramienna kierownica

- bez pełnego fis-a

- 4 elektryczne szyby

- 4 poduszki

Będzie:

- pełny fis - JEST

- pakiet oświetlenia ( pokrętła kratek nawiewu i białe podświetlenie drzwi) - JEST

- przyciemniane szyby - ROBIĄ SIĘ:D

- dokładki w kolorze- po zimie;]

- gałka biegów od s-line

- lampy LED z tyłu

- czarny gril

- felgi 18"

- obniżenie zawieszenia

- nawigacja RNS-E

dsc00189cl.jpg

dsc00187u.jpg

dsc00182e.jpg

dsc00188rv.jpg

dsc00191fg.jpg

dsc00193q.jpg

NUDNY NIEDZIELNY WIECZÓR :naughty: tak mniej więcej ma wyglądać autko;] (szybki i dokładki) :gwizdanie:

dsc00189mod.jpg

dsc00179mod.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyzwoita :wink4:

zbyt niebieskie hidy jak dla mnie..

jeśli uważasz, że uciekło koni trochę to zrób logi, może poprostu coś jest nie tak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, też chciałem to zamontować ale nie podoba mi się ta niebieska poświata na odbłyśniku :/ To są jakieś philips blue vision?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu nie pasi... Philips Blue Vision świecą na żółto. Troszkę bledsze niż ori H6W ale nadal żółte..

Fajna niuńka. Plany dobrze rokują - na pierwszy ogień lakier na dole, zawiecha w dół i jakaś ładna fela ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem Philips Blue Vision i świeciły tak:

p10607621053x703gh2.jpg

żadnego niebieskiego światła, tylko ładne białe.

więc kolego chyba ty masz co innego. i to, że siedzisz za kierownicą nie znaczy, że możesz sobie wkładać w światła co chcesz, bo ciebie to nie razi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam rs6 dobrze wyglada badz to co ma bart

ladna jest ale poł forum juz na niej smiga :naughty:

dokladnie tak... trzebaby cos bardziej ekstrawaganckiego... BBS albo MAMy fajnie wygladaja w rozmiarze 19.fajna jest tez taka czarna fela DOTZ

http://www.carztune.com/hanzo-rims-by-dotz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem ze ktoś skomentuje to że siedzę za kierownicą i nic wiecej mnie nie obchodzi :gwizdanie: ale swiatło jest ok nikogo nie razi, w przeciwieństwie do niektórych furmanek, które dosłownie oślepiają, wiec "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe" wziąłem sobie do serca :evil:

Coś mi tu nie pasi... Philips Blue Vision świecą na żółto. Troszkę bledsze niż ori H6W ale nadal żółte..

Fajna niuńka. Plany dobrze rokują - na pierwszy ogień lakier na dole, zawiecha w dół i jakaś ładna fela ;)

masz całkowitą racje, to jest coś w podobie Blue Vision, ale producenta nie pamiętam, przyjął bym ze są to no name;]

No z tym lakierem to się wstrzymam, bo jednak zima to zima, pewnie nie jeden dodatkowy odprysk itp dojdą na lakierze po zimie, wiec za jednym zamachem dokładki i usunięcie ubytków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do Ciebie prośbę czy możesz sprawdzić jakiej firmy masz żarówki H7. Interesuje mnie jakiś inny efekt niż żółty kolor a nie chcę inwestować w xenony. Słyszałem że looxlamp i titan są dobre ale sam tego nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do Ciebie prośbę czy możesz sprawdzić jakiej firmy masz żarówki H7. Interesuje mnie jakiś inny efekt niż żółty kolor a nie chcę inwestować w xenony. Słyszałem że looxlamp i titan są dobre ale sam tego nie sprawdzałem.

sprawdzałem czy gdzieś mam opakowanie od tych żarówek, niestety nie znalazłem, ale kupiłem je w inter-marche. Kolor szkła tych żarówek jest niebieski. [br]Dopisany: 25-09-2010, 17:17:23_________________________________________________No wiedz wczoraj miałem niemiły problem. :gwizdanie: :gwizdanie: przyciemniłem sobie szybki w lalce i chciałem zobaczyć jak to wygląda od środka z zamkniętymi drzwiami i się zatrzasnąłem :polew: miałem otwarte drzwi i wcisnąłem na pilocie domykanie szybki się zamknęły, wszystko ładnie pieknie położyłem kluczyki na stole w garażu wsiadłem do auta, zamknąłem drzwi i... problem :shocked: nie mogę wysiąść :embarrassed: dluzsza chwila kombinowania jednak nic nie pomogło i musiałem tylną szybkę potraktować z łokcia. Gdyby nie to ze szkoda szybki i autka to powiedział bym ze mocne szyby ma :audi:dopiero przy 3 uderzeniu z łokcia się posypała. Teraz już jest po sprawie ale czy była jakaś możliwość wyjścia z auta bez uszkadzania czegokolwiek?? Szybka juz zamówiona jutro bedzię, cena w miare normalna przy czym zamiennik był tańszy tylko o 30 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej było po kogoś zadzwonić chociażby? słyszałem, że w b6 są z tym problemy właśnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubisz zamkniętych pomieszczeń? a tak w ogóle w ostatnią sobotę koło 1 w nocy nie jeździłeś niunią po PTB a dokładniej koło MC w kierunku przejazdu na słowaka ???

mozliwe;]

nie lepiej było po kogoś zadzwonić chociażby? słyszałem, że w b6 są z tym problemy właśnie...

telefon miałem na stoliku w garażu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...