Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

chyba 3 godziny, 1na do Piły, 1na w Pile i 1 z Piły więc efekt synergii daje 4 godziny

ja mogę zabrać Cię na stopa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

to co Adaś? o 13:00 zbiórka przy Shellu kolo mnie? (tzn kolo makro) czy na rondzie obornickim?

Madas odpowiesz mi na to pytanie? :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 23:11_________________________________________________

chyba 3 godziny, 1na do Piły, 1na w Pile i 1 z Piły więc efekt synergii daje 4 godziny

ja mogę zabrać Cię na stopa :naughty:

to moze i ja sie z kims zabiore zeby sobie piwko dziabnac :naughty: a jak nie da rady to jade z Vario PKP :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie idę w kimono bo jutro ciężki dzień w pracy, najazd szwedów mam

slodkich snow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie idę w kimono bo jutro ciężki dzień w pracy, najazd szwedów mam

slodkich snow

no własnie słodkich Vario :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:, doberek z ranca[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 08:29_________________________________________________wstawac dzis juz poniedzialek ,czas wziac sie do roboty :naughty:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 08:30_________________________________________________jeszcze tylko 17 dni i wracam do domku :banan:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 08:31_________________________________________________spadam do pracy ,milego dzionka wszystkim zycze :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:, doberek z ranca[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 08:29_________________________________________________wstawac dzis juz poniedzialek ,czas wziac sie do roboty :naughty:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 08:30_________________________________________________jeszcze tylko 17 dni i wracam do domku :banan:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 08:31_________________________________________________spadam do pracy ,milego dzionka wszystkim zycze :good:

no ja też jakoś tak wracam .

ja jaokoś koło 19 grudnia już spadam na chate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :>

ja od 24.12 mam wolne do 03.01.2010 :decayed: :gwizdanie:

ja mam wolne od dzisiaj do 11.01.2010 :naughty::decayed::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wolne to, co w kalendarzu na czerwono ;) +pewnie tydzień świąteczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wolne od 19.12 do 3 lutego :naughty::decayed:

który podskoczy :cool1:

ja sobie wzialem tylko 4 dni wrlopu miedzy swietami a sylwkiem ale jeszcze 10 dni mi zostaje z tego roku :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może doradzić coś .. jak kupić lornetkę ... chcę wydać w granicach 150-200PLN nie więcej

zastosowanie : dla wędkarza, chyba dobrze jakby miała jakieś "covery" ochronne na okulary

?[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 11:10_________________________________________________

Doradźcie mi proszę, gdzie w okolicach Poznania znajdę dobrego elektromechanika? Chodzi mi o znajomość audi i filtra DPF.

Możesz zacząć tutaj: Wojtek 505 626 350 ul. Kopanina (chyba 63) przyjmuje wieczorem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...