Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

O żesz, nie zauważyłem, że to w sobotę, w takim razie nie jest takie pewne, że pojedziemy. U mnie sobota to prawie jak dzień pracujący często...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:bry:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 08:53_________________________________________________tutaj ciagle pada :kwasny:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 08:54_________________________________________________a w sobote ma sniegiem posypac :shocked:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 08:56_________________________________________________to sie bedzie dobrze w sniegu pracowac :disgust:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 09:02_________________________________________________uciekam do roboty, milego dzionka wszystkim zycze [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 09:03_________________________________________________narta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: u nas w poniedziałek śnieg a ja w samolocie do ciepłego Londynu :)

snieg bedzie przez cala godzine bo pozniej zrobi sie ciapa przy tych +4st :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chetnie pojade ale cienko z kasa na paliwo wygladam :confused4: i jeszcze wczoraj mnie ubezpieczalnia pocieszyla ze do 25.12 mam zaplacic 670zl raty ubezpieczenia na auto a myslalem ze ok 400 :wallbash:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 13:41_________________________________________________najwygodniej jakbym sie z kims zabral... a jeszcze czekam az Ilona mi potwierdzi czy jedzie czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilu jest w ogole chetnych poza Toba i mna? Vario cos pisal ale nie potwierdzil konkretnie... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwygodniej jakbym sie z kims zabral... a jeszcze czekam az Ilona mi potwierdzi czy jedzie czy nie...

tylko wtedy to każdy będzie chciał się z kimś zabrać i obawiam się że pojedzie 1 albo 2 auta i to już jak dla mnie spot średnio się opłaca ... niech inni w ogóle się wypowiedzą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwygodniej jakbym sie z kims zabral... a jeszcze czekam az Ilona mi potwierdzi czy jedzie czy nie...

tylko wtedy to każdy będzie chciał się z kimś zabrać i obawiam się że pojedzie 1 albo 2 auta i to już jak dla mnie spot średnio się opłaca ... niech inni w ogóle się wypowiedzą ...

jak zwykle sie okaze ze deklarowalo sie dziesieciu a zostalismy sami w dwojke :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego jeżeli nikt się nie zdeklaruje do jutra to trzeba odwołać ten wyjazd bo wstydu się tylko najemy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myślałem, że wiecej autek pojedzie a w 2 auta to średnio mi się uśmiecha jechać

BTW co się dzieje z Musashim, dawno go na forum nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli będzie minimum 5 aut to pojedziemy jeśli nie to odpuszczamy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kużwa ja nie wiem jeszcze czy pojade ,a wiem miałem jechać ale zobacze ale jak na razie jest 50 na 50 a czy jest jeszcze oprócz tego wyjazdu jakies spotkanie za tydzień przed świętami czy nie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 17:37_________________________________________________a tak poza tym to :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co siedzę z Bolesławcu, jutro będę pewnie wracał. Zobaczę, co będe miał do przygotowywania w firmie po powrocie. Ale znając życie w sobotę będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie dowiedzialem na fajrant ze w sobote na 10.30 ide do pracy... mam do postawienia 18 kompow :confused4:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 20:14_________________________________________________ktore w piatek po 17 bede sciagal z biurek bo baby znowu sie beda przesiadac. jedna przodem do okna druga tylem trzecia bokiem tylem do korytarza :wallbash: :wallbash: kuzwa jak "dzien swira" :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...