Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty wytykaczu :naughty: od czwartku nie piłem, więc się należy :wink4:

ale od 13:00? :shocked:

wielkie mi rzeczy... :gwizdanie:

skoro nic takiego to proponuje zebys sie zaczal spotykac codziennie od 7 rano z panami Zbyszkiem i Wieskiem pod osiedlowym sklepem na mily procentowy poczatek dnia :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

skoro nic takiego to proponuje zebys sie zaczal spotykac codziennie od 7 rano z panami Zbyszkiem i Wieskiem pod osiedlowym sklepem na mily procentowy poczatek dnia :polew:

:mysli: ćwiartka żołądkowej przed zajęciami jak znalazł :notworthy: dzięki za pomysł :good:

Opublikowano

Ty wytykaczu :naughty: od czwartku nie piłem, więc się należy :wink4:

ale od 13:00? :shocked:

wielkie mi rzeczy... :gwizdanie:

skoro nic takiego to proponuje zebys sie zaczal spotykac codziennie od 7 rano z panami Zbyszkiem i Wieskiem pod osiedlowym sklepem na mily procentowy poczatek dnia :polew:

Ja mam od 5 czynne :naughty: wiec do 7 to juz mozna zgona przyjac :polew:

Opublikowano

skoro nic takiego to proponuje zebys sie zaczal spotykac codziennie od 7 rano z panami Zbyszkiem i Wieskiem pod osiedlowym sklepem na mily procentowy poczatek dnia :polew:

:mysli: ćwiartka żołądkowej przed zajęciami jak znalazł :notworthy: dzięki za pomysł :good:

to tez... ale cwiarteczka rano w drodze ze sklepu z cieplymi buleczkami lepsza :good: tymbardziej teraz jak piz*zic zaczyna :naughty:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 14:49_________________________________________________

Ja mam od 5 czynne :naughty: wiec do 7 to juz mozna zgona przyjac :polew:

pewnie cos o tym wiesz bo w takich malych miescinach jest to na porzadku dziennym w znacznie wiekszym gronie niz w wiekszych miastach :polew:

Opublikowano

spadam coś zjeść i na wykład, do wieczorka :hi:

Opublikowano

spadam coś zjeść i na wykład, do wieczorka :hi:

zupka chmielowa nie jest wystarczajaco sycaca? :cool1: :gwizdanie: :polew:

milych zajec :good::)

Opublikowano

:hi:

kurcze ale ciężki dzień ...głowa mi pęka :kwasny:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

cześć czapa ....

Opublikowano

:hi:

cześć mistrzu ....

cześc uczniu

Opublikowano

coś mi się nie zgadza :mysli: manipulancie

Opublikowano

coś mi się nie zgadza :mysli: manipulancie

pijemy jutro :naughty:

Opublikowano

:hi:

Kalisz - Kórnik w tygodniu, to jednak jest masakra :gwizdanie:

Opublikowano

dobry

Opublikowano

dobry na wieczór

w mnie w bałaganie właśnie zacząl śnieg padać

Opublikowano

dobry na wieczór

w mnie w bałaganie właśnie zacząl śnieg padać

fajnie masz :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: siema z wieczorka

czesc!! słyszałęm że nie dasz rady jechać z nami? :(

Opublikowano

dobry na wieczór

w mnie w bałaganie właśnie zacząl śnieg padać

fajnie masz :gwizdanie:

no dzięki za taką pogode - jutro wracam do PL i jak tak sie utrzyma to jazda będzie koszmarem

:confused4:

Opublikowano

ja jutro jestem do 21 w pracy...[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 21:23_________________________________________________potem moge chlac :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.