Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema nygusy z pyrlandii :naughty: :naughty: :naughty::cool1::hi:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 19:22_________________________________________________co tam słychać :mysli:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 19:23_________________________________________________ :wallbash: :wallbash: :wallbash: cholera moja osłona pod silnik przez tą zime kończy swój żywot :wallbash::thumbdown:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a właśnie skończyłem ćwiczyć ..... głodny się zrobiłem jak cholerka ..... :evil:

Opublikowano

Powitac wszystkich :hi:

Opublikowano

Powitac wszystkich :hi:

siemanko Wicek :hi: doszedłeś już do siebie :naughty:
Opublikowano

a właśnie skończyłem ćwiczyć ..... głodny się zrobiłem jak cholerka ..... :evil:

paker prosze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 19:34_________________________________________________

Powitac wszystkich :hi:

siema :hi:
Opublikowano
:decayed: No to czas na tradycję ... :gwizdanie: Piwko :beer1:
Opublikowano

:decayed: No to czas na tradycję ... :gwizdanie: Piwko :beer1:

pijusy :polew: :polew: :tongue4:
Opublikowano

no same pijusy u nas :naughty::decayed:

Opublikowano

Pozdrowienia z Bielska-Białej :hi: 4all :decayed:

Opublikowano

Pozdrowienia z Bielska-Białej :hi: 4all :decayed:

witamy kolege :hi: :hi:
Opublikowano

Pozdrowienia z Bielska-Białej :hi: 4all :decayed:

cześć a co Cię tam wywiało :shocked:

Opublikowano

Powitac wszystkich :hi:

siemanko Wicek :hi: doszedłeś już do siebie :naughty:

:sick3::decayed: no pewnie

Opublikowano

nie dobre jest chlanie co :naughty::evil:

Opublikowano

cześć a co Cię tam wywiało :shocked:

na kontrakt mnie wy***ali :naughty::kox::decayed:
Opublikowano

nie dobre jest chlanie co :naughty::evil:

za szeroko poszłem :wallbash:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 19:52_________________________________________________

no same pijusy u nas :naughty::decayed:

czy ja wiem, raczej degustatorzy :polew:

Opublikowano

cholera moja osłona pod silnik przez tą zime kończy swój żywot :wallbash::thumbdown:

moja tez :thumbdown:

Opublikowano

cześć a co Cię tam wywiało :shocked:

na kontrakt mnie wy***ali :naughty::kox::decayed:

az tam bliżej nie mogli :gwizdanie: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 19:55_________________________________________________

nie dobre jest chlanie co :naughty::evil:

za szeroko poszłem :wallbash:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 19:52_________________________________________________

no same pijusy u nas :naughty::decayed:

czy ja wiem, raczej degustatorzy :polew:

degustatorzy poniżej 3 litrów nie siadamy co :polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4:
Opublikowano

cześć a co Cię tam wywiało :shocked:

na kontrakt mnie wy***ali :naughty::kox::decayed:

az tam bliżej nie mogli :gwizdanie: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 19:55_________________________________________________

nie dobre jest chlanie co :naughty::evil:

za szeroko poszłem :wallbash:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 19:52_________________________________________________

no same pijusy u nas :naughty::decayed:

czy ja wiem, raczej degustatorzy :polew:

degustatorzy poniżej 3 litrów nie siadamy co :polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no i to mówi samo za siebie wicek :naughty: :naughty: :naughty::wink4:

Opublikowano

no i to mówi samo za siebie wicek :naughty: :naughty: :naughty::wink4:

przecież vodka jest dla ludzi co nie :naughty: [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 20:04_________________________________________________wentyl a co dokładnie stało sie z osłoną

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.