Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

wróciłem właśnie z bilardzika :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

wróciłem właśnie z bilardzika :naughty:

a co robiles na bilardziku? :mysli:

Opublikowano

:hi:

wróciłem właśnie z bilardzika :naughty:

a co robiles na bilardziku? :mysli:

a Ty zbereźniku :naughty:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 01:20_________________________________________________no nic, lecę spać :hi: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

wróciłem właśnie z bilardzika :naughty:

a co robiles na bilardziku? :mysli:

a Ty zbereźniku :naughty:

przeciez nic nie sugerowalem :decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

witaj Tomek :hi:

a widzisz ja tez pijam pilsa i zwykłego leszka i mega mi smakują oba ...

a co robiłeś że taki ciężki dzień ?

przecież zielony leszek to sikacz jest :gwizdanie:

Opublikowano

doberczak :hi:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 07:54_________________________________________________pare dni luzu, wsadzilem szefostwo w samolot :naughty:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 07:55_________________________________________________znaczy luzu psychicznego, bo zadania domowe musimy odrobic :wink4:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 07:58_________________________________________________mykam sie przebrac i do roboty koty :naughty::wink4:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 08:03_________________________________________________milego dzionka zycze[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 08:04_________________________________________________narson

Opublikowano

dzien dobry :hi:

Opublikowano

cześć WAm :hi: :hi:

śmigam do pracy .. życze miłego dnia koleżankom i kolegom :naughty::decayed:

Opublikowano

robie sobie porzadki w szufladach, patrze i znalazlem tam 1100 kapsli, ciekawe skad :mysli:

Opublikowano

robie sobie porzadki w szufladach, patrze i znalazlem tam 1100 kapsli, ciekawe skad :mysli:

niezle początki alkoholizmu... :tongue4:

Opublikowano

że chciało Ci się liczyć... :polew:

Opublikowano

że chciało Ci się liczyć... :polew:

włąśnie o tym sobie pomyślałem :decayed:
Opublikowano

że chciało Ci się liczyć... :polew:

Adas liczy do snu zamiast baranow... :decayed:

BTW po czym te kapsle?

Opublikowano

...

jedna pipka mi nawaliła i musiałem stać za ladą :kwasny:,byłem ekspedientką :kox:

...

a nóżki paniusia ogoliła :) ?

Opublikowano

że chciało Ci się liczyć... :polew:

a wiesz że byłem ciekawy :decayed:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 19:32_________________________________________________

robie sobie porzadki w szufladach, patrze i znalazlem tam 1100 kapsli, ciekawe skad :mysli:

niezle początki alkoholizmu... :tongue4:

a Ta to wszystko dojrzy :naughty::decayed:

Opublikowano

że chciało Ci się liczyć... :polew:

a wiesz że byłem ciekawy :decayed:

ciekawe ile piw przy liczeniu poszło :naughty::decayed:
Opublikowano

że chciało Ci się liczyć... :polew:

a wiesz że byłem ciekawy :decayed:

ciekawe ile piw przy liczeniu poszło :naughty::decayed:

też się zdziwiłem że ani jedno :decayed:

Opublikowano

że chciało Ci się liczyć... :polew:

a wiesz że byłem ciekawy :decayed:

ciekawe ile piw przy liczeniu poszło :naughty::decayed:

też się zdziwiłem że ani jedno :decayed:

oo to coś nie tak z Tobą :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.