Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że najlepiej wybrać się do sklepu gdzie handlują rowerami i się przymierzyć. Wtedy będziesz wiedział jaki sprzęt jest najlepszy dla Ciebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

ja przywaliłem z 85 na 95 w pół roku i mam już dosyć, wyglądam jak jakiś czołg z oponami na froncie, (niestety uwielbiam się objadać tym co żona przygotuje i piwkować więc masa idzie masakrycznie szybko) chcę się zapisać na jakiś boks albo krav mag'ę, muszę zacząć szukac czegoś konkretnego, jak pójdę na samą siłkę to pewnie po 3 miechach na 100+ bym wrzucił a nie na tym mi zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberczak :hi:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 08:37_________________________________________________co tam łotry z rana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde wczoraj bylo tu goraco jak w piekle a dzis leje :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas słoneczko świeci :naughty:

popołudniu się chyba poopalam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas słoneczko świeci :naughty:

popołudniu się chyba poopalam :>

takiemu to dobrze , ja musze do pracy zapidalac :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas słoneczko świeci :naughty:

popołudniu się chyba poopalam :>

miałeś dzisiaj pracować :P

PS.

jasne wnętrze auto .. kto jest za :D

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/252499_10150274944213689_707168688_8975788_7233961_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas słoneczko świeci :naughty:

popołudniu się chyba poopalam :>

miałeś dzisiaj pracować :P

PS.

jasne wnętrze auto .. kto jest za :D

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/252499_10150274944213689_707168688_8975788_7233961_n.jpg

jak dla mnie to kolor troche :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas ja kupiłem młodej Wheelera PRO 600 używanego (ze 30-40km przebiegu) rozmiar ramy 17.5" pasuje i na 11-tolatkę i na mnie :D

PS.

Jeśli planujesz regularnie jeździć to można kupić nowy ..

.... w niedzielę latałem po polach na Morasku i 3x mijałem jakąś rodzinkę na rowerach

za ostatnim razem już prowadzili rowery :) ... (tylko ja biegałem "w poprzek" a Oni po prostej .. a pewnie po powrocie do domu wciągnęli lody, kawę i poprawili szarlotką)

szkoda czasem kasy na nowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin Ja ostatnio sprzedałem Mój poprzedni rowerek Wheeler Pro 2900 za 550 zl :gwizdanie: rama 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas ja kupiłem młodej Wheelera PRO 600 używanego (ze 30-40km przebiegu) rozmiar ramy 17.5" pasuje i na 11-tolatkę i na mnie :D

PS.

Jeśli planujesz regularnie jeździć to można kupić nowy ..

.... w niedzielę latałem po polach na Morasku i 3x mijałem jakąś rodzinkę na rowerach

za ostatnim razem już prowadzili rowery :) ... (tylko ja biegałem "w poprzek" a Oni po prostej .. a pewnie po powrocie do domu wciągnęli lody, kawę i poprawili szarlotką)

szkoda czasem kasy na nowy :)

no właśnie kolego namawia mnie na używkę bo zdarzają się okazje ....

planuje jeździć codziennie na treningi ale to tylko kilka km dziennie, do tego żona będzie użytkować ten rower ( no chyba że kupimy 2 rowery :mysli: ) ale to też nie jakiś mega dystanse :)

aaaa dzisiaj byłem już w pracy :naughty: teraz przerwa na jedzonko i za chwilę znowu do pracy :naughty:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 11:30_________________________________________________

Pepin Ja ostatnio sprzedałem Mój poprzedni rowerek Wheeler Pro 2900 za 550 zl :gwizdanie: rama 19

to dobra cena i pewnie zadbany rower znając życie i Ciebie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin Ja ostatnio sprzedałem Mój poprzedni rowerek Wheeler Pro 2900 za 550 zl :gwizdanie: rama 19

Madas, ja bym szukał używanego . .może na jakiś forach rowerowych

...

kupić rower za 500-700 a za 1500 - to jest 10 dniowy obóz sportowy dla dziecka :)

ps.

19" rama dla Weroniki może być za duża trochę .. ale popatrz na rozmiary i zakres wzrostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stan bardzo dobry :) rama 19 to taka akurat na Mój wzrost

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin Ja ostatnio sprzedałem Mój poprzedni rowerek Wheeler Pro 2900 za 550 zl :gwizdanie: rama 19

Madas, ja bym szukał używanego . .może na jakiś forach rowerowych

...

kupić rower za 500-700 a za 1500 - to jest 10 dniowy obóz sportowy dla dziecka :)

ps.

19" rama dla Weroniki może być za duża trochę .. ale popatrz na rozmiary i zakres wzrostu

dzięki wielkie za podpowiedzi ... tak właśnie zrobie .... będę szukał używki .... Weronika ma ok 171-172 cm wzrostu ... 19" będzie za duży ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elmartinez ..

w VAGu jest opcja testowania zegarów i tam powinno zawsze zapiszczeć ... inaczej pewnie buzzerek padł

(a przy okazji fajnie testy wyglądają .. jak wskazówki lecą za czerwone pole ... zapalają się lampki, o których nie wiesz, że masz :D )

Karol dzięki za pomoc ;) Przeleciałem sobie test - naprawdę fajnie to wygląda- ale dźwięku ani hu hu ;/

Pewnie tak jak mówiłeś buzzerek powiedział papa i się popsuł.

Daj znać jakie dalej plany, bo u mniej też chyba się skończył .... jak mi wyłączyli na chipie tak od tamtej pory słuch o nim zaginał :)

a Ja właśnie z rowerka wróciłem :decayed: 30 km po lasach, uwielbiam :>

uważaj na dzikie baby w tej dzikiej leśnej czeluści ;)

a to kwestii dystansu rower vs nogi;)

http://www.sports-tracker.com/#/workout/Karol_Glowacki/8v0rv34b3atem9gg

pozdrowienia dla Drosdka .. który mi przed klatką śmignął na Starego i do wyjazdu się ustawiał

No pozdro pozdro... nie chce mi sie czekac na swiatlach wiec je omijam :)

BTW :hi: @ll

i takie pytanie jeszcze.... czy teraz śmietniki mogą stać, bo jak leciałem ostatnio nad morze w czwartek to w Szczecinku widziałem :)[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 17:02_________________________________________________@Madas

jak szukasz roweru to zwróć uwagę na osprzęt... ramy generalnie wszystkie są podobne w tej cenie... niektóre mogą być odrobinę lżejsze... ale i tak koła swój ciężar dorzucą.... jeśli chcesz typo MTB to popatrz coś z przyzwoitym amorem z przodu (tylnim nie zawracaj sobie głowy) no i aby hamulce były ok oraz przerzutki...

sam po remoncie chcę właśnie coś kupić Karoli

prawdę mówiąc popatrz na modele z roku 2010 - zazwyczaj różnią się one tylko kolorem w porównaniu z modelami z tego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za podpowiedzi ... tak właśnie zrobie .... będę szukał używki .... Weronika ma ok 171-172 cm wzrostu ... 19" będzie za duży ?

http://www.rower.com/archiwum.php?art=2831

to teoretycznie jakie powinny być, najlepiej i tak sobie przymierzyć

Ja mam 185cm wzrostu i jeździłem na 19, teraz mam 20, trzeba patrzeć też jakie ma się wysokie krocze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...