Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

doberczak :hi:[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 07:50_________________________________________________nie naskrobaliscie za wiele od wczoraj :wink4::decayed:

ano .. mogli chociaż o niemieckich ogórkach, sałacie napisać że bakterie coli mają

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

doberczak :hi:[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 07:50_________________________________________________nie naskrobaliscie za wiele od wczoraj :wink4::decayed:

ano .. mogli chociaż o niemieckich ogórkach, sałacie napisać że bakterie coli mają

a no,i co mam teraz jesc jak wszystko zatrute :mysli::wink4:

Opublikowano

witam,

doberczak :hi:[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 07:50_________________________________________________nie naskrobaliscie za wiele od wczoraj :wink4::decayed:

ano .. mogli chociaż o niemieckich ogórkach, sałacie napisać że bakterie coli mają

a no,i co mam teraz jesc jak wszystko zatrute :mysli::wink4:

Może mięso napewno jest dobre ;)

Opublikowano

witam,

doberczak :hi:[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 07:50_________________________________________________nie naskrobaliscie za wiele od wczoraj :wink4::decayed:

ano .. mogli chociaż o niemieckich ogórkach, sałacie napisać że bakterie coli mają

a no,i co mam teraz jesc jak wszystko zatrute :mysli::wink4:

Może mięso napewno jest dobre ;)

możesz bezgranicznie oddać się pracy i żyć miłością do niej :)

Opublikowano

hello :hi:

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano

Dzisiaj ja jestem pierwszy :kox::hi:

Panowie mam pytanie czy ktoś orientuje się co się mogło stać, że przy zapalonych światłach jak otwieram drzwi to nie słyszę "pikania"?

Opublikowano

dobli z rana :hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

witam,

doberczak :hi:[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 07:50_________________________________________________nie naskrobaliscie za wiele od wczoraj :wink4::decayed:

ano .. mogli chociaż o niemieckich ogórkach, sałacie napisać że bakterie coli mają

a no,i co mam teraz jesc jak wszystko zatrute :mysli::wink4:

Może mięso napewno jest dobre ;)

możesz bezgranicznie oddać się pracy i żyć miłością do niej :)

juz tak prawie jest Karolu ale mimo to mam czasami gloda :wink4::naughty:[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 07:54_________________________________________________

:siema:

czesc Wojtasie, co tam?

Opublikowano

stara bida Piortas a co tam w Niemcowni? dużo A7 jeździ? :decayed:

Opublikowano

stara bida Piortas a co tam w Niemcowni? dużo A7 jeździ? :decayed:

u mnie tez jakos leci, co do a7 to nie zwracalem uwagi [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 08:45_________________________________________________spadam do pracy. milego dzionka. narson

Opublikowano

3m się :wink4:

Opublikowano

cześć :hi: :hi:

Opublikowano

dobry :hi: z rana :polew:

Opublikowano

Trafiła kosa na kamień:

Konsultantka firmy Avon zapukała do drzwi mieszkania Świadka Jehowy. :decayed:

Opublikowano
:przebiegly:[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 20:27_________________________________________________wszyscy pewnie w ogrodkach na starym :mysli:
Opublikowano

ja oglądam GP Czech a za chwile finał LM :kox: :kox:

Opublikowano

ja piszę magisterkę i oglądam finał LM :gwizdanie:

Opublikowano

ja oglądam GP Czech a za chwile finał LM :kox: :kox:

czesc Adam, a ja sie nudze :disgust:[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 21:01_________________________________________________

ja piszę magisterkę i oglądam finał LM :gwizdanie:

chyba bym tak nie dal rady, musze sie skupic na jednej sprawie bo pozniej moga cyrki wyskoczyc :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.