Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:przebiegly:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

Potrzebuję porady :)

Gdzie w Poznaniu dostanę porządny aku? W zasadzie już wybrałem - tylko nie wiem gdzie się po niego udać :) Zależy mi na tym aby rok produkcji = 2011 :wink4:

Wybór padł na markę Moll (czyli to co seryjnie siedzi w Audi) - waham się jednak między 72Ah/380A (seryjnie w 1.9TDI) a 80Ah/400A. Sprzętu trochę jest w aucie więc przyda się delikatna nadwyżka mocy (zachowana proporcja 10% więc wszystko zgodnie z założeniami).

Znalazłem taką ofertę (315zł, stacja Bliska na Małych Garbarach):

http://allegro.pl/akumulator-moll-germany-12v-74ah-74-ah-poznan-i1614410135.html

Polecam ten punkt - kolesie naprawdę są konkretni i o aku wiedzą wszystko.... sam tam dwa aku kupowalem

Dzięki za info. Teraz wiem gdzie się udać :) No i skoro Nikuś Molla polecasz to tym bardziej... :wink4::good:[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 05:36_________________________________________________No i żeby blinda trochę podłamać... Dzień dobry :hi: (pierwszy :polew:)

Opublikowano

Witam ;)

Opublikowano

Cześć :hi:

Bartku, Ta cena na Molla, to rzeczywiście niezła jest, Jak przed zimą sprawdzałem ceny to za Molla nie znalazłem taniej jak 420 chyba...

Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano

no i ja też przed Blindem ...:)

Bart-S ale witają się Ci którzy niedawno wstali .. a nie co właśnie idą spać :P

Opublikowano

czołem z rana :hi:

a myślałem że jak przywitam się tuż po północy to będę przed Piotrkiem a tu duupa :kwasny::evil:

Opublikowano

Bart-s zobacz co tu jest

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=19972128

Kumple do A4 i Paska kupowali i byli bardzo zadowoleni z obsługi ... kazali im jeszcze przyjechać na kontrolę co 6 miesięcy w trakcie trwania gwarancji

i tez kupili MOLLa .. i jak nie ma na allegro a jest w klepie to trzeba się potargować ... że muszą sprzedać za poziom cenowy

różnica może być nawet 100-150PLN

http://www.akuma.pl/

Opublikowano

doberek :hi:[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 09:43_________________________________________________he he ale z was ranne ptaszki :naughty:, przyjechalem dzis z pracy o 01.30 wiec postanowilem chwilke pospac :wink4:

Opublikowano

Aktualnie .. jest duża imprezka w Austrii .. zlot chyba trwa tydzień

Worthersee 2011

w tym roku jubileusz - 30 lat! oficjalnie zlot jest 1.06-4.06 ale większość jedzie wcześniej i wyjeżdża przed oficjalnym rozpoczęciem, bo później jest za tłoczno, wolfsgruppe wyjeżdża dzisiaj wieczorem i wraca w niedzielę, jest jedno miejsce wolne jakby ktoś był chętny :)

27291_Plakat%20Woertherseetreffen.jpg

link do kamerki na Shellu, jak ktoś ma ochotę pooglądać co się tam kręci

http://www.pmischkulnig.com/Mischkulnig/WebCam.html

Opublikowano

Jakby kogoś interesowało :)

http://gruper.pl/poznan

A interesuje ;) Właśnie kupiłem kupon i zobaczymy co to będzie.. :cool1:

Opublikowano

Jakby kogoś interesowało :)

http://gruper.pl/poznan

A interesuje ;) Właśnie kupiłem kupon i zobaczymy co to będzie.. :cool1:

może tez bym se kupił ... chyba jeszcze nikt nigdy mojego auta nie mył ..

no może Młodzik kiedyś .. nie pamiętam jak to było przed weselem :)

Opublikowano

Jakby kogoś interesowało :)

http://gruper.pl/poznan

A interesuje ;) Właśnie kupiłem kupon i zobaczymy co to będzie.. :cool1:

no wydaje się interesujace zwłaszcza ze za 36 złotych robią kompletne sprzątanie :)

Opublikowano

Bart-s zobacz co tu jest

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=19972128

Kumple do A4 i Paska kupowali i byli bardzo zadowoleni z obsługi ... kazali im jeszcze przyjechać na kontrolę co 6 miesięcy w trakcie trwania gwarancji

i tez kupili MOLLa .. i jak nie ma na allegro a jest w klepie to trzeba się potargować ... że muszą sprzedać za poziom cenowy

różnica może być nawet 100-150PLN

http://www.akuma.pl/

Patrzyłem na akumę bo to też PN ale ceny mają o wiele wyższe niż ten punkt na garbarach - 315zł vs. 450zł.

Opublikowano

Jakby kogoś interesowało :)

http://gruper.pl/poznan

A interesuje ;) Właśnie kupiłem kupon i zobaczymy co to będzie.. :cool1:

może tez bym se kupił ... chyba jeszcze nikt nigdy mojego auta nie mył ..

no może Młodzik kiedyś .. nie pamiętam jak to było przed weselem :)

po weselu żeby CI czyste auto oddać, bo Ty mi też czyśte dałeś,

AHA i kiedyś Ci Kubuś mył auto u nas na działce :decayed:

Opublikowano

Jakby kogoś interesowało :)

http://gruper.pl/poznan

A interesuje ;) Właśnie kupiłem kupon i zobaczymy co to będzie.. :cool1:

może tez bym se kupił ... chyba jeszcze nikt nigdy mojego auta nie mył ..

no może Młodzik kiedyś .. nie pamiętam jak to było przed weselem :)

po weselu żeby CI czyste auto oddać, bo Ty mi też czyśte dałeś,

AHA i kiedyś Ci Kubuś mył auto u nas na działce :decayed:

Kubuś... a napewno mył .. czy tylko odkurzał ... :) ?

Opublikowano

Jakby kogoś interesowało :)

http://gruper.pl/poznan

A interesuje ;) Właśnie kupiłem kupon i zobaczymy co to będzie.. :cool1:

może tez bym se kupił ... chyba jeszcze nikt nigdy mojego auta nie mył ..

no może Młodzik kiedyś .. nie pamiętam jak to było przed weselem :)

po weselu żeby CI czyste auto oddać, bo Ty mi też czyśte dałeś,

AHA i kiedyś Ci Kubuś mył auto u nas na działce :decayed:

Kubuś... a napewno mył .. czy tylko odkurzał ... :) ?

Hmm... a może odkurzał :mysli: :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.