Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Nikuś, co do ważniactwa to możesz to źle odbierać, nigdy nie byłem i nie będę ważniakiem, czasami się tam czegoś uczepię ale chyba mam podstawy, jak mało na forum siedzisz to pewnie nie widzisz jak poziom naszego forum spada w sensie retorycznym

czy ja wiem czy poziom spada... a nawet jeśli to porządek niech robią zieloni :wink4: kilka Twoich zaczepek było w moim mniemaniu bez sensu, trudno mi tu teraz przytoczyć konkrety, ale kiedyś chyba miałeś więcej luzu w sobie :)

ale może faktycznie za mało siedzę na forum i nie kumam o co loto :decayed:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 21:24_________________________________________________

mam pytanko: pamięta ktoś jak miał na imię Vito? ten od srebrnej Eski B5 :decayed:

może Witek :decayed:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 21:25_________________________________________________Witek na 100% sprawdziłem na www.htp.info.pl :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Michał, zieloni są chyba baaardzo zapracowani i pewne wątki im wypadają z pod ręki, spędzaj min 8 godzin dziennie na forum to zauważysz jak było kiedyś, tak z 2 lata temu a jak jest teraz, czasami to konkretna żenada, ja tak społecznie czasami pomagam zielonym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, zieloni są chyba baaardzo zapracowani i pewne wątki im wypadają z pod ręki, spędzaj min 8 godzin dziennie na forum to zauważysz jak było kiedyś, tak z 2 lata temu a jak jest teraz, czasami to konkretna żenada, ja tak społecznie czasami pomagam zielonym

nie no jeśli to wszystko w dobrej wierze i jako pomoc kolegom to super :good:

ja po prostu forum traktuje luźniej i nie przeszkadzają mi takie rzeczy, a pewnych ludzi czy ich zachowań i tak nie zmienisz więc szkoda nerwów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba mieć w sobie luzzzz :beach::guma:

a ja tam wole na pelnym gazie :kox:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 23:31_________________________________________________

trzeba być twardym a nie miętkim, w końcu nasza grupa to siła i miazga :evil:

no, sila zrobila, miazge :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko: pamięta ktoś jak miał na imię Vito? ten od srebrnej Eski B5 :decayed:

coś chcesz od Witka, będę u niego nad morzem za 2 tygodnie :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :hi: :hi:

pogoda jak w Anglii :decayed:

wlasnie mam najnowsze wiesci - u nas gorsza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko: pamięta ktoś jak miał na imię Vito? ten od srebrnej Eski B5 :decayed:

coś chcesz od Witka, będę u niego nad morzem za 2 tygodnie :) ?

chce się wybrać do Rewala właśnie w drugiej połowie sierpnia :tongue4: ma jakieś www albo cuś? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko: pamięta ktoś jak miał na imię Vito? ten od srebrnej Eski B5 :decayed:

coś chcesz od Witka, będę u niego nad morzem za 2 tygodnie :) ?

chce się wybrać do Rewala właśnie w drugiej połowie sierpnia :tongue4: ma jakieś www albo cuś? :mysli:

jakby co to ja będę miał 2 miejsca free i wcześniej, bo 7mego wyjazd .. ale tylko one-way ;) i jedno z tyłu między fotelikami ;)

(telefon na PW)

jakby co to jeszcze Sunday ma coś, ale w Mielnie .. ale nam Mielno jakoś "nie podchodziło"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...