Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

nie, telefon współpracuje w pełni z FISem i RNS-Em. Problem jest taki, że po rozpoczęciu połączenia, albo odebraniu radio się wycisza i tak już zostaje (nie słychać nic w głośnikach)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberczak :hi:

---------- Post dopisany at 09:35 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

witam,

blind ten twój kumpel ze swaja to blacharzem jest? mam do lekkiego wyklepania błotnik w Mesiu i szukam dobrego fachmana, jak byś mógł mi jego komórkę na pw podesłać to będę wdzięczny

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ----

siema wszystkim, co tam słychać?[/Q

numer wyslany, musicie sie dogadac odnosnie terminu. pozdrowionka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piechol .. u mnie nie czyta całej książki telefonicznej . chyba zatrzymuje się na literce K .. może to kwestia ilości numerów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piechol .. u mnie nie czyta całej książki telefonicznej . chyba zatrzymuje się na literce K .. może to kwestia ilości numerów ?

u mnie jest ok. 400 numerów i czyta wszystko :eusathink: PW czytał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piechol .. u mnie nie czyta całej książki telefonicznej . chyba zatrzymuje się na literce K .. może to kwestia ilości numerów ?

u mnie jest ok. 400 numerów i czyta wszystko :eusathink: PW czytał?

ja mam 880 kontaktów .. telefonów pewnie ponad 1000

Do All4Auto mogę podjechać/zamówić coś ...

Chce ktoś jakieś kosmetyki samochodowe ... z All4Auto ... to piszcie najlepiej mailem - bo jak większe zamówienie to będzie rabat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy pomóżcie. znowu problem z akku. stała audi ok 24h i nie moge odpalić znowu. Myślałem że to jest tak jak mówiliscie, że RNSe zle zakodowany. Ale wyjąłem radio i znowu akku rozładowany, nawet rozrusznik nie zakręci... co to moze byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale posuchaaaaaa..... :), jak myślicie panie i panowie w przeciągu dwóch może trzech miesięcy ceny nieruchomości pójdą znacznie w dół???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale posuchaaaaaa..... :), jak myślicie panie i panowie w przeciągu dwóch może trzech miesięcy ceny nieruchomości pójdą znacznie w dół???

szczerze wątpie... rok, dwa może... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź pobór prądu. odkręć jedną klemę z aku, podłącz amperomierz w szereg między masą a odkręconą klemą i odczytaj wynik. nie powinno przekraczać 0,5A. jak będzie więcej to po kolei odpinaj radio, alarm, antynapad, itd. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale posuchaaaaaa..... :), jak myślicie panie i panowie w przeciągu dwóch może trzech miesięcy ceny nieruchomości pójdą znacznie w dół???

szczerze wątpie... rok, dwa może... :whistling:

IMO cały czas idą w dół ... Agata przeglądała ogłoszenia mieszkań i segmentów od sierpnia/września 2010 ...

przez ponad rok

te same mieszkania i ogłoszenia pojawiają się w listach wyszukiwania, bo na szczęści nikt tego nie usuwa :)

aczkolwiek kurza bo masz więcej do przeglądania :)

ale widzięłm segmenty na Piątkowie wysatwione za 700kPLN i po 3ech latach poszły za 530kPLN

mieszkania 4 pokojowe z 460kPLN spadły w rok do 380kPLN ...

teraz jest na Piatkowie 4 pokoje na JAgiełły 74mkw bez pośredników za 350kPLN i jest w trakcie remontu aktualnie

oczywiście są ludzie, którym nie zależy i wystawiają parterowe mieszkanie o pow 90mkw po 6200PLN za mkw .... po pół roku opuszczają na 6000PLN za mkw co nadal jest tyle ile teraz za nowe możesz kupić :)

widziałem już też używane 2 pokoje na parterze na ... Z. Starego za 7kPLN za mkw ...

jakby co to znajoma chce sprzedać 2 pokoje na Z. Starego 2gie piętro - widziałem, że jakaś agencja ma transparent wywieszony,

ale mam bezpośredni kontakt - była moja sąsiadka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupno mieszkania w Poznaniu to finansowa głupota, w miastach okalających Poznań są dużo lepsze ceny, za nowe mieszkania jak i z rynku wtórnego a dojazd do centrum zajmuje praktycznie tyle samo czasu

BTW korki dzisiaj to przeszły moje najgorsze oczekiwania, ze Św. Marcina do Swarzędza jechałem godzinę :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jako punkt odniesienia patrze kawalerki na winogradach to cały czas ok. 200 kPLN za kawalerkę często w opłakanym stanie na Przyjaźni... nic się nie rusza... A np. w budującej się inwestycji na Zwycięstwa 6500 za mkw... i weź się jeb z kredytem 30 lat... :thumbdown: dlatego ja sobie narazie wynajmuje i gram w totka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie interesują mnie nieruchomości po za Poznaniem w odległości ok. 25 kilometrów, mam wypatrzony domek a w zasadzie połowę bliźniaka parterowego od developera rynek pierwotny o powierzchni 97 metrów 2 w dość wysokim standardzie i działką od 1000 do 1250 m2, za ....hmm 330 000 bakcyla :)

okna, parapety, kontakty, piec gazowy, ściany proste pomalowane na podłodze beton wylany, wszędzie rolety anty,

co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupno mieszkania w Poznaniu to finansowa głupota, w miastach okalających Poznań są dużo lepsze ceny, za nowe mieszkania jak i z rynku wtórnego a dojazd do centrum zajmuje praktycznie tyle samo czasu

BTW korki dzisiaj to przeszły moje najgorsze oczekiwania, ze Św. Marcina do Swarzędza jechałem godzinę :doh:

i tak i nie... :whistling: ja przez pewien czas rozważałem Tarnowo Podgórne, ale jak sobie podliczysz, że dziennie robisz 50 km + każde wyjście na browar taksa, na starcie dwa auta w chacie to się robi słabo... to samo tylko troche bliżej Naramowice... dla mnie tramwaj być musi i koniec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie interesują mnie nieruchomości po za Poznaniem w odległości ok. 25 kilometrów, mam wypatrzony domek a w zasadzie połowę bliźniaka parterowego od developera rynek pierwotny o powierzchni 97 metrów 2 w dość wysokim standardzie i działką od 1000 do 1250 m2, za ....hmm 330 000 bakcyla :)

okna, parapety, kontakty, piec gazowy, ściany proste pomalowane na podłodze beton wylany, wszędzie rolety anty,

co Wy na to?

dużo zależy od tego z której strony Poznania ta miejscowość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...