Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam, dzięki :thumbup1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:shock3::hi:
Opublikowano

doberek z rana :hi:

Opublikowano
witam kolegow z Poznania :hi: mam do was pytanie jutro jade do Poznania ze Szczecina,mam wylot samolotem o 21,patrzylem na google i pokazuje mi czas przejazdu ze Szcz do Poz 3h,czy w zwiazku z Euro i jutrzejszym meczem zauwazyliscie moze wiekszy ruch na tej trasie ?? czy ktos z was jechal ta nowa droga Szcz-Poz ?

weekend byłem w Pobierowie .. wyjazd w środę o 18tej - trasa zajęła mi 3.5h

wczoraj powót 4.15 - w tym 35 minut w korku przed Szczecinem .. remont autostrady

i jechałem w miarę spokojnie

najgorzej jest Gorzów - Skwierzyna .. tam ciężko wyprzedzić ...

podobnie już gorzej z wyprzedzaniem za Pniewami - chyba, że nie straszne Ci zakazy i linie ciągłe

jak będziesz już za Tarnowem Podgórnym to skręć w prawo na lotnisko - nie jedź do Poznania

kieruj się na giełdę samochodową w Przeźmierowie

Opublikowano
:hi: cześć
Opublikowano

cześć :hi:

Opublikowano

Koledzy wielka prośba!

Czy ktoś z Poznania mógłby pomóc mi zrobić logi statyczne i ewentualnie dynamiczne? Kupiłem kabel na viakenie okazało się że wysłali mi inny, wymienili ale właściwy posłali już do Torunia, a ja pracuję obecnie w Poznaniu. A4 (AVF) od jakiegoś czasu robi mi notlaufy przy przekroczeniu 3200 obrotów na 4, 5 biegu i muszę to zdiagnozować przed podjęciem dalszych kroków. Oczywiście się odwdzięczę :)

Odpowiedzi moga być na PW.

Opublikowano
:hi: a co tu taka cisza od wczoraj śpicie jeszcze :polew:
Opublikowano
Koledzy wielka prośba!

Czy ktoś z Poznania mógłby pomóc mi zrobić logi statyczne i ewentualnie dynamiczne? Kupiłem kabel na viakenie okazało się że wysłali mi inny, wymienili ale właściwy posłali już do Torunia, a ja pracuję obecnie w Poznaniu. A4 (AVF) od jakiegoś czasu robi mi notlaufy przy przekroczeniu 3200 obrotów na 4, 5 biegu i muszę to zdiagnozować przed podjęciem dalszych kroków. Oczywiście się odwdzięczę :)

Odpowiedzi moga być na PW.

kiedy i gdzie mieszkasz/pracujesz - jaka część Poznania ?

Opublikowano
Koledzy wielka prośba!

Czy ktoś z Poznania mógłby pomóc mi zrobić logi statyczne i ewentualnie dynamiczne? Kupiłem kabel na viakenie okazało się że wysłali mi inny, wymienili ale właściwy posłali już do Torunia, a ja pracuję obecnie w Poznaniu. A4 (AVF) od jakiegoś czasu robi mi notlaufy przy przekroczeniu 3200 obrotów na 4, 5 biegu i muszę to zdiagnozować przed podjęciem dalszych kroków. Oczywiście się odwdzięczę :)

Odpowiedzi moga być na PW.

kiedy i gdzie mieszkasz/pracujesz - jaka część Poznania ?

Pracuję w okolicach Malty ale po pracy podjechać mogę gdziekolwiek w PO.

Opublikowano

planuje ktoś moda z czujnikiem deszczu/zmierzchu .. pytam bo mam na zbyciu uchwyt "han solo"

... zanim dam o do działu sprzedam :)

mam też żelik oryginał i 3M do takiego czujnika

Opublikowano

doberek z rana :hi:

Opublikowano
doberek z rana :hi:

cześć :)

Opublikowano

cześć chłopaki :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi: i jak tu się nie zakochać w POLSKIEJ fladze :wink:
Opublikowano
:siema: Może jakiś spocik w niedzielę?
Opublikowano

doberek z rana :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.