Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

to ja w 20 min ze Swarzędza do Wrześni dobijam :)

co do Sokolnik to miałem tam chatę kupować, fajna wioska, cisza i spokój i całkiem blisko Wrześni i do Kalisza tylko 60 km a nie jak teraz mam 140 do roboty w jedną stronę

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

piwo to ja w domu piję a nie w knajpie, mnie miasto wkrwia na maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

to ja w 20 min ze Swarzędza do Wrześni dobijam :)

co do Sokolnik to miałem tam chatę kupować, fajna wioska, cisza i spokój i całkiem blisko Wrześni i do Kalisza tylko 60 km a nie jak teraz mam 140 do roboty w jedną stronę

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

piwo to ja w domu piję a nie w knajpie, mnie miasto wkrwia na maxa

a nie myślałeś żeby szukać chaty bliżej kalisza - te dojazdy to masakra, codziennie sie kupe czasu traci na dojazd.

a Magda pracuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak Vario mówisz czas do "lasu" :wink:

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

spokojnej nocy, dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobranoc

Fan, Magda nie pracuje przez chorobę Klaudii

na szczęście nie muszę już codziennie śmigać do Kalisza. Zmieniłem taktykę i jak trzeba to jadę 2-3 razy w tygodniu jak są zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobranoc

Fan, Magda nie pracuje przez chorobę Klaudii

na szczęście nie muszę już codziennie śmigać do Kalisza. Zmieniłem taktykę i jak trzeba to jadę 2-3 razy w tygodniu jak są zamówienia.

ale 1,5-2kkm zrobisz jak nic w miesiącu a z twoim spalaniem 19+ to i tak jakaś okrągła sumka sie robi, do tego auto się zużywa przez większy przebieg, też teraz mam kalkulator w ręcach non stop bo kasia do roboty chce iść i sie zastanawiam czy na wrześni nie szukać chaty i nie będzie taniej wynająć na miejscu niż dymać codziennie 25km + zakup 2 auta mniejszego jakiegoś

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

Fan sie umywa spać - guten abend chopy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fan, koszty paliwa ew. serwisów firma mi płaci ale fakt auto moje i się kilometry kręci, ok 4000 km miesięcznie teraz robię, Audiką robiłem 7500-9000 więc jest różnica

19+ gazu a nie beny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tylko 2 dni w tygodniu kursuje do Poznania i to do Antoninka czyli jakieś 30 minut z Wrześni więc mi pasuje ;)

Teraz oddali S5 więc Śródkę można ominąć :) Do stycznia codziennie kursowałem na 8 rano na Grunwald i zajmowało mi to od 60-80 minut więc dosyć długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :hi:

też jestem na etapie szukania mieszkania, raczej pod wynajem, więc wolałbym Poznań, od biedy można tam zamieszkać :wink: ale raczej chciałbym wrócić do Jarocina, kupno mieszkania na wynajem w Jarocinie jest o tyle kłopotliwe, że nie można liczyć na studentów tylko na rodziny, jak się okaże że nie mają zamiaru płacić to ciężko się ich pozbyć i odzyskać kasę.

Poznaniaki co myślicie o mieszkaniu na Starołęckiej (pod wynajem), 2 pokoje, 42m2, miejsce parkingowe, 50m od pętli starołęckiej. Postawiony w 2009 budynek 3-kondygnacyjny, mieszkanie na parterze, od ulicy, więc tramwaj przejeżdża 10m od okna. CO sądzicie o lokalizacji? Na ile byście je wycenili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnij, ja mieszkałem na Warszawskiej blisko śródki, tramwaj 50 m od okna i była totalna masakra, hałas + wibracje, nigdy więcej

bendzji co w Antoninku porabiasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze starołęcką to odpuść nie dość że życia tam nie ma, to jak już jest to imprezy z policją, nieciekawe miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Luboniu się świetnie mieszka i jest mpk Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnij, ja mieszkałem na Warszawskiej blisko śródki, tramwaj 50 m od okna i była totalna masakra, hałas + wibracje, nigdy więcej

bendzji co w Antoninku porabiasz ?

Do pracy jeżdżę ale nie do VW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...