Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

piękny mecz :good:

Opublikowano
piękny mecz :good:

Tylko pierwsza połowa druga do bani :facepalm:

Opublikowano
pozdro dla LELE za dzisiejsze spotkanie. niestety widziałem Cię tylko raz na spocie i dlatego nie poznałem :wink4:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

dzien doberek.

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

'Mecz o wszystko'. Madas, zgłoś się! Dostałeś stypendium warte 20 tys. zł ....

:polew:

Dzięki i również pozdrawiam:decayed:lekko zajechany dzisiaj byłem po wczorajszym melanżu:grin:

Opublikowano

doberczak:hi:

Opublikowano

Dzindybry :D

Opublikowano

cześć :hi:

Opublikowano

witam :)

znajomy ma klasyczny problem z silnikiem BLB. wiecie może kto w okolicach poznania jest sprawdzony i jest w stanie wyremontować ten silnik? bo jak na razie żaden mechanik nie chce się tego podjąć

Opublikowano
witam :)

znajomy ma klasyczny problem z silnikiem BLB. wiecie może kto w okolicach poznania jest sprawdzony i jest w stanie wyremontować ten silnik? bo jak na razie żaden mechanik nie chce się tego podjąć

Najlepiej wycieczka do Wawy - nasz forumowy inżynier jaro4444 ma zaprzyjaźniony warsztat, który wyprowadzi ten silnik na ludzi ;)

Opublikowano

doberek :hi:

Opublikowano

:wing: blind1 byłem w Śremie na weekend rozglądałem się , rozglądałem i nie ujrzałem nigdzie Ciebie :grin:

Opublikowano

Jam Ci to Waść

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

Zapomniałem się kiedyś zapytać - pod makro w środę przed Bożym Ciałem wyłapałem A4 B6 z ramkami klubowymi PZ 8.....S czy jakoś tak na alufelgach z B5 któż to?

Jam Ci to Waść - o tak miało być!

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

piękny mecz :good:

Tylko pierwsza połowa druga do bani :facepalm:

A tak dokładniej to pierwsza połowa pierwszej połowy:grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

co Wy wiecie o piłce, to wszystko przez wiatr :)

Opublikowano
:bry::)
Opublikowano

Dobry najt :)

Opublikowano

Bartku, miałbyś jeszcze tą lekko walniętą sprężarkę klimy ?

Opublikowano
Bartku, miałbyś jeszcze tą lekko walniętą sprężarkę klimy ?

Na bank gdzieś leży.

Opublikowano

cześć

Opublikowano

doberek :hi:

---------- Post dopisany at 08:28 ---------- Poprzedni post napisany at 08:26 ----------

:wing: blind1 byłem w Śremie na weekend rozglądałem się , rozglądałem i nie ujrzałem nigdzie Ciebie :grin:

bo jeszcze jestem w de :wink: a moje audi stoi w swarzedzu:facepalm:

Opublikowano

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego (jednakże rzadko) na komputerze wyświetla się lampka przekreślonej żarówki pomimo tego że nie ma nigdzie zwary (prawdopodobnie) ani też żadna z żarówek nie jest przepalona.

Ta kontrolka również czasami gaśnie albo za nim ruszę albo w trakcie jazdy, oszaleć idzie???

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ----------

aż wstyd się przyznać ale skoczyłem do autka odczytałem błąd "Number plate light" i znalazłem bakcyla :) żarówka z tyłu na tablicy rejestracyjnej :) tylko dlaczego czasami się to ostrzeżenie pali a czasami nie?

Doczytałem gdzieś na forum, że ktoś miał podobne problemy i należy kupić odpowiednie żarówki, jakby ktoś nie wiedział :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.