Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć z rana, a kogo widziałem dziś rano z ramkami klubowymi na Mieszka I o początkowych PGS..... i szalikiem na szybie "kolejorza" :decayed:

drosdek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

vario jakos bedziemy musieli ta sprawe o warsztat jarasa oprzec :naughty:

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

widziales moje audi?

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

jaras mowil ze stan techniczny mojego a4 poprawia sie z dnia na dzien, ale bede musial to odpracowac :buhaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blind miałem na myśli flaszkę na 40 Jarka, Audi coraz lepiej, byłem mietkiem w środę na klepanie błotnika to normalnie nim wyjechał na ulicę, trochę zabawy zostało ale tragedii raczej nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Mozecie mi panowie podac jakies rozpoznawalne miejsce na autostradzie a2 pod poznaniem, bede jechal od strony granicy i mam kogos tam zostawic...jakas stacja benzyniwa albo mac moze jak jest, z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za Poznaniem tj. za zjazdem na Poznań/Bytom Katowice w kierunku na Wrześnię jest ORLEN, ok 10 km od ostatniego zjazdu

---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

50b50bae50987460.jpg

---------- Post dopisany at 00:15 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

można zjechać zawsze z A2 w Komornikach i jest Auchant + McDonalds, na zjeździe Luboń/Dębina jest Shell, ew. zjazd Poznań/Katowice od A2 z 5 km jest CH Franowo i McDonalds/IKEA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: co tam chłopaki robimy jakiego spota w niedziele bo już dawno nie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blind miałem na myśli flaszkę na 40 Jarka, Audi coraz lepiej, byłem mietkiem w środę na klepanie błotnika to normalnie nim wyjechał na ulicę, trochę zabawy zostało ale tragedii raczej nie ma

ja tez o tej flaszce myslalem, to zgramy sie na przyszla srode? ja bede caly dzien na warszacie u niego, wspominal o jakiejs flaszce i grilku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flaszka gdzie? :D na kiedy mam latwic kierowce ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek :hi:

---------- Post dopisany at 07:39 ---------- Poprzedni post napisany at 07:39 ----------

flaszka gdzie? :D na kiedy mam latwic kierowce ? :D

na srode :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: to znaczy wszyscy są zaproszenie :naughty:

Adaś dzięki za wczorajszą pomoc rozrząd wymieniony łącznie z olejem, filtrami i płynami 1350 PLNów

Co do spota to pisałbym się w niedzielę pomiędzy 17 a 19 :) bo ze Śremu akurat polecę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: Pozdrowienia pany z Kolbergu,urlopik pogoda narazie dopisuje.Po Śremie jeździ moja była A6 C5 srebrny avant był wstawiony w komis w Gnieźnie jak znacie kierowcę to pozdrówcię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dziś w nocy zaj...bali mi dwa z czterech czujników parkowania , ale jestem wk......:angry: , a zaraz jadę na urlop nad morze

musiałem się wyżalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wiczór ;)

Witam wszystkich klubowiczów :) Daaawno nie zaglądałem :) Ale tak to jest jak człowiek zalatany i wogóle a jak już jakiś problem to trzeba sie skonsultowac z fachowcami z klubu i tak własnie robie :)

Mam pytanko czy ktoś z Was miał do czynienia z bagaznikiem na rowery?? Jeśli tak to jaki polecacie najlepiej?? Dodam że nie mam haka oraz relingów dachowych..;/(niestety) czy jest jakas inna opcja bagaznika?? ogolnie zielony jestem w temacie a rowerki chce zabrać na wakacje...Z góry dzięks za pomoc ;) Wogóle to w końcu sie musze wybrać na spota :) pewnie znowu nowa ekipa :) jest :) Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...