Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Dobry Wiczór ;)

Witam wszystkich klubowiczów :) Daaawno nie zaglądałem :) Ale tak to jest jak człowiek zalatany i wogóle a jak już jakiś problem to trzeba sie skonsultowac z fachowcami z klubu i tak własnie robie :)

Mam pytanko czy ktoś z Was miał do czynienia z bagaznikiem na rowery?? Jeśli tak to jaki polecacie najlepiej?? Dodam że nie mam haka oraz relingów dachowych..;/(niestety) czy jest jakas inna opcja bagaznika?? ogolnie zielony jestem w temacie a rowerki chce zabrać na wakacje...Z góry dzięks za pomoc ;) Wogóle to w końcu sie musze wybrać na spota :) pewnie znowu nowa ekipa :) jest :) Pozdro ;)

:bry: Co do firmy to tylko THULE,solidne wykonanie i pewne podczas jazdy,a to że niemasz relingów nie przeszadza.Kup uchwyty które się zaczepia nie za relingi tylko bezpośrednio do krawędzi dachu,i sprawa rozwiązana.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. rower sprzedany jakiś czas temu ;)

2. bagażnik mam dachowy - wada ... niewiasta na pewno nie da rady zamontować rowerów - mogę zapytać kumpla c jeszcze jeden uchwyt .. za ok 50-70PLN Thule ale ten starszy - taki prosty)

3. spalanie z 3ma rami, trasa 400km (200km po A2) wzrasta o blisko 1l ... prędkości 130-150

4. montowane na klapie - w zależności jak dużo będziesz je woził, ale znajomy rowerzysta czyta sporo na forach i podobno potrafi się klapa/zawiasy luzować, ale łątwiej włożyć rower

5. towane na hak - nie mam pojęcia

6. w dwóch osattnich - pamiętaj, ze musisz dorobić tablicę - widzialem też ręcznie pisane, ale nie w co na to policja

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

:hi: Ja z córką zrobilem 18 km, tyłka nie czuję bo miałem 2 lata przerwy od roweru

ja dzisiaj zrobiłem tylko 10km .. z obydwoma laskami ;) , tylko że ja biegłem .. ale młodsza się trochę zmęczyła i odpuściłem kolejne km ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podziwiam młodszą córkę, że dała radę bez marudzenia tyle przejechać, zapowiedziałem jej już na następną wycieczkę 25 km i nie protestowała

bagażnik montowany na hak chyba jest najlepszy, swoją drogą ja nie mam problemu, na pakę wchodzi spokojnie 4-6 rowerów :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziecięcy na 5-6 lat Cross Grand w super stanie za 200 pln

no to chyba się nie zmieszczę :wink:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

Smutno smutno.. młodego auto trzeba sprzedać :( Ktoś nie chce może A3? :)

a jakieś szczegóły tej A3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

Bartasie co z ta sroda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jaka będzie pogoda, na 100 % zawitam u Jarka żeby pogadać z Tobą a co z flaszką to się okaże na miejscu

o flaszke to ty sie nie martw :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 2009, 1.4 tfsi, 125 koni, 37 000 przebiegu, serwisowana w aso, z niemiec, pare bajerów typu kolorowy komputer, podgrzewane przednie fotele, spłaszczona kierownica u dołu, skórzana, felgi oryginalne od audi 17".. 60 000 pln

nie wiem, czy link do allegro wolno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wolno :whistling:

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

no chyba, że na PW zainteresowanemu wyślesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...