Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

dodzwoniłem się, pewnie będę coś zamawiał w tygodniu ale czekam na kasę najpierw, może Pepin też coś będzie zamawiał, dam Ci znać Leszku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jutro chyba nikt się nie wybiera...

nie musi sie nikt wybierać Poznaniacy pewnie też tu są ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:jadę w środę rano do Wielenia - podpowiedzcie czy lepiej jechać przez Oborniki czy Szamotuły?

pamiętaj, że na Obornickiej za Złotkowem robią drogę/skrzyżowanie z drogą ekspresową i jest tłoczno i później jeszcze też jest remont kawałek dalej .. i zakaz wyprzedzania ... wczoraj jechałem na połówkę do Piły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tłoczno ale nie ma tragedii:decayed:ale na szamotuły też masz teraz nówke asfalt i się tam fajnie jedzie,km są podobne:wink:A z czarnkowa można jechac za rzekę i DW 174, jest spokojniejsza ogólnie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź na Szamotuły przez Baranowo droga po remontach jest naprawdę git jeżdżę nią co dwa tygodnie. Polecam

Madas jestem na wyjeździe sprawa załatwiona na przyszłą środę musimy się spotkać "u mnie" i pogadać z moim znajomym więc zarezerwuj sobie czas w godzinach rannych bądź przedpołudniowych. Dam znać później przez tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś zna firmę skupującą akumulatory z UPSów w Poznaniu ?

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------

jutro zamawiam w Intercars jakieś filtry .. coś ktoś chce ?

tu można szukać, są też mikro fibry, płyny do felg .. takie zwykłe marketowe, stacjowe itp

Sklep Inter Cars - 2mln części do samochodów | Sklep Online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie na Szamotuły :kox:

Można poginać teraz, przed Mrowinem tylko się nie sprawdzili, bo droga jak po fali :wink: Takie długie okresy góra dół :decayed: Mimo, iż cały czas próbowali to jakoś zrównać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Dobry ;] jak tam Panie i Panowie ? ;]

Wczoraj przyjechałem do Poznania stanąłem sobie samochodem po lewej stronie ulicy na Staszica podchodzę do samochodu po godzinie patrzę mandat.. no lol ale się wkurzyłem ;] 35 zl dali mi a jak nie zapłace w ciągu tygodnia to 50 ;/ ale lipa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Dobry ;] jak tam Panie i Panowie ? ;]

Wczoraj przyjechałem do Poznania stanąłem sobie samochodem po lewej stronie ulicy na Staszica podchodzę do samochodu po godzinie patrzę mandat.. no lol ale się wkurzyłem ;] 35 zl dali mi a jak nie zapłace w ciągu tygodnia to 50 ;/ ale lipa ;]

mile powitanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...