Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć

Pogoda do dddd

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie. Avant i sedan mają inne sprężyny (pomijając wyposażenie, Avant jest cięższy o 50kg).

Weitec 30/30 dla sedana B6 1.9 TDI to 28210041 a dla Avanta 28210044.

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ----------

Miśki czytnijcie sobie - co mnie dziś spotkało :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-a4-avant-1-9tdi-131km-s-line-recaro-projekt-full-opcja-22733/index193.html#post3008496

Opublikowano

dzięki

Opublikowano

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ----------

Miśki czytnijcie sobie - co mnie dziś spotkało :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-a4-avant-1-9tdi-131km-s-line-recaro-projekt-full-opcja-22733/index193.html#post3008496

Czytałem :facepalm: co za kretyn :doh: nogi z d*py bym powyrywał.

Opublikowano

16 września macie zlocik? :decayed:

Opublikowano

Bartek i się dziwić że mi dekielki i czujniki parkowania ukradli - no ale to przynajmniej w nocy a nie w biały dzień przy świadkach

Opublikowano
16 września macie zlocik? :decayed:

No właśnie kiedy spot robimy za tydzien czy za 2?

Opublikowano

16 prawdopodobnie bym wpadł :decayed:

Opublikowano
:siema: mi też pasuje 16ty,bo za tydzień weekend pracujący.
Opublikowano

witam :hi:

jestem za 16 wrzesnia

Opublikowano

cześć

16go kurcze mi nie pasuje :kwasny:

Opublikowano

ja dzisiaj wymieniłem olej, do tego pianka na parownik poszła przed jesienią i mały spot motulowy z Daniel_den ;)

Opublikowano
ja dzisiaj wymieniłem olej, do tego pianka na parownik poszła przed jesienią i mały spot motulowy z Daniel_den ;)

Dzięki za oliwkę i mini spocik :wink:

Opublikowano

:hi: Pepin, nie wiesz dlaczego Wojtek z all4auto zwinął interes z Poznania ?

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

BTW, przyjmuję zamówienia na korektę lakieru, kto chętny to PW proszę, ustalimy zakres prac i terminy :)

Opublikowano
:hi: Pepin, nie wiesz dlaczego Wojtek z all4auto zwinął interes z Poznania ?

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

BTW, przyjmuję zamówienia na korektę lakieru, kto chętny to PW proszę, ustalimy zakres prac i terminy :)

Nigga plizzzzz.....:facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ----------

16 września mnie nie będzie - popołudniówka w pracy :thumbdown:

Opublikowano

ale jestem zjewany, Bart-s zdzwonimy się jakoś, mam ok 7-9 autek do ogarnięcia

Opublikowano
:hi: vario - ja moze na wiosne bym skorzystal :)
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

vario, zamówiłem ten lakier wyprawkowy. Jakiś termin na przełom września/października ?

Opublikowano

siema

A Ja kupiłem wczoraj odkurzacz piorący firmy Karcher w nowopobudowanej Castoramie w Swarzędzu :)

model SE 5100 za 938zł taniej nie było nawet na allegro

powiem Wam że za***isty sprzęcik, odkurzanie teraz to wręcz przyjemność :D jak zrobiłem audiczkę to potem wjechałem jeszcze do aut reszty domowników :P

także dzisiaj 4 auta odpicowane

Bart-S kiedy się zglosić do Ciebie na sprawdzenie skrzyni ? na spocie mieliśmy bloki sprawdzić ale do King Cross'a nie jechałem wiec nie zdązylismy

jakie masz zmiany ? ja po 16.30 w tygodniu jestem wolny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.