Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Pany takie pytanie. OD jakiegoś czasu podczas jazdy mi coś śwista aczkolwiek nie wiem co to a jak podniosłem maskę przy świecach coś brzęczy że tak określę co to może być Panowie ?

podczas jazdy raz świszczy raz nie tal samo pod maską blisko świec chyba też taki brzęczy a czy to wina oleju nie wiem bo od niedawna tak się stało...

Sprawdzałem olej to jak wyjąłem miarkę była ok a jak wlożyłem to nawet kropki nie było... Co to może być ?:facepalm:

MI też coś czasem poświstuje ... myślałem, ze to prędkość obrotowa, później że w powiązaniu z numerem przełożenia ...

ale an razie nie wiem .. może kwestia ciśnienia doładowania i może mam nieszczelność w dolocie ....

albo - jak rok temu - były to belki bagażnika ;) .. ale wtedy było to ewidentnie przy określonej prędkości ;)

Tylko pewnie mówisz o DIESLU a ja mam BENZYNIAKA także nie wiem... jutro może Bart-S podłączy kompa i się coś okażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie chciałem podziękować vario za oględziny autka, prawdopodobnie skuszę się na wycieczkę w sobotę więc od razu się odwdzięczę :decayed: a tak poza konkursem czy ew ktoś dysponuje VAG-iem i miał by czas w sobotę na zarobienie paru groszy w Swarzędzu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele jest spot będziesz miał za friko :wink:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

Bartek wpisz w podwieszeniu date niedzielnego spota :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wygrywa kolor, którym psiknęli tą audiczkę :kox:

563826_419378414799921_1581612855_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario ten drugi kolor to mam na co dzień :):banan: ten kolor golfa jakoś do mnie nie przemawia, ewentualnie grafit mat lub jakiś szary

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://i600.photobucket.com/albums/tt85/mototarr/A4_Front.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z myciem fakt moze byc to męczące ...

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

a może coś takiego?

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://autostylizacja.pl/wp-content/uploads/2012/12/DSC_0315-e1356291157701.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek wpisz w podwieszeniu date niedzielnego spota :naughty:

To jeszcze ustalcie czy KC czy np. u Vario :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max kiedy wpadasz bo promocja na pomarańcz jest do końca miesiąca :whistling:

to jeszcze troche :wallbash:

mały problem się zrobił i niestety najwyżej będziemy kombinować bez zniżki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek wpisz w podwieszeniu date niedzielnego spota :naughty:

To jeszcze ustalcie czy KC czy np. u Vario :wink:

:kox:

Bart-S wracając do PW, to turbo mogło jebnąć po prostu ze starości i 280k przebiegu bez studzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek wpisz w podwieszeniu date niedzielnego spota :naughty:

To jeszcze ustalcie czy KC czy np. u Vario :wink:

:kox:

Bart-S wracając do PW, to turbo mogło jebnąć po prostu ze starości i 280k przebiegu bez studzenia?

Mogło. Ale to nadal gdybanie - jak podjedziesz na testy to poza sprawdzeniem poprawności montażu wężyków trzeba ustalić czy metaliczny dźwięk dobiega z turbo czy z kolektora dolotowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...