Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grzesiu, gdzie mam dokładnie wrzucić fotki felg i klamek?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

vario tuuuu ! :)

Opublikowano
Grzesiu, gdzie mam dokładnie wrzucić fotki felg i klamek?

do batalionu, albo u mnie w temacie. mozesz podeslac to ja wrzuce.

myslisz ze do piatku skonczysz?

dzis w nocy jeszcze uciekam na slask do roboty i wracam w czwartek.

Opublikowano

skończę pewnie w czwartek (zmiana oleju i filtrów) i przełożę miętusy na auto

SLO na FB masz fotę miętowej felgi

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

Grzesiu wstawiłem na Battalion

Opublikowano

ok.

Opublikowano

mega. dużo się nie pomyliłem w photoshopowej wersji gwertywozu :)

Opublikowano
mega. dużo się nie pomyliłem w photoshopowej wersji gwertywozu :)

widzisz to przez twoje vt felgi wyszły troche inne niz zakładałem:) ale tak to jest z tym dobieraniem kolorów z wzorników.

Opublikowano
mega. dużo się nie pomyliłem w photoshopowej wersji gwertywozu :)

widzisz to przez twoje vt felgi wyszły troche inne niz zakładałem:) ale tak to jest z tym dobieraniem kolorów z wzorników.

wisisz flachę :polew:

a tak serio to fajny projekt wyszedł. Trzeba się umówić na zdjęcia z prawdziwego zdarzenia :whistling:

Opublikowano
mega. dużo się nie pomyliłem w photoshopowej wersji gwertywozu :)

widzisz to przez twoje vt felgi wyszły troche inne niz zakładałem:) ale tak to jest z tym dobieraniem kolorów z wzorników.

wisisz flachę :polew:

a tak serio to fajny projekt wyszedł. Trzeba się umówić na zdjęcia z prawdziwego zdarzenia :whistling:

jak najbardziej fotki trzeba zrobic. jak wrocei bede odbierał auto to sie zgadamy na sesję.

Opublikowano

Grzesiu myślałeś o jakiejś miejscówce ?

Opublikowano

fajne jest na zjeździe z 92 za VW na obwodnicę, dużo miejsca, nowy asfalt, tam gdzie robiłem sesję Mini albo stary dworzec w Antoninku koło Huty szkła

Opublikowano
Grzesiu myślałeś o jakiejś miejscówce ?

jeszcze nie.

Opublikowano

Grzechu postaram sie z 30 min zwolnic wiec kole 22 bede

Opublikowano

ok.

Opublikowano
  • Autor

:hi:

---------- Post dopisany 13-02-2013 at 00:44 ---------- Poprzedni post napisany 12-02-2013 at 23:13 ----------

Oferta - Audi A4 - AUDI JEST ZADBANE WSIADAC I JECHAC.CENA OKAZYJNA BO POTRZEBUJE KASY!!!W AUCIE WSZYSTKO DZIALA JAK NALERZY,ZERO RDZY OCYNK ZADNEGO BURCH

napisze tak P O R A Ż K A :facepalm:

---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:44 ----------

:hi:

Opublikowano

:hi:

Się w weekend będzie działo z autem :)) Nowe zderzaki, progi, klapa, dystanse , IC, poduchy i rozrząd :decayed:

A w poniedziałek/wtorek odbiór lamp od Qwerty i szybki na ciemno :decayed:

Can't wait :banan:

Bart-s jeszcze Ciebie muszę namówić na wymianke sufitu :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

eloelo panocki, macie gdzies u siebie w Pzn hamownie drogową?? ;). Bo po tym wybebeszeniu mojego padła, sprawdzilbym w koncu jak jego muskulatura :D.:whistling:

Opublikowano
eloelo panocki, macie gdzies u siebie w Pzn hamownie drogową?? ;). Bo po tym wybebeszeniu mojego padła, sprawdzilbym w koncu jak jego muskulatura :D.:whistling:

WSTR Garage - Wojtek kiedyś miał ... wcześniej był link do jego strony jak ustalisz coś to odezwij się na PW, pls

Opublikowano

Dzień do :bry:wszystkim :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.