Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:bry: Pany pytanie co do pianownic i pian aktywnych: warte to zachodu? :wink: Czy do myjki Karcher styknie taki zestaw na początek do nauki:

1) Pianownica KARCHER do K 2.400 5.2012 5.700 7.700 (3129305954) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2) Autobrite Super Snow Foam with Wax 1L - Piany aktywne, mycie wstępne

Chodzi też o to jak takie niby "neutralne" piany działają na wosk - dużo szybciej się wykończy? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Piechol, nie jest idealna ta pianownica ale do amatorki jest OK, mogę Ci dać moją, taką samą bo ja kupuję niedługo PA, pianę bym brał Shiny Garage Active do cięższych zabrudzeń a do częstego mycia Fruit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co nie tak z tą pianownicą? chciałbym coś sensownego zakupić :wink: a piana mówisz marak własna all4auto? nie opłaca się dołożyć do czegoś bardziej renomowanego? chodzi mi o minimalny wpływ na wosk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario, ile taki Fruit?

Ja auto dość często myje, nie lubię jeździć brudnym :decayed:

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

robię tylko piane i bezdotykowo jadę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

sorki vario ze nie dotarlem, ale dzwonili mi z przedszkola bo mala mi sie rozchorowala.

chłopaki, mam pytanie, jak chodza silniki 1.8 T w B7 200 KM na gazie? jakies problemy?

no i namiar na gazownika michale (Maxcudo) potrzebuje, wiem ze Arek chyba tez tam zakladal gaz. maja tam instalacje BRC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin to tutaj -> Hangar Autogaz - Montaż instalacji LPG

Byłem u niego na wymianie filtrów i kalibracji, później poleciłem Arkowi.

Młody chłopak, ale robi czysto i za dobre złotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu sie dzieje :decayed: widze nie spicie. same rezania :decayed:

Ja w sobote też założyłem w końcu nowe tarcze (312mm:banan:). Hamowanie o niebo lepsze i to jeszcze na niedotartych klockach:decayed:

Lele, ja założyłem 312 w Sylwestra :decayed:, i widze różnicę, a w garażu juz leży komplecik na zmianę tyłu z 245 na 255. Jak komplet, to komplet....:decayed:. Zakupiłem też przyrząd do wciskania/wkręcania tylnych tłoczków, więc jakby Ci po głowie chodził tez tył, to zapraszam... A jarzma dostalem całkiem nowe TRW do wiekszych tarcz, w cenie nieco wyższej niż używki z alle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 L koncentratu piany Fruit to 59,90, piana jest bardzo wydajna i bezpieczna dla wosku, nie ma sensu przepłacać za np. VP

pianownica Karchera do użytku domowego jest OK ale ja potrzebuję coś bardziej profi do swojej działalności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety - ECU silnika nie przyjmuje kodowania dla tempomatu (tak jakby go nie obsługiwał) i tutaj wymiękam.

No i raczej by nie przyjał bo za schowkiem pasażera jest moduł sterujący odpowiadający za Tempomat - sprawdzałem w schematach i nie ma on żadnego połączenia z ECU ( tylko sygnały z pedału sprzęgła , hamulca , licznika itd. ) jak widać przy tempomacie na linkę zupełnie inaczej to wygląda

Arek jak wpadniesz w niedziele to sprawdzimy :decayed:

Michale dobrze nie ma problem :) lubie rezania pod blokiem :grin:

Powitać :hi:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

Marcin to tutaj -> Hangar Autogaz - Montaż instalacji LPG

Byłem u niego na wymianie filtrów i kalibracji, później poleciłem Arkowi.

Młody chłopak, ale robi czysto i za dobre złotówki.

Popieram mi zakładał gaz i nie żałuje koleś konkretny i solidny polecam w 100 % :wink:

Także Marcin jak chcesz to dzwoń :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dwa Manchestery się tłuką, o Pany co za mecz! :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 L koncentratu piany Fruit to 59,90, piana jest bardzo wydajna i bezpieczna dla wosku, nie ma sensu przepłacać za np. VP

pianownica Karchera do użytku domowego jest OK ale ja potrzebuję coś bardziej profi do swojej działalności

witam:hi:

po raz kolejny pozwolę sobie zaproponować usługi i sprzęt jaki oferuje mój znajomy :wink:

Pianownice - Abrosystem.pl

nie bądźmy zapatrzeni tylko w Karchera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rosool88 nit nie jest zapatrzony w Karchera ale do domowego użytku jest OK cenowo, Nilfisk na 100% jest droższy i nie każdy chce dopłacać a Karcher jak by nie było jest sprawdzoną firmą

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

po za tym nie mają żadnej pianownicy chociażby PA albo podobnej ... a do domu nikt nie kupi pianownicy za 680 zł netto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak, chciałem tylko pomóc ewentualnie :decayed:nie wszyscy jednak wiedzą, że to juz nie ten sam Karcher co kiedyś, dobrego nilfiska masz na kupę lat i do wymiany tylko pompa jest. nie jestem jakimś ekspertem, po prostu piszę z doświadczenia znajomego który tym się zajmuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: to jeszcze raz się dopytam :decayed: nie chce tej plastikowej karchera, bo mysle, że się może rozszczelnić szybko... :eusathink:wybrałem coś takiego: Pianownica Lanca Piany Myjka DO KARCHER typ K 3-7 (3128803502) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. będzie git? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...