Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
tej czemu nie o której będziesz?...ale o północy jest rozliczenie:facepalm:

10 minut chyba:wink:a Ty sam czy będziesz ze swoją ?:wink:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sam moja śpi, 15 po może być??

Opublikowano
  • Autor
sam moja śpi, 15 po może być??

to 15 po pod elisa:)

Opublikowano

ochlejusy - obżartusy :D

Czyli lista:

1. Arkadiush

2. Miedzik

3. Maxcudo

4. Skubi + Gosia :)

5. slo + Werka

6. rosool88

7. Gwerty (może da rade)

8. Szymanek31 (jak zdąży z meczu)

9. Lele + Papuga

10. Qbazulu

11. Baartas (może się pojawi)

ps,

o ja jebie właśnie zobaczyłem fure miedzika :slina::slina:

Opublikowano

ja ją widuję często w przeźmierowie, moja dziewoja pracuje niedaleko i raz chyba widziałem na bułgarskiej

Arek pod czym? :grin:

Opublikowano
  • Autor
ja ją widuję często w przeźmierowie, moja dziewoja pracuje niedaleko i raz chyba widziałem na bułgarskiej

Arek pod czym? :grin:

elisa to jest taki market na pierwszych światłach za pestką w strone orlenu :)

Opublikowano

aaa:grin:

Opublikowano

No ja nie widziałem. Muszę stanąć daleko od niego żeby nie było widać mojego lakieru odprysków, urwanego zderzaka, rozwalonej lampy, nadkola itp itd :D musze się w końcu zabrać za to :facepalm: Wstyd jeździć na spoty

Także obwieszczam: proszę się nie śmiać! zderzak urwałem pod uczelnią i przód wygląda jak rozpizgany włoch :D

Opublikowano
  • Autor
aaa:grin:

to za ile pod nim będziesz ? :P

---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ----------

No ja nie widziałem. Muszę stanąć daleko od niego żeby nie było widać mojego lakieru odprysków, urwanego zderzaka, rozwalonej lampy, nadkola itp itd :D musze się w końcu zabrać za to :facepalm: Wstyd jeździć na spoty

Także obwieszczam: proszę się nie śmiać! zderzak urwałem pod uczelnią i przód wygląda jak rozpizgany włoch :D

ja mam koze maske nie w kolorze zderzak też średni nie przejmuj się Tomasz :naughty:

Opublikowano

:hi:

:decayed:

Opublikowano
:hi:

:decayed:

siemano !

Ps, wiadomo coś o Bart-Sie ? miał przylecieć 31 maja

Opublikowano
:hi:

:decayed:

siemano !

Ps, wiadomo coś o Bart-Sie ? miał przylecieć 31 maja

ja nic nie wiem, nie kontaktowałem sie z nim ostatnio,

Opublikowano

Panowie, ja nie wiem czy dam rade wpaść :facepalm: Wczoraj wieczorem okazało się, że idę na mecz i chyba będę już tam tankował na meczu :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

rzeczywiscie ze stadionu daleko nie ma do KC wiec mam nadzieje, ze da rade sie jakos zobaczyc;)

mam audi a4 b6 od nie dawna no i chcialem sie was spytac kilka rzeczy i o rady prosic takze super byloby sie zobaczyc, tym bardziej, ze w poznaniu nie bywam codziennie bo mam 70 km.

Opublikowano

1. Arkadiush

2. Miedzik

3. Maxcudo

4. Skubi + Gosia :)

5. slo + Werka

6. rosool88

7. Gwerty (może da rade)

8. Szymanek31 (jak zdąży z meczu)

9. Lele + Papuga

10. Qbazulu

11. Baartas (może się pojawi)

12.Bart_poz

to i ja zasilę dzisiaj szeregi

Opublikowano
  • Autor
1. Arkadiush

2. Miedzik

3. Maxcudo

4. Skubi + Gosia :)

5. slo + Werka

6. rosool88

7. Gwerty (może da rade)

8. Szymanek31 (jak zdąży z meczu)

9. Lele + Papuga

10. Qbazulu

11. Baartas (może się pojawi)

12.Bart_poz

to i ja zasilę dzisiaj szeregi

Ekipa się całkiem całkiem szykuje :naughty:

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

Panowie, ja nie wiem czy dam rade wpaść :facepalm: Wczoraj wieczorem okazało się, że idę na mecz i chyba będę już tam tankował na meczu :decayed:

Michał tam też jadą niektórzy zgadaj się z nimi to przyjedziesz z nimi :wink:

Opublikowano

ale ja jadę ekipą 10-cio osobową tak więc tego :banan:

Opublikowano
  • Autor
ale ja jadę ekipą 10-cio osobową tak więc tego :banan:

chodz do nas :kox:

Opublikowano

:hi:

A jest gdzieś obok KC miejsce żeby wyjechać ? Jakiś parking czy coś ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.