Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A tak przy okazji to "nowy silnik" pracuje bez zarzutów (byle nie zapeszać)

:hi:

To ten mój? :naughty:

Tak Darek to ten Twój ;) działa bez zastrzeżeń DZIĘKÓWKA bo nawet nie miałem kiedy i jak wciąż work lub w terenie, nawet nie wiem czy spota jakiegoś nie przegapiłem???

może coś do zorganizowania???

---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ----------

Panowie poratuje ktoś numerami OE, potrzebuje chlapacz[spoiler :grin:] przedniego prawego koła - wiecie ten z przodu koła przykrecany do nadkola/zderzaka - wraz z tymi srubkami co sa potrzebne do zamontowania.

co za zbieg okoliczności też u mnie jest do wymiany :hi:

u mnie też odstaje :whistling:

To git, polecam się na przyszłość :wink:

:polew:

Mi urwał się zimą, tzn. trzymał mi się na jeden śrubce i tarł o koło i dlatego zdążyłem go ściągnąć... założyłem go w pierwsze cieplejsze dni ale widzę, że dużo osób ma ten problem:whistling:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

u mnie po zimie poszła osłona cała, cały zderzak powyrywane zaczepy i ta wyściółka koła :facepalm:

Opublikowano

slo rozumiem że ta osłona z Rezawplastu do B6 tez dobrze pasowała? Bo jak już pisałem u mnie w B5 na 4 z plusem

Opublikowano

No to robimy listę na niedziele:

1. Arkadiush

1. Arkadiush

2. Miedzik

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

1. Arkadiush

2. Miedzik

3. Maxcudo

Opublikowano

:hi:

gdzie mialby byc ten spocik?

Opublikowano

jak będzie padać do KC, a jak słońce to MC koło Ikea :banan:

Opublikowano

W niedzielę będę równiez dostępny to wpadne Slo będziesz?

Opublikowano

jak spot bedzie około 18 to moze zdarze wpasc. jak wróce z warszawy

Opublikowano
W niedzielę będę równiez dostępny to wpadne Slo będziesz?

jeszcze nie wiem niestety ;/ a co tam ?

---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------

slo rozumiem że ta osłona z Rezawplastu do B6 tez dobrze pasowała? Bo jak już pisałem u mnie w B5 na 4 z plusem

Pod silnik ? tak, jakoś spasowali.

Opublikowano
Pepin, ile dałeś za wtryski i gdzie kupowałeś? bosch 0445115078 czy ori 059 130 277 BD? jakie uszczelki nowe do tego trzeba? bo widzę na foto ze nowe z serwisu, byłbym wdzięczny za nr i ilości :) nowy kompletny rozrząd mam już za sobą, to pewnie teraz w niedługim czasie to mnie będzie czekać... dużo roboty z tym było?

bosch na ori tteŻ był bosch, w bydgoszczy mozna kupić ori bd ale nie mialem juz czasu. Usczelki kupilem ori oraz przy wymianie na nowe wg elsy zaklada sie noweklapki pokrywki. Cze§ć uszczelek bylo z wtrydkiem wiec mam na sprzedaż. Robotu roznie potrzebny jeden klucz bo inaczej kombinowanie . A dlaczego myslisz o wtryskach, mi zaczal mocno dymic na wolnych i przybylo oleju. Napewno warto wyczyscic kolanko w doloczie ja czyscilem we wrzesniu i znowu zapaskudzone i klapa gasząca.

---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

Jak się podpinasz vagiem to dprawdz kanaly 72 do 77 i tam najlepij okolo 0

Opublikowano

ja też chętnie wpadnę w niedziele ale najwcześniej 17.-17.30 bym mógł

Opublikowano
ja też chętnie wpadnę w niedziele ale najwcześniej 17.-17.30 bym mógł

skubi masz czas się spotkać w niedziele ?

Opublikowano
  • Autor

Powitać Panowie :hi:no to coś koło 18 spocika robimy większą ekipą ;)

Opublikowano

Slo raczej tak ale bym był sam. Chyba że młodego podrzuce do babci.

Opublikowano
  • Autor

dalej dalej Panowie i Panie robimy coś konkretnego letniego spota :wink:

Opublikowano

Skubi mi wsio ryba :) Patrzeliście zdjęcia i filmy na facebooku i youtube ?

Opublikowano
  • Autor
Skubi mi wsio ryba :) Patrzeliście zdjęcia i filmy na facebooku i youtube ?

nie a czemu?

Opublikowano
Skubi mi wsio ryba :) Patrzeliście zdjęcia i filmy na facebooku i youtube ?

nie a czemu?

to do skubiego było ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.