Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Panowie podpowie ktoś jaki rozmiar torxa jest potrzebny do wykręcenia halogenów?

t20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

up dzięki już się uporałem...wydaje mi się, że te żarówki co mi podesłałeś link świecą trochę mniej na biało niż twoje...ale może dlatego, że jest jeszcze jasno na dworze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekałbym na pocztę bo ma mi przyjść zasilacz do tunera i będziemy z Bart-sem podpinać pod bezpieczniki bo sam tego nie ogarnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekałbym na pocztę bo ma mi przyjść zasilacz do tunera i będziemy z Bart-sem podpinać pod bezpieczniki bo sam tego nie ogarnę :)

aha no czaje Ciebie Tomku :wink: ale trzeb rezać :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie... Pacjent A4 B7 S-line Avant, kolor czarny, srebrne relingi i ramki wokół szyb, bixenony na białym kierunku, grill od RS4 z czarna ramką i mam dylemat co zrobić z ramką do tablicy. Oryginalnie jest koloru szarego/ grafitowego, ale widziałem na różnych zdjęciach że bywały i czarne, ale pewnie były malowane. Jak sądzicie, lepiej zostawić ori czy pomalować na czarno? pod kolor karoserii? raz myślę że zostawić, a raz że pomalować, i sam już nie wiem co zrobić :P

są też takie blendy gładkie które w ogóle nie są przygotowane pod tablice rejestracyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi S4 B5 345 PS | eBay

fajna nawet :wink:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Audi A4 B5 1.8 Turbo Quattro Showcar Einzelstück Tuning S4-Style | eBay

miażdży suty:slina::shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz nowe klosze ?

nie nie mam nowych, to trzeba odbłyski te tylne zmienić czy jakieś inne konkretne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jak wracałem do domu to na parkingu sprawdziłem jak się prezentują...światło jest o niebo lepsze niż ze starych żarówek, ale nie jest to taka biel jak u Ciebie:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie... Pacjent A4 B7 S-line Avant, kolor czarny, srebrne relingi i ramki wokół szyb, bixenony na białym kierunku, grill od RS4 z czarna ramką i mam dylemat co zrobić z ramką do tablicy. Oryginalnie jest koloru szarego/ grafitowego, ale widziałem na różnych zdjęciach że bywały i czarne, ale pewnie były malowane. Jak sądzicie, lepiej zostawić ori czy pomalować na czarno? pod kolor karoserii? raz myślę że zostawić, a raz że pomalować, i sam już nie wiem co zrobić :P

są też takie blendy gładkie które w ogóle nie są przygotowane pod tablice rejestracyjne

ja jak zmieniłem grill na czarny to blende tez wymianialem na czarna, koszt w ASO ok. 200 PLN jeśli dobrze pamietam :doh: Ale teraz w dobie plastidipa to chyba bym pomalowal grafitowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zrobie foto to wrzuce... najgorsze jest to ze jakby była ori czarna to i tak bym pewnie nie wiedział jaki ma nr, bo te debile w ASO to nic nie wiedzą :/...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario, zamawiasz yen plastidip? czy zamowic we wlasnym zakresie? wlasbie wygralem aukcje z grilem i juz do mnie jutro leci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...