Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

no wg kontaku to na Głogowskiej :)

a ja ma 86 elementów : PROXXON 23640 komplet kluczy nasadek 86el 1/2 1/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

nie widzialem zakladki :facepalm:

jutro walka od 8mej ... no początek płyn do wspomagania, może hamulcowy i czyszczenie lewego coolera ;)

a za tydzień do Nikusia na przegląd do dowodu ;)

pora spać

ktoś wie czy polaczki wygrały czy przerąbali z Mołdawią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzialem zakladki :facepalm:

jutro walka od 8mej ... no początek płyn do wspomagania, może hamulcowy i czyszczenie lewego coolera ;)

a za tydzień do Nikusia na przegląd do dowodu ;)

pora spać

ktoś wie czy polaczki wygrały czy przerąbali z Mołdawią ?

tez sie szykuje na wymiane plynu do wspomagania, podpytam po wymianie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzialem zakladki :facepalm:

jutro walka od 8mej ... no początek płyn do wspomagania, może hamulcowy i czyszczenie lewego coolera ;)

a za tydzień do Nikusia na przegląd do dowodu ;)

pora spać

ktoś wie czy polaczki wygrały czy przerąbali z Mołdawią ?

tez sie szykuje na wymiane plynu do wspomagania, podpytam po wymianie :)

ja już dokonałem "międzywymiany - czyli oddesać i doląć, zrobić 20-30km i powtórka .. czarny jak diabli pomimo że rozcieńczony/wymieszany

już jest różnica :)

ELSA piszę 2 lata lub 60kkm - ja ponad 2.5 roku temu wymieniłem .. więc już powinieniem dawno to zrobić :)

https://lh4.googleusercontent.com/-HmQttKop7nw/UaNoPbYFARI/AAAAAAAAAo4/gbZDd6lLjI0/w353-h471-no/20130527_155250.jpg

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

ja chcesz ma gotowy opis z AKP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy info pod który bezpiecznik, lutownica, koszulki termokurczliwe, kawałek przewodu, trytytki i 30 min zabawy. W sobotę będę na wsi, możemy przetestować nową Lutolę :wink:Bry :hi:

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:08 ----------

@vario orientujesz się kto ma w dobrej cenie narzędzia knipex`a?

przypomnij się jutro na PW .... poszukam kontaku z kluczami '

ja używam Proxxona .. taki zestaw na 76 elementów - nasadki od 4 do 34, dwie grzechotki, 2x kardan oi troche imbusów, torxów , przedłużek itp ...... już go nie robią chyba

teraz chce dokupić 2 zestawy oczkowch/płaskich

Proxxon oczko* - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

znalazłem sklep ... jakby coś było to daj znać to zapytam o inną cenę :)

Narzędzia ręczne - sklep narzędziowy z wysyłką gratis od 300 zł

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

i jeszcze sąsiad ma coś w Obornikach .. muszę zapytać o jakiś cennik

Dzięki Pepin, ten zestaw Proxxona też mam zamiar kupić, dobrze trafiłeś. Teraz śmigam na małym yato, ale proxxon robi różnicę. W profitechniku znajomy robił większe zakupy, faktycznie wysyłkowo i bez problemu wszystko dotarło, dostał jeszcze miarę stabili w gratisie. Co do płaskich to ja bym skusił się na speeder`y Klucze płasko-oczkowe SPEEDER 8-19mm PROXXON 23124 (3294499025) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ewentualnie marki SATA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gotowe ... świeży płyn wspomagania .. może subiektywnie ... ale mam wrażenie że inne auto na parkingu :)

lewy cooler wymyty wraz z rurami, no i parę małych dodatków skorygowanych ... bo jednak mechanicy to papudroki ;)

no i został płyn hamulcowy ....

---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ----------

Wystarczy info pod który bezpiecznik, lutownica, koszulki termokurczliwe, kawałek przewodu, trytytki i 30 min zabawy. W sobotę będę na wsi, możemy przetestować nową Lutolę :wink:Bry :hi:

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:08 ----------

@vario orientujesz się kto ma w dobrej cenie narzędzia knipex`a?

przypomnij się jutro na PW .... poszukam kontaku z kluczami '

ja używam Proxxona .. taki zestaw na 76 elementów - nasadki od 4 do 34, dwie grzechotki, 2x kardan oi troche imbusów, torxów , przedłużek itp ...... już go nie robią chyba

teraz chce dokupić 2 zestawy oczkowch/płaskich

Proxxon oczko* - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

znalazłem sklep ... jakby coś było to daj znać to zapytam o inną cenę :)

Narzędzia ręczne - sklep narzędziowy z wysyłką gratis od 300 zł

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

i jeszcze sąsiad ma coś w Obornikach .. muszę zapytać o jakiś cennik

Dzięki Pepin, ten zestaw Proxxona też mam zamiar kupić, dobrze trafiłeś. Teraz śmigam na małym yato, ale proxxon robi różnicę. W profitechniku znajomy robił większe zakupy, faktycznie wysyłkowo i bez problemu wszystko dotarło, dostał jeszcze miarę stabili w gratisie. Co do płaskich to ja bym skusił się na speeder`y Klucze płasko-oczkowe SPEEDER 8-19mm PROXXON 23124 (3294499025) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ewentualnie marki SATA.

tylko 7 kluczy ... nie wiem czy nie wolę bez grzechotek ... a kupić 2 komplety za podobne pieniądze i mieć ze 20 kluczy ...

---------- Post dopisany at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany at 16:20 ----------

Karol, na PW dam maila, przeslij mi prosze ten opis... siekly mnie krzyze to bede mial lekture :)

wysłane .. robiłem podobni e.. tylko ja miałem zdjęty zderzak i lampę, bo cooler wygrzebywałem i było mi łatwiej

a i ja wyczyściłem zbiorniczek , wypłukałem benzyną ekstrakcyjną ...

i staraj się jak najmniej czasu zostawiać płyn otwarty i zbiorniczek też, jak już nowy płyn będziesz lał

wąż musi być 8mm (zewnętrzny wymiar) ... 1m - ok 4PLN .. najlepiej z 1.5-2m - jak będziesz od góry robił ...

bo ja miałem od dołu/przodu to krótszy wystarczył

https://lh6.googleusercontent.com/-soGvSrFVOUA/UbMvbF9wnHI/AAAAAAAAA6U/2FzQ8t45dDU/w374-h498-no/20130608_112626.jpg

https://lh6.googleusercontent.com/-YyHWMGArsxQ/UbMvWSXSPxI/AAAAAAAAA5w/WtWI5PoXRog/w640-h480-no/20130608_104046.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-X7TJMrBbSRE/UbMvYCv28LI/AAAAAAAAA58/Q1E1ytosGZ8/w640-h480-no/20130608_104050.jpg

jest higriskopijny i absorbuje wodę ... a tej najlepiej jakby było jak najmniej w nim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Dzisiaj miałem przygodę, auto mi szarpło dwa razy, za trzecim zgasło i niechciało odpalić. Kontrolka EPC pali się na stałę. Do domu dojechałem w miarę normalnie. Jednak auto nadal ciężko odpala. Szukam kogoś kto mógłby mi pomóc w Poznaniu, odczytać błędy. Może ktoś ma swój warsztat jest mechanikiem. Nie zjedzie ze mnie jak ze swini;)) i przywróci spokój jazdy moją złotą szczałą;) Pacjent a4 b6 1.8t AVJ po programie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol śmigam na grzechotkach płaskich i na pewno zwykłych już nie kupię. Z tym, że zestawy do 150,00zł lepiej sobie odpuścić bo szybko nawalają i przepuszczają obroty. SATA daje długą gwarancję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, luknij ktoś do tematu:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-238/wymianie-czujnika-termostatu-plynu-trzyma-temp-276585/

Może pomożecie, a może nie. Kuźwa byle do poniedziałku, coby mechaniki były pootwierane, nienawidzę niedziel :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Dzisiaj miałem przygodę, auto mi szarpło dwa razy, za trzecim zgasło i niechciało odpalić. Kontrolka EPC pali się na stałę. Do domu dojechałem w miarę normalnie. Jednak auto nadal ciężko odpala. Szukam kogoś kto mógłby mi pomóc w Poznaniu, odczytać błędy. Może ktoś ma swój warsztat jest mechanikiem. Nie zjedzie ze mnie jak ze swini;)) i przywróci spokój jazdy moją złotą szczałą;) Pacjent a4 b6 1.8t AVJ po programie;)

kiedyś ktoś mi mówił, że właściciele 1.8T powinni wozić cewki WN na zmianę jak koło zapasowe ;)

VAGiem służe pomocą, interpretować błędy różnie mi idzie :) , mechanikiem nie jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol śmigam na grzechotkach płaskich i na pewno zwykłych już nie kupię. Z tym, że zestawy do 150,00zł lepiej sobie odpuścić bo szybko nawalają i przepuszczają obroty. SATA daje długą gwarancję :wink:

nie, nie ... pisząc o tańszych wariantach , nie miałem na myśli tańszych grzechotek .. tylko zwykłe klucze płaskie Proxxona :)

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

wchodzi pudzian :naughty:

gdzei , na Top Trendy w Sopocie ?

Slo .. a Ty nie na Mrówkach .. zlot się zaczął chyba od dzisiaj ....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pudzianie :)

nie, a co jest w mrówkach ?

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ----------

aaa olschool suicide :facepalm::facepalm::facepalm: zapomniałem o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pudzianie :)

nie, a co jest w mrówkach ?

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ----------

aaa olschool suicide :facepalm::facepalm::facepalm: zapomniałem o tym

ano dokładnei ...

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/988667_586022804762268_1407414232_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybiera się ktoś jutro (dzisiaj) na maraton do Łasku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...