Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Bartek nadal byłbyś interesowany:ON: ? to pojawił się koleś u nas:naughty:

Nie dzięki - przesiadam się na bene :wink:

no to nowość :wink:to w tym Ci nie pomogę bo z tego źródełka są znikome :facepalm:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

(i tak na bank wejdę na youtube i zacznę oglądać randomowe filmiki. Ostatnio zacząłem oglądać jakieś drifty audi s8, po ok 20 filmikach w powiązanych dotarłem do porodu świni :facepalm: i poszedłem spać.)

Opublikowano
  • Autor
dobra spadam Panowie nara:hi:

3maj się :wink:

---------- Post dopisany at 01:07 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ----------

Dobra też uciekam 3majcie się Panowie:hi:

Opublikowano
(i tak na bank wejdę na youtube i zacznę oglądać randomowe filmiki. Ostatnio zacząłem oglądać jakieś drifty audi s8, po ok 20 filmikach w powiązanych dotarłem do porodu świni :facepalm: i poszedłem spać.)

Hahaha, mam tak samo :grin: Dobranoc - do jutra :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zapożyczone z Batalionu

Xedos

Narazie Panowie :hi:

Opublikowano
Zapożyczone z Batalionu

Xedos

Narazie Panowie :hi:

peżot w tle też niesamowity :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

:hi:Powitać rano

---------- Post dopisany at 06:53 ---------- Poprzedni post napisany at 06:33 ----------

zderzak daje radę:wink: ale koles jakiś pacan :facepalm:

Opublikowano

:hi:wyjscie z domu do garazu i mokry jak sciera...

Opublikowano
  • Autor
:hi:wyjscie z domu do garazu i mokry jak sciera...

:thumbup1: podobnie jak u mnie :facepalm:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ----------

Ponawiam pytanie, ma ktoś sensowne dojście do takich marek? Parat, Bahco, Knipex, Wera, Proxxon? :wink:

Opublikowano
:hi:Powitać rano

---------- Post dopisany at 06:53 ---------- Poprzedni post napisany at 06:33 ----------

zderzak daje radę:wink: ale koles jakiś pacan :facepalm:

pieprzysz. bardzo przyjemny facet.

Opublikowano

Ładna... ale nutkę nostalgii odczułem. Twoja ładniejsza połowa chyba forum nie zagląda co... ? :wink:

nostalgii? :whistling:

zagląda :) Wie totalnie o wszystkim. Nie mam nic do ukrycia :) A to nic złego że się spytałem Arka kto na orlenie odbierał ode mnie banknot pięćdziesięciozłotowy w celu uiszczenia należności za olej napędowy, który wlałem w bak Audi A4 B6 AWX :)

Wera zawsze się smieje jak przeglądam B6 dywyżyn a tam same d*py :polew:

No widzisz to ja mam inaczej... Gdybym wkleił gdzieś koleżankę z dawnych lat i moja by się dowiedziała to co najwyżej w ryło mógłbym dostać (i łańcuch znów skrócony...)

no teraz Tobie nic nie grozi :)

...no jak nie. Wyrzuty sumienia... :grin:

to że człowiek na diecie, to nei znaczy że jadłospisu nie może przeglądać :P

Opublikowano
  • Autor
:hi:Powitać rano

---------- Post dopisany at 06:53 ---------- Poprzedni post napisany at 06:33 ----------

zderzak daje radę:wink: ale koles jakiś pacan :facepalm:

pieprzysz. bardzo przyjemny facet.

zrobisz tak ze swoim AUDI AWX ?:polew:

Opublikowano

Ładna... ale nutkę nostalgii odczułem. Twoja ładniejsza połowa chyba forum nie zagląda co... ? :wink:

nostalgii? :whistling:

zagląda :) Wie totalnie o wszystkim. Nie mam nic do ukrycia :) A to nic złego że się spytałem Arka kto na orlenie odbierał ode mnie banknot pięćdziesięciozłotowy w celu uiszczenia należności za olej napędowy, który wlałem w bak Audi A4 B6 AWX :)

Wera zawsze się smieje jak przeglądam B6 dywyżyn a tam same d*py :polew:

No widzisz to ja mam inaczej... Gdybym wkleił gdzieś koleżankę z dawnych lat i moja by się dowiedziała to co najwyżej w ryło mógłbym dostać (i łańcuch znów skrócony...)

no teraz Tobie nic nie grozi :)

...no jak nie. Wyrzuty sumienia... :grin:

to że człowiek na diecie, to nei znaczy że jadłospisu nie może przeglądać :P

truth truth

---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ----------

Dzień dobry chłopacy,

20min czytania od wczoraj jak sie pozamiatałem.

Opublikowano
  • Autor

Skubi częściej bywaj na forum nadążysz :grin::naughty:

---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ----------

Dzień dobry chłopacy,

20min czytania od wczoraj jak sie pozamiatałem.

No to bywaj częściej:wink:

Opublikowano

Skubi częściej bywaj na forum nadążysz :grin::naughty:

---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ----------

Dzień dobry chłopacy,

20min czytania od wczoraj jak sie pozamiatałem.

No to bywaj częściej:wink:

spoko, po dłuższej nieobecności zawsze dochodze dłużej :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Skubi częściej bywaj na forum nadążysz :grin::naughty:

---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ----------

Dzień dobry chłopacy,

20min czytania od wczoraj jak sie pozamiatałem.

No to bywaj częściej:wink:

spoko, po dłuższej nieobecności zawsze dochodze dłużej :naughty::decayed:

:polew::polew:ja tam nie wnikam jak dochodzisz :grin:

Opublikowano

Arek nie zawsze się da :bag:

Opublikowano
:hi:Powitać rano

---------- Post dopisany at 06:53 ---------- Poprzedni post napisany at 06:33 ----------

zderzak daje radę:wink: ale koles jakiś pacan :facepalm:

pieprzysz. bardzo przyjemny facet.

:hi:

dodam nawet, że jest on ze swarzędza, ma brata który ma kanał na yt Scifun czy jakoś tak....ostatnio zaczęli łazić po różnych kanałach i fortach pod poznaniem:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.