Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

slo, czy ty wrzucales dystanse na tyl i przod?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
slo, czy ty wrzucales dystanse na tyl i przod?

nie, jeszcze nie wrzucałem żadnych. Na tył planuje 10-15mm a co tam ?

Opublikowano
  • Autor
to kufle za***ane z galerii :D

dlatego jak do Bartka przyjeżdżamy zawsze zastanawiasz się co mu z fury zayebać czy zderzak czy felgi :grin:

Opublikowano
Pepin, a jakieś fotostory tego czyszczenia dolotu, albo wskazówki? :P bo też chcę się za to zabrać, ale jakoś nie mam weny :P mocno to zawalone tam jest w środku, tzn same kolektory i ten Y? bo przepustnice raz jak ogladalem to troche syfu miała...

P.S. pare dni temu wysyłałem PW odnośnie wtrysków, nie wiem czy doszło czy nie... :P

Paweł - FSI V6 a TDI V6 to inna bajka. Przepustnica u Ciebie będzie w miarę ale w kolektorze i na zaworach będzie smoła (taka przypadłość FSI). Trzeba dawać w pałę co jakiś czas...

Opublikowano

nie powiem, grill byłby bardzo fajną okazją do poznania was lepiej Panowie...problem z dojazdem...ostatnio za często o suchym ryju zdarza mi się siedzieć:cry:

Opublikowano
Pepin, a jakieś fotostory tego czyszczenia dolotu, albo wskazówki? :P bo też chcę się za to zabrać, ale jakoś nie mam weny :P mocno to zawalone tam jest w środku, tzn same kolektory i ten Y? bo przepustnice raz jak ogladalem to troche syfu miała...

P.S. pare dni temu wysyłałem PW odnośnie wtrysków, nie wiem czy doszło czy nie... :P

Paweł - FSI V6 a TDI V6 to inna bajka. Przepustnica u Ciebie będzie w miarę ale w kolektorze i na zaworach będzie smoła (taka przypadłość FSI). Trzeba dawać w pałę co jakiś czas...

moze zadam glupie pytanie, czy 2.0 tdi tez ma przepustnice?

Opublikowano
to kufle za***ane z galerii :D

dlatego jak do Bartka przyjeżdżamy zawsze zastanawiasz się co mu z fury zayebać czy zderzak czy felgi :grin:

O kurwiszka - tak się zawsze dziwnie patrzy i aż do dziś nie wiedziałem o co chodzi... :grin:

Opublikowano
  • Autor

Bartku czy zgadzasz się żebyśmy zorganizowali grilla u Ciebie w garażu ?:kox:

1369602498_ym74ph_600.jpg

---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

to kufle za***ane z galerii :D

dlatego jak do Bartka przyjeżdżamy zawsze zastanawiasz się co mu z fury zayebać czy zderzak czy felgi :grin:

O kurwiszka - tak się zawsze dziwnie patrzy i aż do dziś nie wiedziałem o co chodzi... :grin:

Tomek widziany ostatnio na Pogodnej kręcił się blisko czarnego avanta :grin:

Opublikowano
to kufle za***ane z galerii :D

dlatego jak do Bartka przyjeżdżamy zawsze zastanawiasz się co mu z fury zayebać czy zderzak czy felgi :grin:

Arek ciiiii ! :naughty:

Opublikowano

Bart-S, nie nie, ja mam 3.0 TDI, tylko właśnie mi, i nie tylko mi forum pare dni temu zrobiło SWAP :P nie wiem czemu. w ustawieniach mam zaznaczone poprawnie a wyświetla błędnie i nie wiem co z tym zrobic, czy do admina lub moderatora?

Opublikowano
to kufle za***ane z galerii :D

dlatego jak do Bartka przyjeżdżamy zawsze zastanawiasz się co mu z fury zayebać czy zderzak czy felgi :grin:

albo jak co niektórzy kratki od halogenów:whistling:

Opublikowano
  • Autor
to kufle za***ane z galerii :D

dlatego jak do Bartka przyjeżdżamy zawsze zastanawiasz się co mu z fury zayebać czy zderzak czy felgi :grin:

Arek ciiiii ! :naughty:

:kox:

---------- Post dopisany at 00:15 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ----------

to kufle za***ane z galerii :D

dlatego jak do Bartka przyjeżdżamy zawsze zastanawiasz się co mu z fury zayebać czy zderzak czy felgi :grin:

albo jak co niektórzy kratki od halogenów:whistling:

Rafciu cicho sza :grin:

Opublikowano

z tego co wiem to 2.0 chyba nie ma przepustnicy, ale pewien nie jestem. ogólnie jak kupiłem V6 TDI to się zdziwiłem, bo nigdy w dieslu nie widziałem żeby była przepustnica :P ale czasy się zmieniają...

Opublikowano
Bart-S, nie nie, ja mam 3.0 TDI, tylko właśnie mi, i nie tylko mi forum pare dni temu zrobiło SWAP :P nie wiem czemu. w ustawieniach mam zaznaczone poprawnie a wyświetla błędnie i nie wiem co z tym zrobic, czy do admina lub moderatora?

No to luz - możesz uderzać do Pepina. W sprawie problemów z oznaczeniami pisałem już dziś na moderatorowni :wink:

Opublikowano

Bartek, jak jestes w Adamowie to całkowicie robisz sobie luz od roboty/rezania?

Opublikowano
to kufle za***ane z galerii :D

dlatego jak do Bartka przyjeżdżamy zawsze zastanawiasz się co mu z fury zayebać czy zderzak czy felgi :grin:

albo jak co niektórzy kratki od halogenów:whistling:

No to było mistrzostwo świata - juhta ala McDonald's... :decayed:

Opublikowano

:hi:

Nie ma czasu ostatnio na forum, a tu tyle sie dzieje:decayed:

Opublikowano
  • Autor
to kufle za***ane z galerii :D

dlatego jak do Bartka przyjeżdżamy zawsze zastanawiasz się co mu z fury zayebać czy zderzak czy felgi :grin:

albo jak co niektórzy kratki od halogenów:whistling:

No to było mistrzostwo świata - juhta ala McDonald's... :decayed:

Bartek ciii :grin:

Opublikowano
Bartek, jak jestes w Adamowie to całkowicie robisz sobie luz od roboty/rezania?

Neta staram się nie odpalać ale telefony niestety odbieram... Ale po 23:00 już prawie wcale nie dzwonią :polew:

Opublikowano
to kufle za***ane z galerii :D

dlatego jak do Bartka przyjeżdżamy zawsze zastanawiasz się co mu z fury zayebać czy zderzak czy felgi :grin:

albo jak co niektórzy kratki od halogenów:whistling:

No to było mistrzostwo świata - juhta ala McDonald's... :decayed:

Bartek ciii :grin:

Opowiedzcie ! :) bo nic nie wiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.