Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
zjeby :D

Slo ciągle podpadasz - wczoraj sweet focia ze wzrokiem utkwionym w kakao koleżanki... Dziś jakieś insynuacje dot. zabawy w kelnera. Ja nie wiem... :whistling::naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak jeżdżąc po mniejszych miejscowościach zauważyłem, że łatwiej jest o wypadek niż Poznaniu...nie żebym cudze chwalił a swego nie znał...ale czy wy macie wszędzie jakąś inną wodę, że takie maszyny wyrastają:kox:

Opublikowano
  • Autor
tak jeżdżąc po mniejszych miejscowościach zauważyłem, że łatwiej jest o wypadek niż Poznaniu...nie żebym cudze chwalił a swego nie znał...ale czy wy macie wszędzie jakąś inną wodę, że takie maszyny wyrastają:kox:

u nas czasami tak jest :grin:

Opublikowano

...oj jak my w końcu się na wspólne balety wybierzemy to będzie wesoło :decayed:

Opublikowano
  • Autor
zjeby :D

Slo ciągle podpadasz - wczoraj sweet focia ze wzrokiem utkwionym w kakao koleżanki... Dziś jakieś insynuacje dot. zabawy w kelnera. Ja nie wiem... :whistling::naughty:

Bartku on patrzył w układ wydechowy a nie kakao koleżanki :polew::polew:

Opublikowano
ma ktos VCDSa 10.6 + kabel ?

Ja... :decayed:

Ja ..

właśnei poskładałem B7 3.0 TDI ASB po wymainie rolek, napinacza i paska oraz czyszczeniu dolotu i adaptacjach ... ;)

Opublikowano
  • Autor
...oj jak my w końcu się na wspólne balety wybierzemy to będzie wesoło :decayed:

chyba jak przylecisz to zorganizujemy coś to będzie gruby niezapomniany balet :grin::banan:

Opublikowano
tak jeżdżąc po mniejszych miejscowościach zauważyłem, że łatwiej jest o wypadek niż Poznaniu...nie żebym cudze chwalił a swego nie znał...ale czy wy macie wszędzie jakąś inną wodę, że takie maszyny wyrastają:kox:

u nas czasami tak jest :grin:

otóż to ale same takie śniade u Ciebie robią:naughty:

Opublikowano

na kolektor wydechowy :naughty:

Opublikowano
tak jeżdżąc po mniejszych miejscowościach zauważyłem, że łatwiej jest o wypadek niż Poznaniu...nie żebym cudze chwalił a swego nie znał...ale czy wy macie wszędzie jakąś inną wodę, że takie maszyny wyrastają:kox:

Bo teraz na wsi jest moda na ronda... A tam wiesz - karty rowerowe zdawali na początku lat 90' to i teraz konsternacja. Co niektórzy nie przejmują się rondem tylko walą na wprost - tak jak wcześniej główna droga była :grin:

Opublikowano
zjeby :D

Slo ciągle podpadasz - wczoraj sweet focia ze wzrokiem utkwionym w kakao koleżanki... Dziś jakieś insynuacje dot. zabawy w kelnera. Ja nie wiem... :whistling::naughty:

Bartku on patrzył w układ wydechowy a nie kakao koleżanki :polew::polew:

w układ wydechowy koleżanki:polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
tak jeżdżąc po mniejszych miejscowościach zauważyłem, że łatwiej jest o wypadek niż Poznaniu...nie żebym cudze chwalił a swego nie znał...ale czy wy macie wszędzie jakąś inną wodę, że takie maszyny wyrastają:kox:

u nas czasami tak jest :grin:

otóż to ale same takie śniade u Ciebie robią:naughty:

u mnie czasami to patrząc jaki towar się przewija daj spokój :grin:

Ostatnio laska przyniosła podanie CV lat 21 i swoją kariera zaczęła w wieku 20 kończąc 21 pracując w 3 zakładach po 3 miechy i 3 po miech :facepalm::grin::grin:

Opublikowano
ma ktos VCDSa 10.6 + kabel ?

Ja... :decayed:

Ja ..

właśnei poskładałem B7 3.0 TDI ASB po wymainie rolek, napinacza i paska oraz czyszczeniu dolotu i adaptacjach ... ;)

Brawo Karol! Szykuje się nam kolejny specjalista na forum - brakowało kogoś od V6 TDI :decayed:

Opublikowano
ma ktos VCDSa 10.6 + kabel ?

Ja... :decayed:

Ja ..

właśnei poskładałem B7 3.0 TDI ASB po wymainie rolek, napinacza i paska oraz czyszczeniu dolotu i adaptacjach ... ;)

Karol... :facepalm: ... wlasnie Twoje piwo otwarłem... :grin:

Opublikowano

jeśli bym nie wytrzymał to podbije do Was Madas lub Pepin

Opublikowano
  • Autor
na kolektor wydechowy :naughty:

na tarcze hamulcowe :grin:

Opublikowano
ma ktos VCDSa 10.6 + kabel ?

Ja... :decayed:

Ja ..

właśnei poskładałem B7 3.0 TDI ASB po wymainie rolek, napinacza i paska oraz czyszczeniu dolotu i adaptacjach ... ;)

Karol... :facepalm: ... wlasnie Twoje piwo otwarłem... :grin:

...otfożyłem chyba... :wink:

Opublikowano
  • Autor
tak jeżdżąc po mniejszych miejscowościach zauważyłem, że łatwiej jest o wypadek niż Poznaniu...nie żebym cudze chwalił a swego nie znał...ale czy wy macie wszędzie jakąś inną wodę, że takie maszyny wyrastają:kox:

Bo teraz na wsi jest moda na ronda... A tam wiesz - karty rowerowe zdawali na początku lat 90' to i teraz konsternacja. Co niektórzy nie przejmują się rondem tylko walą na wprost - tak jak wcześniej główna droga była :grin:

bywa i tak :grin:

Opublikowano
jeśli bym nie wytrzymał to podbije do Was Madas lub Pepin

Karol często gdzieś śmiga na fiku miku - to może się zgracie w trasie?

Opublikowano
ma ktos VCDSa 10.6 + kabel ?

Ja... :decayed:

Ja ..

właśnei poskładałem B7 3.0 TDI ASB po wymainie rolek, napinacza i paska oraz czyszczeniu dolotu i adaptacjach ... ;)

Karol... :facepalm: ... wlasnie Twoje piwo otwarłem... :grin:

Fotki się kasują ... progress bar posuwa się w tempie spożywania piwa ... :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.