Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
k**wa :shock3::bicz::bicz2:

właśnie to minus facebooka. Zero anonimowości i ciągła inwigilacja.

Można wykorzystać zdjęcia przeciwko innej osobie :)

Slo jechał na Zlot :polew::polew::polew::polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no, ale na kasku juz inż. jest :)

Opublikowano

ooo pan inżynier huehuehue :decayed:

Opublikowano

...no i masz. Tylko Mc mi zostaje (sklep już zamknięty :facepalm:).

Opublikowano

cześć :hi:

próbuje nadążyć ale wymiękam :facepalm:

Opublikowano
ooo pan inżynier huehuehue :decayed:
no, ale na kasku juz inż. jest :)

hehe no i się sprawdziło :D

Opublikowano
cześć :hi:

próbuje nadążyć ale wymiękam :facepalm:

Hehe Adaś - jak za starych dobrych czasów :decayed:

Opublikowano
...no i masz. Tylko Mc mi zostaje (sklep już zamknięty :facepalm:).
macie MC we Wrześni ?
Opublikowano

z poprzedniej pracy:grin:

9c10686cf6.jpg

Opublikowano
cześć :hi:

próbuje nadążyć ale wymiękam :facepalm:

Hehe Adaś - jak za starych dobrych czasów :decayed:

aż miło się na to patrzy :naughty:
Opublikowano
...no i masz. Tylko Mc mi zostaje (sklep już zamknięty :facepalm:).
macie MC we Wrześni ?
Nie ale w Lulea jest :decayed:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

z poprzedniej pracy:grin:

9c10686cf6.jpg

Czyli... najpierw była Imola Yellow ... :grin:

Opublikowano

aaaa Bartik TY jeszcze na obczyźnie :shock3:

Opublikowano
aaaa Bartik TY jeszcze na obczyźnie :shock3:

Tak... Ale wracam niedługo.

Opublikowano
...no i masz. Tylko Mc mi zostaje (sklep już zamknięty :facepalm:).
macie MC we Wrześni ?
Nie ale w Lulea jest :decayed:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

Czyli... najpierw była Imola Yellow ... :grin:

jak widać:grin: ale pogoda nie sprzyjała do jazdy z otwartym dachem:polew:

dowiedziałem się, że pracujesz tam gdzie ja dowożę towar Panie kolego:decayed:

Opublikowano
...no i masz. Tylko Mc mi zostaje (sklep już zamknięty :facepalm:).
macie MC we Wrześni ?
Nie ale w Lulea jest :decayed:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

Czyli... najpierw była Imola Yellow ... :grin:

jak widać:grin: ale pogoda nie sprzyjała do jazdy z otwartym dachem:polew:

dowiedziałem się, że pracujesz tam gdzie ja dowożę towar Panie kolego:decayed:

Gestamp... tylko obecne taki inny, 2000km od PWR :wink:

Opublikowano

do roboty to rowerem...szkoda grzać silnik:wink:

Opublikowano
do roboty to rowerem...szkoda grzać silnik:wink:

...a widzisz, za wygodny się zrobiłem. Może gdyby chodnik był (rowera nie posiadam - ukradli :grin:).

Opublikowano

Bartek to 5lipca jestes w PL ? dobrze pamiętam ?

Opublikowano

ja też za bardzo dupsko rozplaszczyłem w samochodzie, np. do plazy mam 1 przystanek tramwajem, chyba nie muszę kończyć jak tam się dostaje :grin:

Opublikowano

niech ktoś sprawdzi statystyki czy poznański jest cały czas #1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.