Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

Nie ma czasu ostatnio na forum, a tu tyle sie dzieje:decayed:

Cześć Wojtuś :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Bartek, jak jestes w Adamowie to całkowicie robisz sobie luz od roboty/rezania?

Neta staram się nie odpalać ale telefony niestety odbieram... Ale po 23:00 już prawie wcale nie dzwonią :polew:

my przyjedziemy do Ciebie nie będziesz musiał odbierać telefonów :grin:

Opublikowano
Bartek, jak jestes w Adamowie to całkowicie robisz sobie luz od roboty/rezania?

Neta staram się nie odpalać ale telefony niestety odbieram... Ale po 23:00 już prawie wcale nie dzwonią :polew:

Chodziło mi czy można by wyrezać jakąś pierdółkę u Ciebie na działce np :) Mamy do siebie rzut beretem jak wiesz

Opublikowano
to kufle za***ane z galerii :D

dlatego jak do Bartka przyjeżdżamy zawsze zastanawiasz się co mu z fury zayebać czy zderzak czy felgi :grin:

albo jak co niektórzy kratki od halogenów:whistling:

No to było mistrzostwo świata - juhta ala McDonald's... :decayed:

Bartek ciii :grin:

Opowiedzcie ! :) bo nic nie wiem

No jak - nie pamiętasz jak mi luj w Swaju zayebał środkową kratkę S line z przedniego zderzaka?

---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:22 ----------

Bartek, jak jestes w Adamowie to całkowicie robisz sobie luz od roboty/rezania?

Neta staram się nie odpalać ale telefony niestety odbieram... Ale po 23:00 już prawie wcale nie dzwonią :polew:

Chodziło mi czy można by wyrezać jakąś pierdółkę u Ciebie na działce np :) Mamy do siebie rzut beretem jak wiesz

Nie widzę problemu... ale ja bardziej o grillu myślałem... ze śniadaniem :wink:
Opublikowano
  • Autor
to kufle za***ane z galerii :D

dlatego jak do Bartka przyjeżdżamy zawsze zastanawiasz się co mu z fury zayebać czy zderzak czy felgi :grin:

albo jak co niektórzy kratki od halogenów:whistling:

No to było mistrzostwo świata - juhta ala McDonald's... :decayed:

Bartek ciii :grin:

Opowiedzcie ! :) bo nic nie wiem

No jak - nie pamiętasz jak mi luj w Swaju zayebał środkową kratkę S line z przedniego zderzaka?

---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:22 ----------

Bartek, jak jestes w Adamowie to całkowicie robisz sobie luz od roboty/rezania?

Neta staram się nie odpalać ale telefony niestety odbieram... Ale po 23:00 już prawie wcale nie dzwonią :polew:

Chodziło mi czy można by wyrezać jakąś pierdółkę u Ciebie na działce np :) Mamy do siebie rzut beretem jak wiesz

Nie widzę problemu... ale jak bardziej o grillu myślałem... ze śniadaniem :wink:

Bartek jakie propozycje tutaj składasz nam :grin::grin:

Opublikowano
to kufle za***ane z galerii :D

dlatego jak do Bartka przyjeżdżamy zawsze zastanawiasz się co mu z fury zayebać czy zderzak czy felgi :grin:

albo jak co niektórzy kratki od halogenów:whistling:

No to było mistrzostwo świata - juhta ala McDonald's... :decayed:

Bartek ciii :grin:

Opowiedzcie ! :) bo nic nie wiem

No jak - nie pamiętasz jak mi luj w Swaju zayebał środkową kratkę S line z przedniego zderzaka?

---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:22 ----------

Bartek, jak jestes w Adamowie to całkowicie robisz sobie luz od roboty/rezania?

Neta staram się nie odpalać ale telefony niestety odbieram... Ale po 23:00 już prawie wcale nie dzwonią :polew:

Chodziło mi czy można by wyrezać jakąś pierdółkę u Ciebie na działce np :) Mamy do siebie rzut beretem jak wiesz

Nie widzę problemu... ale jak bardziej o grillu myślałem... ze śniadaniem :wink:

aa kratka no tak zapomniałem :facepalm:

No o właśnie. o to mi chodziło :) Tylko się spytałem bo może jak na działkę uciekasz to nie chcesz słyszeć o rezaniu/modzeniu i innych tego typu sprawach ;)

Opublikowano
to kufle za***ane z galerii :D

dlatego jak do Bartka przyjeżdżamy zawsze zastanawiasz się co mu z fury zayebać czy zderzak czy felgi :grin:

albo jak co niektórzy kratki od halogenów:whistling:

No to było mistrzostwo świata - juhta ala McDonald's... :decayed:

Bartek ciii :grin:

Opowiedzcie ! :) bo nic nie wiem

No jak - nie pamiętasz jak mi luj w Swaju zayebał środkową kratkę S line z przedniego zderzaka?

---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:22 ----------

Bartek, jak jestes w Adamowie to całkowicie robisz sobie luz od roboty/rezania?

Neta staram się nie odpalać ale telefony niestety odbieram... Ale po 23:00 już prawie wcale nie dzwonią :polew:

Chodziło mi czy można by wyrezać jakąś pierdółkę u Ciebie na działce np :) Mamy do siebie rzut beretem jak wiesz

Nie widzę problemu... ale jak bardziej o grillu myślałem... ze śniadaniem :wink:

Bartek jakie propozycje tutaj składasz nam :grin::grin:

Arek już chyba późno bo zaczynasz gadać jak mistrz Yoda...

Opublikowano
to kufle za***ane z galerii :D

dlatego jak do Bartka przyjeżdżamy zawsze zastanawiasz się co mu z fury zayebać czy zderzak czy felgi :grin:

albo jak co niektórzy kratki od halogenów:whistling:

No to było mistrzostwo świata - juhta ala McDonald's... :decayed:

Bartek ciii :grin:

Opowiedzcie ! :) bo nic nie wiem

No jak - nie pamiętasz jak mi luj w Swaju zayebał środkową kratkę S line z przedniego zderzaka?

---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:22 ----------

Bartek, jak jestes w Adamowie to całkowicie robisz sobie luz od roboty/rezania?

Neta staram się nie odpalać ale telefony niestety odbieram... Ale po 23:00 już prawie wcale nie dzwonią :polew:

Chodziło mi czy można by wyrezać jakąś pierdółkę u Ciebie na działce np :) Mamy do siebie rzut beretem jak wiesz

Nie widzę problemu... ale jak bardziej o grillu myślałem... ze śniadaniem :wink:

aa kratka no tak zapomniałem :facepalm:

No o właśnie. o to mi chodziło :) Tylko się spytałem bo może jak na działkę uciekasz to nie chcesz słyszeć o rezaniu/modzeniu i innych tego typu sprawach ;)

Co Ty... za bardzo to lubię :wink:

---------- Post dopisany at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ----------

Tak pier**lisz a widziałem u Ciebie w pokoju ściany zayebane plakatami właśnie z takimi wozami...

Opublikowano
to kufle za***ane z galerii :D

dlatego jak do Bartka przyjeżdżamy zawsze zastanawiasz się co mu z fury zayebać czy zderzak czy felgi :grin:

albo jak co niektórzy kratki od halogenów:whistling:

No to było mistrzostwo świata - juhta ala McDonald's... :decayed:

Bartek ciii :grin:

Opowiedzcie ! :) bo nic nie wiem

No jak - nie pamiętasz jak mi luj w Swaju zayebał środkową kratkę S line z przedniego zderzaka?

---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:22 ----------

Bartek, jak jestes w Adamowie to całkowicie robisz sobie luz od roboty/rezania?

Neta staram się nie odpalać ale telefony niestety odbieram... Ale po 23:00 już prawie wcale nie dzwonią :polew:

Chodziło mi czy można by wyrezać jakąś pierdółkę u Ciebie na działce np :) Mamy do siebie rzut beretem jak wiesz

Nie widzę problemu... ale jak bardziej o grillu myślałem... ze śniadaniem :wink:

Bartek jakie propozycje tutaj składasz nam :grin::grin:

Arek już chyba późno bo zaczynasz gadać jak mistrz Yoda...

Nam propozycje tutaj Jakie Bartek składasz :polew:

Opublikowano
  • Autor
Tak pier**lisz a widziałem u Ciebie w pokoju ściany zayebane plakatami właśnie z takimi wozami...

Bartek cicho :facepalm::polew:

Opublikowano

Bartek jakie propozycje tutaj składasz nam :grin::grin:

Arek już chyba późno bo zaczynasz gadać jak mistrz Yoda...

Nam propozycje tutaj Jakie Bartek składasz :polew:

:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:28 ----------

...ciiii znalazłem taką fajną wódzię na BC. Będzie co próbować :wink:

Opublikowano
  • Autor
Arek już chyba późno bo zaczynasz gadać jak mistrz Yoda...

w sumie masz rację gumisie obejrzałem i mogę iść spać :grin:

Opublikowano

przylatuj szybko ! :)

Opublikowano
to kufle za***ane z galerii :D

dlatego jak do Bartka przyjeżdżamy zawsze zastanawiasz się co mu z fury zayebać czy zderzak czy felgi :grin:

albo jak co niektórzy kratki od halogenów:whistling:

No to było mistrzostwo świata - juhta ala McDonald's... :decayed:

Bartek ciii :grin:

Opowiedzcie ! :) bo nic nie wiem

No jak - nie pamiętasz jak mi luj w Swaju zayebał środkową kratkę S line z przedniego zderzaka?

---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:22 ----------

Bartek, jak jestes w Adamowie to całkowicie robisz sobie luz od roboty/rezania?

Neta staram się nie odpalać ale telefony niestety odbieram... Ale po 23:00 już prawie wcale nie dzwonią :polew:

Chodziło mi czy można by wyrezać jakąś pierdółkę u Ciebie na działce np :) Mamy do siebie rzut beretem jak wiesz

Nie widzę problemu... ale jak bardziej o grillu myślałem... ze śniadaniem :wink:

Bartek jakie propozycje tutaj składasz nam :grin::grin:

Arek już chyba późno bo zaczynasz gadać jak mistrz Yoda...

Nam propozycje tutaj Jakie Bartek składasz :polew:

to sie czyta od tyłu : Bartek jakie propozycje tutaj składasz nam :grin::grin: :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

...jeszcze 2 tygodnie ale już naprawdę tęsknię za chatą (i garażem :decayed:).

Opublikowano
  • Autor
...jeszcze 2 tygodnie ale już naprawdę tęsknię za chatą (i garażem :decayed:).

Garaż 2 dom Bartka :wink:

Opublikowano

Przychodzi mały Jasi do taty i pyta:

- Tatusiu, jak wygląda "broszka" u kobiety?

Ojca zamurowało ale Jasio nalega, żeby odpowiedział.

- Ale przed czy po stosunku? - pyta ojciec.

- No, przed.

- A więc wyobraź sobie... Płatki róży delikatnie pokropione rosą...

- Aha. A po?

- Hmm... Widziałeś kiedyś pysk buldoga wysmarowany majonezem?

Opublikowano

śmichy chichy ale mi ostatnio po głowie chodziło jakby wyglądał z drzwiami a'la lambo...ale to chyba efekt przemęczenia, niewyspania, halucynacji, hemoglobiny i takich sytuacji:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.