Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:Powitać rano

---------- Post dopisany at 06:53 ---------- Poprzedni post napisany at 06:33 ----------

zderzak daje radę:wink: ale koles jakiś pacan :facepalm:

pieprzysz. bardzo przyjemny facet.

:hi:

dodam nawet, że jest on ze swarzędza, ma brata który ma kanał na yt Scifun czy jakoś tak....ostatnio zaczęli łazić po różnych kanałach i fortach pod poznaniem:grin:

no ba, spoko ziomki

1015086_612011305483694_752456226_o.jpg

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tej gdzie Ty ich spotkałeś?:grin:

Opublikowano
:D
Opublikowano
  • Autor
:hi:Powitać rano

---------- Post dopisany at 06:53 ---------- Poprzedni post napisany at 06:33 ----------

zderzak daje radę:wink: ale koles jakiś pacan :facepalm:

pieprzysz. bardzo przyjemny facet.

:hi:

dodam nawet, że jest on ze swarzędza, ma brata który ma kanał na yt Scifun czy jakoś tak....ostatnio zaczęli łazić po różnych kanałach i fortach pod poznaniem:grin:

no ba, spoko ziomki

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1015086_612011305483694_752456226_o.jpg

Tomasz ich nagrywał :polew:

Witam :hi:

Opublikowano

; - )

Arek nie mam kluczy

Opublikowano
  • Autor
; - )

Arek nie mam kluczy

i tak leje także poczekam Tomek :wink:

Opublikowano

Monia fajna slo?:wink:

Opublikowano

Nie no nie kręcę ich :) Fota to tak jakoś przy okazji się strzeliło :D

Opublikowano

Nie poznaję Towarzystwa... Wczoraj taka wena a dziś :thumbdown: No chyba, że dopiero się zacznie :decayed:

Opublikowano

Siema :hi:

Ja lubie Adbustera, nie jeden odcinek obejrzałem, brachol jego też ma fajne experymenty :naughty:

Własnie wrociłem z przejeżdzki na crossie i takkkkiiiiiiiiiiii rogalllllllll:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Nie poznaję Towarzystwa... Wczoraj taka wena a dziś :thumbdown: No chyba, że dopiero się zacznie :decayed:

Czekaliśmy na Ciebie trzodowniku stada :polew:

Opublikowano

no to zapowiada się kolejny zacny motoweekend :P

w piątek upalanie driftowozu w Kąkolewie z kumplem

w sobote VAG Event Żerków, a w niedziele Gran Turismo Polonia :P

Opublikowano
Nie poznaję Towarzystwa... Wczoraj taka wena a dziś :thumbdown: No chyba, że dopiero się zacznie :decayed:

Czekaliśmy na Ciebie trzodowniku stada :polew:

Ja tu już czekam od 20 :whistling:

Opublikowano

właśnie kto będzie na vag evencie ?

Opublikowano
właśnie kto będzie na vag evencie ?

ja niestety odpadam. lece w piątek na wesele w bieszczady.

Opublikowano

generalnie to oprócz tego vaga w sobotę to chyba w żerkowie nie ma nic szczególnego hehe:wink:

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

Nie poznaję Towarzystwa... Wczoraj taka wena a dziś :thumbdown: No chyba, że dopiero się zacznie :decayed:

Bartku tak apropo weny

:kox::kox::kox:

Opublikowano

Dobra - ostatni quiz... bo nie mogę się zdecydować, tzn. wydaje mi się... Eszz...

Misano czy Sprint - ostatecznie...

DSC02165.jpg~original

DSC03085.jpg

Opublikowano

Sprint.

Opublikowano

Bart-s i ten i ten super, losuj zapałkami

Ja mam stoisko na VAG Evencie

Ten zlocik w Ostrowie to kiedy jest?

Opublikowano

niebieskiiiiii!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.