Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano :)

Co tam słychać stara gwardio ?? :D

O rrrany - trochę Cię nie było :grin: Po ilości postów widzę, że też nie udało Ci się zalogować na starym loginie :wink:

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ----------

No trochę to mało powiedziane :) a stare konto poszło w siną dal razem z Groszkiem już jakieś 3 lata temu :(

Ale teraz ponownie się przymierzam do A4 :) i chyba nawet będę miał do Ciebie romans :) bo mam zamiar kupić z Multi.... Ale to jeszcze pewnie będzie czas żeby to obgadać jak już kupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Siemano :)

Co tam słychać stara gwardio ?? :D

O rrrany - trochę Cię nie było :grin: Po ilości postów widzę, że też nie udało Ci się zalogować na starym loginie :wink:

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ----------

No trochę to mało powiedziane :) a stare konto poszło w siną dal razem z Groszkiem już jakieś 3 lata temu :(

Ale teraz ponownie się przymierzam do A4 :) i chyba nawet będę miał do Ciebie romans :) bo mam zamiar kupić z Multi.... Ale to jeszcze pewnie będzie czas żeby to obgadać jak już kupie :)

Jak nagrasz coś konkretnego to zgłoś się. B6 czy B7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B7 :) jutro jadę oglądać z tego się dowiedziałem to jest to silnik BPW i skrzynia KTT...

Tylko jednego mi się nie udało sprawdzić... Nie chcieli mi w Audi udostępnić historii serwisowej...

Może macie jakieś dojścia do tego?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B7 :) jutro jadę oglądać z tego się dowiedziałem to jest to silnik BPW i skrzynia KTT...

Tylko jednego mi się nie udało sprawdzić... Nie chcieli mi w Audi udostępnić historii serwisowej...

Może macie jakieś dojścia do tego?? :D

J/w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki niedziela mi pasi, kto sie jeszcze piszę? Tomek z Magdą jesteśmy zdecydowani ;) będziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serii znalezione w sieci: "mlody6012 3 tygodnie temu

panowie nie moge znalesc odp w necie moze wy macie wiedze czy kupujac a4 b7 z jednym turbo moge sam wstawic druga, czy to tylko fabrycznie jest wykonywane?"

BTW. kupię 5 kg turbin, obojętnie jakich :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ja również chętnie zawitam

Bartku nie ma problemu, robią mega wrażenie i widać, że proste wyważone wręcz idealnie po jednym ciężarku...normalnie wow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy możemy zrobić spota na 15 bo mi i Papudze ta godzina najlepiej pasuje?

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

BTW pojawię się tym razem białą perełka B6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co robimy jakiś spot w nd ?

Miałem mieć wolne ale wjebali mi nadgodziny :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany co sądzicie o tych alusach?

FELGI AUDI A6 C6 4F0 18" ORYGINALNE OKAZJA!!! (3403358335) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

mam je w dobrej cenie:wink: i zastanawiam się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się podobają one.

Tylko cholera wie czemu takie tanie, kiedyś miałem do wyrwania osiemnastki za jakieś też psie pieniądze typu 700zł. Wyglądają na pancerne. Podobają mi się przy b7. Ciekawe jak przy b5.

one mają ET40 więc z 10mm dystansu by pasiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się podobają one.

Tylko cholera wie czemu takie tanie, kiedyś miałem do wyrwania osiemnastki za jakieś też psie pieniądze typu 700zł. Wyglądają na pancerne. Podobają mi się przy b7. Ciekawe jak przy b5.

one mają ET40 więc z 10mm dystansu by pasiło.

no własnie zastanawiam się czy je brać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 29900.00 PLN. Gniezno - otoMoto.pl tu zobacz jak ładnie przy b7 wyglądaja. Nie mogę zlokalizować nr tych felg.

---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:32 ----------

4F0 601 025 D mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 29900.00 PLN. Gniezno - otoMoto.pl tu zobacz jak ładnie przy b7 wyglądaja. Nie mogę zlokalizować nr tych felg.

---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:32 ----------

4F0 601 025 D mam

ciekawe jak na b5 wyglądać będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...