Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

kalkulacje i rozmowa z drugą lepszą połówką:wink: choć nadal troszkę uważam, że porwałem się z motyką na słońce kupując pod wpływem impulsu i okazji to autko...ale i tak jestem z niego zadowolony...jak na pierwszy własny samochód do zacząłem od wysokiego "C" hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

kalkulacje i rozmowa z drugą lepszą połówką:wink: choć nadal troszkę uważam, że porwałem się z motyką na słońce kupując pod wpływem impulsu i okazji to autko...ale i tak jestem z niego zadowolony...jak na pierwszy własny samochód do zacząłem od wysokiego "C" hehe

zostaw go dobry jest :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema nocnym krążownikom :decayed:

Chłopaki jak sprawdzić historie serwisową mercedesów i wyposażenie po vinie, rozumiem ze historia bedzie płatna, na allegro myslalem ze beda, audi byly oferty jak szukalem czarnej

WDBPJ74J53A038036 dla pomocnych:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Wysłałem z 2 miesiące temu kolesiowi dystanse za ok stówę, priorytetem, bez poleconego.

Koleś mnie maltretuje że mu nie doszła paczka i że mam zwrócić mu stówę. Jak się zachować ? Skąd mam mieć pewność, że gościu nie jest sprytny, odebrał i pisze że paczka nie doszła ?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz pecha, jak możesz zapłacony towar wysyłać przesyłką nierejestrowaną ?

Tzn. Paczka czy list w końcu ?

Jak paczka to idziesz na pocztę i mówisz że Pan twierdzi, że nie została dostarczona. Jak nie masz żadnego potwierdzenia wysłania paczki/listu to masz problem...

edit: Panowie czy któryś z was mógłby mi wystawić felgi na forum w sprzedaży ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Wysłałem z 2 miesiące temu kolesiowi dystanse za ok stówę, priorytetem, bez poleconego.

Koleś mnie maltretuje że mu nie doszła paczka i że mam zwrócić mu stówę. Jak się zachować ? Skąd mam mieć pewność, że gościu nie jest sprytny, odebrał i pisze że paczka nie doszła ?

Pozdrawiam :)

jak wysłałes paczką,musti paczką, czy listem poleconym. to wchodzisz na stronę poczt polskiej i sprawdzasz co sie z nią dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shymbii gdzie ty żeś w moje rejony się zapuścił :grin: nie kremowa a biała :wink: i nie ma na tym ani zadnym innym forum

to chyba Młody ze Style, nawet kiedyś był w KC na spocie .. chyba jeszcze przed kamuflażem ale to ze 3 lata temu

a na tym forum jest zarejestrowany, ale nie pisuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario widzę dipowałeś interlagosy w czarny mat. miałeś rozgrzewkę w czwartek na mojej feldze. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Pepin namiary doleciały? Pany ma ktoś na użyczenie interfejs LPG pod STAG?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Pepin namiary doleciały? Pany ma ktoś na użyczenie interfejs LPG pod STAG?

Ja mam i nawet leży u mnie w aucie w Poz ale niestety jutro zaraz po robocie wybywam do Sosnowca i będę dopiero w niedziele. W sumie sam muszę się podłączyć bo pika mi cholerstwo od przeglądu. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...